Peklo v oblacích

Peklo v oblacích https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/17984/peklo-v-oblacich-17984.jpg 3 37 7

smrt pilota Jaye Bridgese během mezipřistání v Chicagu by podle některých mohla vypadat jako nešťastná náhoda, ale Elmer Woodruff, šéf miamské pobočky Trans-Continentalu, o tom není přesvědčen. Brodges nepatřil k oblíbeným zaměstnancům firmy a vzhledem k tomu, že v poslední době peníze doslova rozhazoval plnými hrstmi, vzbudil podezření, že zdrojem jeho příjmů není jen běžný plat. ... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Alpress

Open Skies , 1990

petulik330
14.04.2024 1 z 5

Samotný název jej zavádějící. Prý peklo v oblacích. Do oblak se čtenáři dostanou v samotném závěru knihy na cca 10 stranách, kde se nic moc neděje.
Peklo to opravdu bylo ale pro mě při čtení.
Kniha mě vůbec nebavila, ale dočetla jsem ji jen s principu. K této knize se již rozhodně nikdy nevrátím.

LejlaKukere
23.05.2019 1 z 5

Kniha nezajimava a k letadlum se dostane poute na 10 stran.

davas
25.09.2016 2 z 5

Přečetl jsem to za 2 dny ,hlavně proto ,že to bylo celkem krátké ...jinak příběh byl slabý,místy hodně naivní ,po knize Mayday teda velké rozpaky ...prostě bída

jprst
25.12.2015 1 z 5

Naprosté zklamání, skutečně asi nejhorší autorovo dílo, měl jsem věřit předcházejícím komentářům a hodnocení.

konformita
27.01.2014 2 z 5

Knihu jsem nemohla dočíst. Pana Blocka jsem měla za kvalitního spisovatele. Kniha je nudná a ani ta akční zápletka na konci není vůbec vzrušující. Nestojí za přečtení.

Jack Bauer
04.12.2013 1 z 5

Nejslabší kniha Thomase Blocka , velké zklamání oproti předchozím na tehdejší dobu naprostým peckám.

CGY
30.06.2011 3 z 5