Paroháč

Paroháč https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/434137/bmid_parohac-rPh-434137.jpg 3 21 6

Psychiatr Vaněček ordinuje jako každý den, pacient za pacientem, úzkosti, deprese, stres. I trenér z fitka, sportovní typ atraktivního muže, přichází s problémem, chce se poradit o podivném chování své poslední milenky. A v doktoru Vaněčkovi se začne vršit podezření, že by tou milenkou mohla být jeho žena. A všechno tomu stále víc nasvědčuje. Prožívá tak otřesné dilema rozhodování, co by měl udělat a místo, aby se podezření zbavoval, přibývá řada dalších možných důkazů, které ho v podezření utvrzují. Ani odborník si v takové situaci neví rady. Je snazší radit jiným, než sám sobě. Všechno se ještě víc zkomplikuje, když se před dveřmi prázdného bytu, který patří jeho ženě, najde mrtvý trenér z fitka. Dokáže odborník na lidskou duši ustát tu nahromaděnou skrumáž náhod, do nichž se zaplétá stále víc? Jak tohle vše může dopadnout? Je možné odhalit pravdu?... celý text

denoush
10.04.2023 5 z 5

Velice zajímavá kniha, ze začátku mi přišla trochu nudná, ale jakmile do sebe začalo všechno zapadat, tak jsem se do knihy dost začetl.

ZuzanaZ83
14.05.2021 2 z 5

Zajímavá myšlenka děje, zápletka a ukončení příběhu. Místy mi kniha ale přišla příliš rozvláčná a občas jsem přeskakovat stránky.

Allla9
29.10.2020 4 z 5

Jak je lehké se zaplést do vlastních představ. Jako bonus jsem se dozvěděla mnoho zajímavého z oblasti psychiatrie.

konicekbily
20.09.2020 5 z 5

Sebepoznávání a samoléčba psychiatra s kriminální zápletkou - vše spojeno s objasňováním širokého spektra psychiatrických poruch člověka - tak bych charakterizoval tuto tenkou knížku. Oceňuji propojenost příběhu jako takového, a propojenost příběhu s bohatými zkušenostmi našeho předního psychiatra. Tedy je to napůl instruktáž o psychiatrii a napůl krimi z českého prostředí současné doby.

V28
03.03.2020 4 z 5

Čtivá jednohubka s detektivní zápletkou u které se člověk zasměje i trochu poučí.

Knižní střípky
22.02.2020 4 z 5

Knihy pana Cimického jsou pro mě sázkou na jistotu. Při čtení jeho děl si vždy uvědomím, jak je strašně moc poznat, když je autorem vysoce inteligentní a studovaný člověk. I když je to sice lékař, ale jeho přehled, inteligence, znalost lidské duše na Vás čiší z každé strany. Opět další skvělý kousek z pera známého českého psychiatra a milovníka Francie.

Recenze zde v záložkách recenzí od Knižní střípky