Patrím do tvojho sveta

Patrím do tvojho sveta https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/521554/bmid_patrim-do-tvojho-sveta-Nqg-521554.jpg 5 13 4

Dokonalé stelesnenie romantickej radosti: do jej sveta nezapadá, napriek tomu ho miluje. Život Alexis Montgomeryovej sa obráti naruby – príčinou je Daniel Grant, neuveriteľne sexy tesár. Alexis pracuje ako lekárka na pohotovosti, hoci jej rodičia by si veľmi želali, aby sa stala chirurgičkou. Každú voľnú chvíľu trávi s Danielom a objavuje, čo je v živote dôležité. Alexis však Daniela nedokáže priviesť do svojho sveta, takého odlišného od toho jeho, no nechce sa ani vzdať šťastia, ktoré s ním našla. Podarí sa im napriek mnohým rozdielom vybudovať trvalý vzťah?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Lindeni

Part of Your World , 2022

helenkan
26.02.2024 5 z 5

Psychické týrání,vztahy rodičů a dětí v bohatých rodinách i vztahy z rozdílných poměrů. To vše zabaleno do moc pěkného příběhu. Moc jsem Alexis a Danielovi fandila aby to ustáli. Bezva čtení.

parvitas
16.02.2024 5 z 5

Toto bolo naozaj veľmi pekné čítanie. Ďakujem za odporúčanie. Je to také pohladenie... Naozaj boli obaja hrdinovia z úplne odlišných svetov (nielen bydliskom, zamestnaním, sociálnou vrstvou, ale aj priateľmi a blízkymi, ktorí ich obklopovali...) absolútne to nevyzeralo, že sa vôbec nejakým spôsobom podarí preklenúť rozdiely. Spočiatku to vyzeralo na typickú sladkú hallmarkovskú tematiku, ale postupne sa ukázali aj iné témy (psychické násilie, hranice, vzťahy s rodičmi a očakávania...). Hlavná hrdinka nemala doriešených kopu svojich problémov, pričom o pár rokov mladší partner mi prišiel omnoho vyspelejší. Jeho zázemie a opora bola neskutočná a nato, akú mal hroznú matku, pripadal mi aj tak omnoho zodpovednejší. A keď si pripočítam magické mesto, ktoré bolo až živé... zamilovala som sa... no, ale aby som len nechválila, aj tu mi trošku vadili niektoré preložené výrazy, ale knihu už pri sebe nemám, neviem to dohľadať, tak to nechávam tak. Knihu odporúčam a od autorky si rada prečítam aj niečo iné.
Keďže dnes je ten Valentín a Medzinárodný deň darovania kníh zároveň, toto je vhodný darček na oba sviatky. A keď nič iné, páni, aspoň tu nájdete návod, ako správne odfotiť a poslať láske svojho, ehm, intímny obrázok. Nemáte za čo. :)

Katrin0211
28.11.2023 5 z 5

Knižky od tejto autorky sa tak ľahko čítajú, nedá sa od nich odtrhúť, ani tento príbeh nebol výnimkou.

makkuska
04.11.2023 5 z 5

Abby Jimenez má opravdový dar vyprávět příběh, umí vykreslit postavy tak, abyste si je zamilovali, v každé knize nabídne nové prostředí a pro každý příběh se inspiruje skutečným příběhem. Čtenářům tak nabídne reálné prožitky, které zažívají lidi v různých nelehkých životních situacích. Průvodním motivem knih je vždy vyrovnání se z různými traumaty či nemocemi. Knihy Abby Jiménez mám opravdu ráda, přestože u čtení další i další vidím podobný scénář, i tak se knihy dobře čtou a velmi mě baví vykreslení příběhu z pohledu obou hlavních postav.

láska vztahy společenské rozdíly

Kniha Patrím do tvojho sveta je v