Ztracené insignie

Ztracené insignie https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/351430/bmid_ztracene-insignie-viM-351430.jpg 4 298 59

Panův tajemný odkaz série

< 3. díl

Závěrečný díl úspěšné trilogie plný vtipných dialogů, nebezpečných intrik a magie. Felicity by měla zářit štěstím. Téměř všichni kluci ze školy se o ni náhle zajímají a navíc je zasnoubená s tím nejpohlednějším klukem z celého Londýna. Má to ale háček. Zasnoubení bylo domluveno před stovkami let a neodolatelný Leander plete hlavy nejen Felicity, ale i jiným dívkám. V Jiném světě se navíc vyhrotila situace. Je potřeba najít ztracené insignie a vypadá to, že elfové opět spoléhají na to, že jim Felicity pomůže.... celý text

Literatura světová Romány Fantasy
Vydáno: , Fragment (ČR)

Die verborgenen Insignien des Pan , 2015

popelka7
21.01.2019 5 z 5

Krásně čtivá kniha.

anicka2317
20.01.2019 5 z 5

Moc hezká kniha a perfektně zakončená. Super moc ráda si ji přečtu znovu

andrejci
08.12.2018 5 z 5

Tohle byl nejlepší díl z celé série. Bavily, mě ty zvraty a celkově to byla náhrada za druhý díl. Ten konec mě hodně překvapil a nečekala jsem ho. Některých postav mi bylo líto. Pro mladší čtenáře to je super počtení.

Shaki
18.10.2018 5 z 5

Poslední díl byl vskutku plný neočekávaných zvratů. Celkově se autorce povedlo vdechnout všem postavám život. Možná bych uvítala víc objasněných emočních pochodů u Ciarana a i situace s Phyllis, ale to nemění nic na celkovém vnímání této série. Rozhodně stojí za přečtení a já se k ní časem opět ráda vrátím.

Selfinka
15.10.2018 4 z 5

Celá série se četla skvěle, je to napínavé a plné akce. Ten závěr mi přišel trošku zbytečně zmatený, ale i tak je to pěkná série, která si přečtení zaslouží. Pěkně spojuje na jedné straně cestování časem, historii, elfy a draky, a na druhé straně "obyčejný" život v realitě. Hodnocení bych dala tak 4,5 - 4,75* (na celých 5 to není a 4 jsou málo ;))

Klarsik3
05.10.2018 4 z 5

Tahle knížka se čte stejně skvěle jako předchozí dva díly.. Konec mě trošku zklamal ale i tak je tato série skvělá

MaximumRide
29.09.2018 5 z 5

Na poslední díl jsem se velmi těšila. Naprosto napínavé čtení. Oceňuji, že byl příběh na konci pěkně rozepsaný, jak to se všemi postavami šlo dál. Za mě 5 hvězdiček. Zatím nejlepší fantasy sága, kterou jsem četla!

Dym
05.08.2018 4 z 5

Musím říct, že po přečtení prvního dílu jsem se do této série zamilovala, ale po dočtení všech dílů jsem maličko zklamaná. Fely z prví knížky se mi zamlouvala daleko víc než ze zbývajících dvou a konec mi připadal trochu momotaný. Navíc na věc s Phyllis...
Pořád mám tuto sérii ráda, ale ne tak moc jak jsem doufala. Každopádně musím všechny budoucí čtenáře této trilogie varovat, TOHLE JE VELICE NÁVYKOVÉ ČTENÍ OD KTERÉHO SE NELZE ODTRHNOUT .' )

Nikei
18.07.2018 4 z 5

Celá série byla povedená, kniha se četla velmi dobře. Bohužel jsem ale od posledního dílu očekávala více.

Siu83
07.07.2018 5 z 5

Celá série mě moc bavila. Hezký příběh, skvěle ukončeno.

kkesskka
17.06.2018

Bude se mi po této sérii stýskat, velice jsem si oblíbila hlavní postavy, i když se občas Fay chovala, tak jak se chovala. Až na konec, kdy umřelo spousta lidí, které měla ráda, to byla skvělá knížka. A určitě si tuto sérii ještě přečtu. Už teď se na to těším.

ame
14.06.2018 5 z 5

Celé zakončení bylo tak romantické a působivě zamotané až jsem někde uprostřed zakončení musela knihu zavřít a na chvíli si odpočinout. Myslím že jsem chvíli i brečela a nevěděla jsem co si mám počít, bylo tolik umrtí. Musím se přiznat že jsem, doufala v zázrak. celá série by se dala popsat slovy:
Láska pronásledována životem a osudem, který končí láskou a zázračným štěstím

1259
10.05.2018 5 z 5

Celé zakončení série bylo dramatické a velmi působivé. Konec byl velmi nepředvídatelný a smutný a přitom šťastný. Ale i tak se mi kniha velmi líbila.

Vikos
26.04.2018 5 z 5

Přečteno podruhé (heart)! :)

Evule114
18.02.2018 5 z 5

Musím přiznat, že na mě byl konec moc rychlý a bitva mi přišla useknutá, ale třeba je to jen můj dojem... taky autorka nemusela zabíjet Ciarana mého oblíbence :-(. Jinak to bylo hezké. A Pan byl taky super :-).

adla222
08.02.2018 5 z 5

Jsem moc ráda, že jsem si tuto triologii přečetla. Stala se mou nejoblíbenější sérií knih. První díl jsem dostala na Vánoce. Moc šancí jsem mu nedávala, nikdy jsem fantasy knížky nečetla, ani jsem nějak neměla chuť, ale když jsem se do ní pustila nelitovala jsem. 1. díl jsem přečetla jedním dechem za 3 dny. Obdivuju autorku, šlo vidět, že měla všechny knihy hodně detailně promyšlené, takže některá zjištění mi doslova vyrazila dech! Předem ale řeknu, že první díl se mi zdál nejlepší a nejzajímavější, to jak se Felicity seznamuje s Leem a jsou tam takové ty "záhady". Druhý díl se mi líbil nejméně, ale to kvůli tomu, že mi tam Lee chyběl, nechci prozrazovat víc, zato poslední díl s tím koncem to tak krásně završil. Opravdu doporučuji přečíst! 5 hvězdiček

Ekiara
03.02.2018 4 z 5

Poslední díl se mi celkem líbil, jen už mě to tolik nebavilo číst... Přišlo mi to zbytečně zdlouhavé, jako kdyby se až do konce nic moc nedělo, až na konec knížky se stane všechno najednou.
Přišlo mi trošku, že to tu autorka chtěla rychle ukončit.
Zároveň jsem ráda, že tu bylo více akce než minule, staly se tu i věci, které jsem vůbec nečekala.

Sservus
30.01.2018 5 z 5

Jsem ráda, že jsem se k téhle sérii dostala. A jsem ráda, že jsem se k ní dostala až po tom, co vyšly všechny díly, a já nemusela mezi jednotlivými částmi čekat. Slupla jsem je během tří dnů všechny. Konečně se stalo to na co jsme čekali snad od 53 strany v první knize, konečně jsme pochopili, o co celou dobu šlo, srovnaly se nesrovnalosti, (kromě těch, co se náhle ve třetím díle objevily, a moc vysvětleny nebyly), no a konec jak má být :) Asi se k sérii časem vrátím. Dávám 5 hvězd za celou sérii, ale když to srovnám s Láska nezná čas, tak ta se mi líbila o maličko víc...

Marry123
29.01.2018 5 z 5

Na tuto sérii jsem narazila vážně náhodou při cestě domů metrem, kde jsem u někoho viděla první díl. A pořád si říkám jak mě mohla takhle minout, pravděpodobně tuto sérii nedoprovázelo nějaké extra bum což mi přijde, že je docela škoda určitě by si to zasloužila. Krásná série, krásný svět, krásná fantazie jsem moc ráda, že jsem si ji přečetla (ale strašně líto mi bylo Ciarana doufala jsem že se tam ještě nějak prosadí plus jsem doufala že se Fay promění ale tak to jsou takové detaily)... :)

Aaginka
21.01.2018 5 z 5