Případ rozespalé ženy / Okresní prokurátor kácí les

Kniha obsahuje dva detektivní romány z 40.let 20.století od jednoho z nejznámějších autorů žánru. V prvním vystupuje legendární obhájce Perry Mason a snaží se vyřešit případ falešného obvinění z vraždy. Hrdinou druhého příběhu je okresní prokurátor, který společně se svým přítelem šerifem řeší také případ falešného obvinění z vraždy. Musí čelit místní politické opozici a zdánlivě neporazitelnému advokátovi proslavenému obhajobou prominentních zločinců (www.mlp.cz)...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/98_/98179/pripad-rozespale-zeny-okresni-prokurator-kaci-les-98179.jpg 4.313

Perry Mason 27.

Literatura světová, Detektivky
Vydáno, Saga

The case of the half-wakened wife, 1949

Kniha Případ rozespalé ženy / Okresní prokurátor kácí les

miriam.w
05.12.2018

Ešte raz ku knihe - niekoľko citátov:
"Kdyby ste byl trochu chytřejší..."
"Já vím, mohl bych být guvernérem. Byl by ste překvapen, kdybyste věděl, kolikrát jsem to už slyšel. Nechci být chytřejší. Radši budu čestný." (kiežby tak uvažovali naši politici!)
"Nerozhoduje, jak se dostaneš dovnitř, ale co si odneseš ven."
"Člověk si nemůže dělat, co se mu zachce. Vždycky musí dělat to, co nechce. Je to prostě tak, že když děláte jen to, co chcete, nikam to nevede. Musíte dělat to, co po vás život chce, a nějak se stane, že potom všechno jde tou správnou cestou."

miriam.w
18.06.2015

Ako Perry Mason, tak aj Doug Shelby ma vždy zaujmú.