Sleduj mě

Sleduj mě https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/516786/bmid_sleduj-me-Juy-516786.jpg 4 144 29

Phoenix série

Hunt si noci ve Phoenixu vždycky užíval, najednou mu to však nestačí. Potřebuje víc. Potřebuje vztah. A nechce nikoho jiného než Lottie. Touží po ní už roky. V čem je problém? Žena jeho snů si od něj udržuje odstup. Odmítá si ho pustit k tělu a snaží se ignorovat jiskru, která mezi nimi přeskakuje. Hunt ví, že ji přitahuje, že je jen vyděšená. Důvody však zůstávají zahalené tajemstvím. Když se na scéně objeví lidé z Lottiiny minulosti a baží po odplatě, její tajemství vycházejí na světlo – spolu s výbušnou touhou, s níž oba dosud bojovali. Nezvladatelný chtíč vede k lásce, když ale Lottie začnou ohrožovat její mafiánští bratři, hranice mezi tím, co je správné a co ne, se pomalu stírá. Hunt je rozpolcený mezi věrností zákonu a potřebou chránit Lottie. Má jen jedinou šanci jí ukázat, že mu stojí za to o ni bojovat… a že její láska mu stojí za všechna rizika.... celý text

Čtenářka368
16.06.2023 3 z 5

Nejslabší díl. Na Lottie jsem se upřímně moc netěšila, protože mi nebylo sympatické, že spala se všema kromě Huntera. Tenhle typ hrdinek mě moc neoslovuje. Nicméně jsem si dost slibovala od toho stoupajícího napětí právě z nenaplněného chtíče mezi hl. postavami. Jenže se to tam rozseklo tak rychle, že už nebylo moc na co se těšit. Navíc ta naivní představa, že všechny další hrdinky z minulých knih Lottie tak milují...zřejmě za to, že se vyspala se všemi jejich partnery. Mno, moc jim tu rozšířenou rodinu nevěřim. Už se hodně točíme dokola a další nastíněná dvojice Nessie a ten další voják, to bude podle mě dost podobné Kieranovi s Hazel. Podtrženo sečteno, další díl už možná vynechám.

Bryel
15.06.2023 3 z 5

"Dívej se, ale nesahej.."

Jak jsem se na knihu o Lottie a Huntovi těšila, tak jsem trochu zklamaná. Knížka byla útlá a děj méně propracovaný a vše se vždy ihned vyřešilo. Tento díl série je čtivý, smyslný, plný chemie hlavní dvojice, ale ze všech příběhů z Phoenixu mě oslovil nejméně.

miloslava3256
31.05.2023 4 z 5

Celá serie je boží! Nádech mafiánského prostředí, tajný sexuální klub, skvěle vyobrazené scény v klubu. Výborný, i příběhy dobře stavěný i řešení "problémů", ale v náznaku, kdyby to bylo mnohem rozepsanější, více propracovanější, tak by to knihu povzneslo mnohem výš. Tak je to jednohubka na večer.

Ketfl
28.05.2023 3 z 5

Hned ze začátku jsem si říkala, že tohle je on, můj nejoblíbenější díl. Skvělý rozjezd, trochu mafiánská tématika, skvělá chemie. Jenže pak to zase sklouzlo do toho přeslazeného módu, který autorka praktikovala i v předchozích dílech. Závěr mě až zarazil, s tím kočičím ocáskem :D ale tak každému co jeho jest. Musím říct, že tato série je fajn romanticko-erotická odpočinkovka, ale že by to bylo takové terno, že bych se ke knihám musela nějak pravidelně vracet, to asi nehrozí. Určitě ale doufám, že nakladatelství vydá i příběh o Ronanovi (případně další, jestli autorka ještě nějaké plánuje). Za mě fajn.

havrmoni
28.05.2023 5 z 5

Doufám, že i když se uzavřely tyhle díly o čtyřech kamarádech, budou třeba další nebo jiné od této autorky. Celá série se mi líbila právě pro nekomplikovanost a délku, tak akorát pro relax. Správná dávka romantiky a erotiky byla taky fajn.

Nuttelka
25.05.2023 5 z 5

Žhavá jízda od začátku do konce, věděla jsem, že to tak mezi Lottie a Huntem bude a teda, páni, to bylo fakt skvělý! K tomu nějaké to dobrodrůžo, citové projevy, celá tahle partička kolem Phoenixu je jeden velký chodící sex :-) A závěrečná scéna? Je třeba ledová sprcha nebo partnera vedle sebe :-)))
Těším se na další díl!

Katka7922
25.05.2023 5 z 5

Tenhle díl se mi líbil ze všech nejvíc. Jediný problém byl, že to bylo moc krátké, ale i tak jsem se stihla do Hunta zamilovat.
Příběh Lottie mě zajímal hned od začátku a moc se povedl. Napínavý, zajímavý a nakonec parádně napsaný.
Hunt a jeho trpělivost, oddanost a přesvědčovací metody :-) no prostě nádhera. Ten chlap je prostě jednička.

Verunka4444
22.05.2023 5 z 5

Celá série je skvělá,nejvíce jsem si oblíbila Rhyse...už jen to jméno je jako droga :)
Archer byl také super a Hunt mu slušně šlapal na paty :)

milst
21.05.2023 5 z 5

Na Hunta a Lottie jsem se moc těšila a bylo to skvělý, ještě lepší než jsem čekala. Já tuhle sérii miluju.

2022  78%Sváděj mě
2022  82%Drž mě