Třetí moc

Třetí moc https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/20117/perry-rhodan-sesitova-rada-treti-moc-20117.jpg 4 16 3

Kosmická lod StarDust se vrátila na Zemi s vyspělou technikou Arkonidu, kterou Perry Rhodan nechce předat žádné z nepřátelských velmocí. Nadřízení ho považují za zrádce, ale Perry si klade daleko vyšší cíle, sjednotit Zemi. S technikou, kterou má k dispozici, může vytvořit třetí velmocenskou sílu. Pod energetickým štítem v poušti Gobi zakládají Perry Rhodan a jeho příznivci... celý text

Literatura světová Romány Sci-fi
Vydáno: , Ivo Železný

Die dritte Macht

icezero
25.09.2022 3 z 5

Ke knize, nebo spíš sešitku jsem se dostal skoro náhodou při uklízení knihovny. Teprve po přečtení jsem zjistil, že je to začátek poměrně dlouhé série od nejrůznějších autorů. Tak snad se někde najde i pokračování

protokol
21.03.2019 5 z 5

super je to nenáročné dobre sa to čte

yerry
04.01.2012 odpad!

Dočítal som tento 2. zošit a zostávam bezradne čumieť v nemom údive :D Podobné príbehy som kedysi za socíku čítal v časopise Elektrón ako prvotiny 9-10 ročných prispievateľov :D Musím napísať uau, som ohromený. V 1. zošite boli aspoň vtipné dialógy a aký-taký dej. Tu sa to hemží liatajúcimi generálmi v povetrí, mačkaním červených atómových tlačítok. Atómové bomby tu lietajú hlava-nehlava a Perry Rhodan sa s nimi hraje ako s papierovými lietadielkami. Vrcholom všetkého je keď sa atómové rakety zabodávajú do zeme tam odkiaľ štartovali. Kozmická loď Stardust sa stáva nepriateľom svetových mocností číslo jedna. Dočítal som to až dokonca lebo moju zvedavosť držal v šachu autor tým, akú blbosť si ešte vymyslí a musím uznať, že frekvencia a intenzita tých blbostí sa zvyšuje zároveň so zvyšujúcim sa počtom prečítaných stránok. Som totálne paralizovaný a už aj hľadám 3. zošit, moja zvedavosť narastá do absurdných rozmerov :-)

Clark Darlton
německá, 1920 - 2005