Panství zášti a lásky

Panství zášti a lásky https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/480460/bmid_panstvi-zasti-a-lasky-TAR-480460.png 3 145 41

Everless série

< 2. díl

Jules Emberová je na útěku z panství Everless. Byla obviněna z vraždy královny i Roana a na její hlavu je vypsaná odměna. Pronásleduje ji i skutečná vražedkyně, Čarodějka Caro. Jules ví, že coby převtělený Alchymista už prožila jedenáct životů, nemá však přístup ke vzpomínkám a zkušenostem, jež během nich získala – na rozdíl od Čarodějky ovládající své schopnosti dokonale. Podaří se Jules odhalit tajemství vlastní minulosti a očistit své jméno?... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: ekniha , Fragment (ČR)

Evermore , 2018

AniDi
13.04.2020 3 z 5

První díl se mi líbil mnohem víc, čekala jsem vývoj hlavní hrdinky úplně jiný. Pro mě se děj hrozně táhl, téměř nic zajímavého se nedělo nebo jsem byla až příliš přehlcená popisy pocitů a zoufalství hlavní hrdinky. A od Liama jsem čekala taky trochu víc. Nevadí, zkusím přečíst ještě jindy, třeba mi sedne více.
SPOILER:
Od vývoje hlavní hrdinky jakožto postavy jsem čekala, že se vzchopí, bude průbojnější a s Caro zamává. Jenže pamatuji si minimálně z první půlky knihy jen zoufalství hlavní hrdinky, jak ničemu nerozumí, jak si nemůže vzpomenout, jak nic neovládá a neustále je vyčerpaná. Liama neposlouchá a ten jí chudák neustále musí zahraňovat zádel.

pro dívky

Sara Holland