Dívka ze záhrobí

Dívka ze záhrobí https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/255614/bmid_divka-ze-zahrobi-255614.jpg 4 93 12

Pax série

Třetí díl ze série PAX pro mladé čtenáře. Když se temnota zmocní srdce člověka… Halloweenské oslavy jsou v plném proudu, když vtom se mezi dětmi ve škole objeví postava v dokonale přesvědčivém kostýmu — a zaútočí… Přízrak myling! Můžou ho Alrik s Viggem zastavit? Aby zachránili své spolužáky před pomstou nemrtvé, musejí krkavčí bratři opět spojit síly se strážci tajné knihovny. V té době se navíc objeví ve městě ona. Tajemná Iris. Zasáhne Alrikovo srdce, ale něco tu tak docela nehraje…... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Host

Mylingen , 2015

dájavídek
10.02.2024 5 z 5

Za mě zatím nejnapínavější díl!

Sybelle
28.04.2023 4 z 5

Povedené pokračování předchozích dílů. Sotva jeden problém zmizí, objeví se další k řešení. Ani tento není o nic méně nebezpečný než Grim. Ale dohromady a hodně díky Viggově úsudku si s tím poradí. Ani tento díl nezklamal. A rozšířil obzory v oblasti folkloru. Hned po poslechu jsem šla hledat na netu mylinga, zda skutečně něco takového existuje .

pipa36
27.04.2021 5 z 5

Sérii znovu posloucháme v rámci jarních prázdnin s dětmi a moc se nám to líbí. Napětí, humor, tajemství, magie... to vše ve spojení s přednesem pana Vondráčka z příběhu dělá něco, od čeho se nedá odejít. I napodruhé super.

Knihomilka19
08.12.2020 5 z 5

Prostě boží

martin7848
12.09.2018 3 z 5

Oproti první části mé nadšení poněkud vyprchává. I když jak se to vezme. Třetí příběh je docela hororový a dokáži si ho velmi dobře představit zfilmovaný - v knize mě až zas tak moc nebral. I když holčička s nůžkami ukazující na tebe a říkající ti: "Ty, ano!" má docela sílu. Čtvrtý příběh opět vrací tempo na roveň prvních dvou příběhů a rychle běží ke konci. Nemůžu jinak než poslouchat co bude dál....

pipa36
24.04.2018 5 z 5

Série si drží svůj standard - je to napínavé, místy až hororové, ale skvělé. Poslouchala jsem to s dětmi jako audioknihu a bavilo mě se dívat, jak jsou děti napnuté k prasknutí. Kdyby u nás někdo zaklepal na dveře... nevím nevím, co by se v tu chvíli stalo... Skvělé podání p. Vondráčka, doporučuji!

Ailee
02.02.2018 5 z 5

Jako všechny díly, pokračuje příběh přesně v tom okamžiku, kde skončil. A nemůžu říct, že bych byla zcela klidná, když jsem před půlnocí knihu zavřela a šla spát. Naštěstí usínám takřka okamžitě, takže než si moje hlava stihla ve stínech vytvořit strašidlo, už jsem spala. :-)

piquillio
09.07.2017

Jeden příběh pokračuje a je krásně temný. Jako dítě bych nespal.

Vlahoš
27.12.2016 5 z 5

Je to výborná kombinace strašidelného, vtipného a akčního příběhu.

ElisR1
24.03.2016 4 z 5

Předchozí díl byl trošku slabší, ale Dívku ze záhrobí jsem si opět užívala plnými doušky, nezbývá nic jiného, než tuto knihu doporučit.

martinstefko
21.11.2015 5 z 5

Nemusíte se vůbec bát, že by kvalita série šla dolů, naopak mám pocit, že roste. Velmi se mi líbí, že v tomhle případě je to ještě o něco temnější a ještě o něco děsivější, než předchozí díly. A doufám, že to tak bude i dál. Tohle je čtení, které vaše děti nenechá klidné. A možná ani vás. My jsme si s partnerkou četli společně nahlas před spaním a byl to velmi příjemný a místy pěkně mrazivý zážitek.

fiona007
21.11.2015 4 z 5

Předchozí knížky byly pohádky s trochou tajemna, ale tohle začíná být pro děti docela drsný příběh.
Postavy jsou skvěle napsané, Vigga s Alrikem máte pořád rádi a Simona s jeho tátou Thomasem prostě nesnášíte.
Příběh graduje a je plný lekacích momentů. Doporučuju nejenom dětem.