Případ rozespalé ženy / Okresní prokurátor kácí les

Případ rozespalé ženy / Okresní prokurátor kácí les https://www.databazeknih.cz/img/books/98_/98179/pripad-rozespale-zeny-okresni-prokurator-kaci-les-98179.jpg 4 16 3

Perry Mason série

Kniha obsahuje dva detektivní romány z 40.let 20.století od jednoho z nejznámějších autorů žánru. V prvním vystupuje legendární obhájce Perry Mason a snaží se vyřešit případ falešného obvinění z vraždy. Hrdinou druhého příběhu je okresní prokurátor, který společně se svým přítelem šerifem řeší také případ falešného obvinění z vraždy. Musí čelit místní politické opozici a zdánlivě neporazitelnému advokátovi proslavenému obhajobou prominentních zločinců (www.mlp.cz)... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Saga (Praha)

The case of the half-wakened wife , 1949

kokrokr
21.10.2020 3 z 5

Lepší průměr. Dávám tři a půl bodu.

miriam.w
05.12.2018 5 z 5

Ešte raz ku knihe - niekoľko citátov:
"Kdyby ste byl trochu chytřejší..."
"Já vím, mohl bych být guvernérem. Byl by ste překvapen, kdybyste věděl, kolikrát jsem to už slyšel. Nechci být chytřejší. Radši budu čestný." (kiežby tak uvažovali naši politici!)
"Nerozhoduje, jak se dostaneš dovnitř, ale co si odneseš ven."
"Člověk si nemůže dělat, co se mu zachce. Vždycky musí dělat to, co nechce. Je to prostě tak, že když děláte jen to, co chcete, nikam to nevede. Musíte dělat to, co po vás život chce, a nějak se stane, že potom všechno jde tou správnou cestou."

miriam.w
18.06.2015 5 z 5

Ako Perry Mason, tak aj Doug Shelby ma vždy zaujmú.

Kniha Případ rozespalé ženy / Okresní prokurátor kácí les je v