Nebeská past

Katastrofický román v strhujícím tempu vypráví o dramatickém únosu amerického letadla do komunistické Číny v 80. letech 20. století. Čínským agentům se podaří odcizit přísně utajované válečné počítačové simulace USA, jež mají být nenápadně přepraveny do Číny na palubě civilního letadla, směřujícího do japonské Osaky. Během letu dostává posádka varování, že na palubě je několik bomb, které mají zajistit změnu letu a následné přistání v Číně. Složité intrikánské plány únosců a jejich pomocníků na palubě i na zenmi však nevycházejí. Bomba v letadle vybuchne a dramaticky vygraduje situaci, při níž jsou nezvratně poznamenány osudy mnoha lidí....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/105428/nebeska-past-105428.jpg 3.631
Literatura světová, Romány, Thrillery
Vydáno, Oldag

Skyfall, 1987

Kniha Nebeská past

PočetBook
28.04.2015

Na pět hvězdiček to není, ale je to dobrá standardní "Blokovka". Drama ve vzduchu, i na potoky krve dojde, Číňan chce doběhnout Amíka ale Amík nakonec za velkých obětí Číňana převeze. Já se bavil.

adelinka
08.02.2014

nejako sa mi ťažko čítala....úvod bol nejaký dlhý a stále som sa do deja nevedela dostať....potom ma už zvedavosť posúvala ďalej, ale celkovo nič moc

Peja33
04.12.2013

Přečtl jsem 50% a po delším trápení knhu smazal.Představa,že budu číst ještě jednou tolik nezáživné roztahané omáčky mě zradila.

Thomas H. Block
americká, 1945