Součást tvého světa

Součást tvého světa https://www.databazeknih.cz/img/books/empty_bmid.jpg 5 13 4

Dokonalé ztělesnění romantické radosti: do jejího světa nezapadá, přesto ho miluje. Život Alexis Montgomeryové se obrátí naruby – příčinou je Daniel Grant, neuvěřitelně sexy tesař. Alexis pracuje jako lékařka na pohotovosti, ačkoli její rodiče by si velmi přáli, aby se stala chirurgyní. Každou volnou chvíli tráví s Danielem a objevuje, co je v životě důležité. Alexis však Daniela nedokáže přivést do svého světa, tak odlišného od toho jeho, ale nechce se ani vzdát štěstí, které s ním našla. Podaří se jim navzdory mnoha rozdílům vybudovat trvalý vztah?... celý text

Toto vydání ještě nevyšlo. Zobrazit vše. Má být v prodeji od 18.06.2024
Literatura světová Romány Pro ženy
Bude vydáno: , Mystery Press

Part of Your World , 2022

helenkan
26.02.2024 5 z 5

Psychické týrání,vztahy rodičů a dětí v bohatých rodinách i vztahy z rozdílných poměrů. To vše zabaleno do moc pěkného příběhu. Moc jsem Alexis a Danielovi fandila aby to ustáli. Bezva čtení.

parvitas
16.02.2024 5 z 5

Toto bolo naozaj veľmi pekné čítanie. Ďakujem za odporúčanie. Je to také pohladenie... Naozaj boli obaja hrdinovia z úplne odlišných svetov (nielen bydliskom, zamestnaním, sociálnou vrstvou, ale aj priateľmi a blízkymi, ktorí ich obklopovali...) absolútne to nevyzeralo, že sa vôbec nejakým spôsobom podarí preklenúť rozdiely. Spočiatku to vyzeralo na typickú sladkú hallmarkovskú tematiku, ale postupne sa ukázali aj iné témy (psychické násilie, hranice, vzťahy s rodičmi a očakávania...). Hlavná hrdinka nemala doriešených kopu svojich problémov, pričom o pár rokov mladší partner mi prišiel omnoho vyspelejší. Jeho zázemie a opora bola neskutočná a nato, akú mal hroznú matku, pripadal mi aj tak omnoho zodpovednejší. A keď si pripočítam magické mesto, ktoré bolo až živé... zamilovala som sa... no, ale aby som len nechválila, aj tu mi trošku vadili niektoré preložené výrazy, ale knihu už pri sebe nemám, neviem to dohľadať, tak to nechávam tak. Knihu odporúčam a od autorky si rada prečítam aj niečo iné.
Keďže dnes je ten Valentín a Medzinárodný deň darovania kníh zároveň, toto je vhodný darček na oba sviatky. A keď nič iné, páni, aspoň tu nájdete návod, ako správne odfotiť a poslať láske svojho, ehm, intímny obrázok. Nemáte za čo. :)

Katrin0211
28.11.2023 5 z 5

Knižky od tejto autorky sa tak ľahko čítajú, nedá sa od nich odtrhúť, ani tento príbeh nebol výnimkou.

makkuska
04.11.2023 5 z 5

Abby Jimenez má opravdový dar vyprávět příběh, umí vykreslit postavy tak, abyste si je zamilovali, v každé knize nabídne nové prostředí a pro každý příběh se inspiruje skutečným příběhem. Čtenářům tak nabídne reálné prožitky, které zažívají lidi v různých nelehkých životních situacích. Průvodním motivem knih je vždy vyrovnání se z různými traumaty či nemocemi. Knihy Abby Jiménez mám opravdu ráda, přestože u čtení další i další vidím podobný scénář, i tak se knihy dobře čtou a velmi mě baví vykreslení příběhu z pohledu obou hlavních postav.

láska vztahy společenské rozdíly

Abby Jimenez
americká
2022  87%Jenom kamarádi
2023  90%Šťastně až navěky
2023  91%Život je příliš krátký
2024  91%Součást tvého světa
2024  0%Navždy tvoj

Kniha Součást tvého světa je v