Drž mě

Drž mě https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/503831/bmid_drz-me-Cq2-503831.jpg 4 245 38

Phoenix série

Pro soukromou vyšetřovatelku Elise Fanningovou je nabourání se do sítě exkluzivního klubu Phoenix hračka. Stačí pár kliknutí, pomoc kamarádky a dostane se za zamčené dveře velmi uzavřené společnosti. Elise si však rychle uvědomí, že nebyla tak nenápadná, jak si myslela, protože se ocitne tváří v tvář šéfovi ochranky klubu, vysloužilému vojákovi Archeru Westbrookovi. V obnošených džínách a kožené bundě vypadá jako chodící reklama na chtíč a čelit mu nebude vůbec snadný úkol. Archer miluje chytré a svůdné ženy. Takže když se Elise nabourá do sítě, o které si myslel, že je nedobytná, je ohromen. A když dojde k narušení bezpečnosti ještě z jiné strany, je mu jasné, že potřebuje Eliseinu pomoc. Střet dvou tvrdohlavých osobností vede k sérii vášnivých výměn názorů, během nichž si Archer postupně uvědomuje, že potkal svůj ideální protějšek. Každý opojný pohled, každý horký dotek v něm vzbuzuje stále větší vášeň, ale Elise je ostražitá. Bude jí muset ukázat, že spalující touha mezi nimi stojí za trochu rizika. Když jí Archer nabídne jednu noc ve Phoenixu, během níž se může oddávat své nejdivočejší fantazii, Elise ví, že by měla odmítnout. Přesto souhlasí. Ignorovat slastné pocity, které s ním zažívá, je nemožné. Souhlasí s jednou nocí a pak Archerův svůdný svět nadobro opustí. Takový je aspoň plán…... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Metafora

Keep Me , 2021

Erinien
28.01.2023 3 z 5

Moc příjemná oddechovka.

TheMelorry
30.12.2022 4 z 5

Stejně jako první díl, moc pěkná a oddechová romantiko-erotika. Ústřední dvojice je sympatická, oba se perou se svým vnitřním světem a strachy, jejich postupný vztah je uvěřitelný a moc pěkně se k sobě hodí. Konec opět trochu uspěchaný a sladký, ale k tomuto žánru to tak nějak patří.
Už teď se moc těším na další díl, který bude pojednávat o Hazel a Kieranovi.

kacenka6144
28.12.2022 4 z 5

Lepší než první díl. Vztah Archera a Elise měl postupný vývoj. Jejich vzájemný souboj se změní ve vzájemnou spolupráci. A k tomu nějaký ten sex.

0197
28.12.2022 5 z 5

Bomba. Přečteno za jeden den a ještě lepší než první díl. Opět tu nic nechybí. Sympatické postavy, děj příjemně plyne, žádná hluchá místa a skvělý překlad. I když má kniha docela málo stran nemáte pocit, že byste byli o něco ochuzeni.

Já prostě zbožňuju knihy, kde ženská vytáčí chlapa a představuje pro něho výzvu. Přesně jako tady Elisa Archera. On byl na ní naštvaný, protože prolomila zabezpečení, za které zodpovídal a byla věčně krok před ním. Sice ji považoval za nejprotivnější ženskou, ale nemohl popřít, že ho to k ní a jejímu temperamentu a chytrosti táhne. Ani on ji nebyl lhostejný. Na rovinu, na těch bývalých vojácích, co plnili ty nejtajnější a nejnebezpečnější mise, prostě něco je :-). Přidejte si k tomu, že je ochranitelský, jedná s vámi na rovinu, máte mezi sebou vášeň a jiskru a našli jste životního partnera jak vyšitého.

Bavilo mě vyšetřování, které nás celou knihu provází. Erotických scén tu pár bylo, ale ne zase tolik, respektive tak akorát a spíše doplňovaly děj, než aby to bylo jen o nich. Nic přehnaného a neodehrávaly se jen ve Phoenixu. Prostor tu dostanou, jak přechozí hrdinové, tak i ti budoucí. A já se nemohu dalšího dílu dočkat. Lehké drama tu taky najdeme. Sice to bylo takové možná trochu zbytečné, ale vyřešilo se to rychle, což mně vyhovuje.

Mishaacka
02.12.2022 5 z 5

Podobné, jako první díl. Instantní jednohubka, jednoduchá zápletka a sympatické postavy. Je to lehké čtení, občas pár erotických scén. Opět hrdinka se špatnou minulostí, kvůli které se vyhýbá vztahům. Líbí se mi, že tady není zbytečný čas na nesmysly, poznají se, mají sex, zamilují se a odkráčí vstříc šťastnému konci

Artep071
29.11.2022 4 z 5

Další pohodovka , nad kterou opravdu nemusíte přemýšlet. Za mě o hvězdu lepší než předchozí díl, ale asi to bude Eliss , nějak mi sedla a bavila víc.

Dela90
24.11.2022 4 z 5

(SPOILER) Soukromé očko Elise si najdem klub Phoenix, konkrétně s ní začne spolupracovar šéf ochranky a bývalý voják Archer, aby odhalil lidi, kteří klubu škodí. Jenže spolupráce se začne vymykat kontrole, proto Archer je prostě kus k nakousnutí a Elise je chytrá a cílevědomá, a to se Archerovi líbí. Navíc s Archerem zažije něco o čem si ani nemyslela, že by se jí to líbilo, a to je vlastně svede dohromady.

Zase skvělé knížka, já jsem tak ráda, že jsem na tuto autorku narazila. Příběh Elise a Archera se mi moc líbil, i jejich touha chtíč. Původně to měla být jen práce, ale znáte to. Když se potkají dvě tvrdohlavé palice a proběhne několik vášnivých výměn názorů a vy najednou zjistíte, že máte svou drahou polovičku přímo před nosem. Jo, tohle je ono!

Tohle chcete číst. Nemůžu zato, ale ochranářský typ chlapa, je prostě naprostá topka, a to Archer byl. Elise byla zase cílevědomá žena, což je fajn - nemám ráda fňukny

Je to čtivý příběh, který má děj a není to jen slátanina. Mělo to akci, žhavé scény. Líbilo se mi, že se zde objevovaly i postavy z prvního dílu. A taky je naprosto jasné, o kom bude další díl a už se nemůžu dočkat!

Byť byl první díl o chloupek lepší než tento, tak i tento můžu s klidným srdcem doporučit!

Hodnocení: 4,5⭐/5⭐

Fidibus
21.11.2022 3 z 5

Za mne slabší než první díl. Nadějné jiskření se vytratilo a přišla láska, ale s váháním, protože oba mají něco za sebou a Elise zvláště. Pátrání v klubu skončilo pěkně, zato pak se to začalo táhnout, až na občasný vtip, hezká postava Penny. Jinak krimi zápletka je jen vycpávkou.
Uvidíme, co Hazel a Kieran v dalším dílu.

Nuttelka
15.11.2022 4 z 5

Mno... kvůli zápletce v tomto dílu máme s klubem trošku útrum :-/ Tudíž to nebyla až taková pecka jako první díl (když tedy vlastně opomenu počáteční chování Zoey) a za sebe musím říct, že jakože vyhrocená situace, ze strany Elise vůči Archerovi, byla úplně zbytečná.. až jaksi dětinská. Asi mě už i přestávají bavit pošramocené a traumatizující osudy hlavních postav. Ale na Hazel a Kierana jsem zvědavá :-)

NikolaSkop
14.11.2022 5 z 5

Baaajecnyyy!!! Jsem spokojena! Nemuzu se dockat pokracovani s Hazel. :)

Ketfl
14.11.2022 4 z 5

Už po přečtení prvního dílu, který byl teda dost zvláštní, především stran "pomsty" té hlavní hrdinky, jsem si říkala, že se na díl o Elise a Archerovi těším. A nejsem vůbec zklamaná. Jako takhle, není to žádné terno, ale četlo se to dobře. Prostě taková erotická jednohubka. Elise i Archer mi byli oba sympatičtí, hlavně ta jejich rivalita a nenávist ze začátku byla vtipná. No, jak se říká - mezi láskou a nenávistí je tenká hranice. Každopádně tento díl byl za mě rozhodně lepší než díl první.

evineckY
13.11.2022 4 z 5

Nejsem z knihy zklamaná. Je to takové poklidné pokračování série bez velkých zvratů.
Chudák Elise si prošla v dětství krutým traumatem, tak je teď samozřejmě na Archerovi, aby ji z toho vyléčil :-)

moma08
13.11.2022 4 z 5

Tohle bylo opět čtivé.
Hlavní hrdiny jsem si oblíbila a tu chemii, která mezi nimi byla jsem cítila s nimi.
Plný počet hvězdiček nedám jen kvůli toho, že mi tam chyběla pořádná zápletka u které bych se jako čtenářka modlila, aby jim to vyšlo, ale tam to bylo skoro vše nějaké růžové.
Jsem zvědavá na další pokračování.

narisa
12.11.2022 5 z 5

Paráda. Druhý díl se mi opět moc líbil. Je to velice čtivé a Elise a Archer jsou skvělá dvojka. Jejich příběh byl krásný. Přišlo mi, i když to tak možná nebylo, že v této knize bylo méně erotiky a více romantiky než v té předchozí.
Těším se na třetí díl o Kieranovi a Hazel, ale ještě více se těším na Hunta a Lottie, tedy čtvrtý díl. Jen doufám, že u nás vyjdou všehny.
Rozhodně doporučuji k přečtení.

Bryel
12.11.2022 4 z 5

Příjemná oddechovka!
Pokračování Phoenixu je o něco lepší než první díl. Elektřina mezi Archerem a Elise jiskří po celou dobu a jejich slovní přestřelky mě moc bavily.

Ralemo
11.11.2022 5 z 5

Skvělé pokračování této série! O něco lepší než předchozí díl, už v minulém díle byla viditelná přitažlivost mezi Elis a Archerem, proto jsem se na jejich příběh velice těšila. Od začátku neskutečná přitažlivost, skvělé slovní přestřelky, zajímavá zápletka a pár dramat, které stojí za přečtení. Doufám, že bude i další díl o poslední možném páru, konec této knížky to lehce nadhodil. :)

Katka7922
10.11.2022 4 z 5

Já to věděla :-) Tenhle díl byl o hodně lepší než ten první. Archer by mi klidně mohl vstoupit do života i se svými přáteli :-)
Elise je báječná mladá dáma co přežila něco co by se žádnému dítěti nemělo stát. A Archer je prostě hrdina :-)
Mezi oběma to jiskřilo už v prvním díle, tak bylo prostě jasné, že to bude příběh plný erotického náboje a nakonec se z toho, zase jako už to v těchto příbězích bývá, stala velká láska.

havrmoni
09.11.2022 5 z 5

Opět taková milá eroticko- romantická jednohubka. Dlouhé tak akorát. Už se těším na další.

soukromý detektiv

2022  78%Sváděj mě