Útěk do Virgin River

Útěk do Virgin River https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/163015/bmid_utek-do-virgin-river-C2R-163015.png 4 135 38

Virgin River série

< 2. díl

Městečko Virgin River bičuje ten večer prudký ledový déšť. Dobrácký obr John „Pastor“ Middleton se právě chystá zavřít bar, protože v takovém nečase už určitě žádný host nepřijde, když se v něm najednou objeví vystrašená mladá žena s tříletým synkem v náručí. Bývalý mariňák nemá sice se ženami velké zkušenosti, ale hned pochopí, že Paige před někým utíká – je totiž samá modřina. John vezme ji i maličkého chlapce pod svou ochranu, brzy však pozná, že za touhou oba uprchlíky chránit je něco víc. Paige Lassiterová v něm probudila city, které ještě nikdy nezažil. Jenže pak se v městečku objeví Paigin násilnický manžel, a Johnovi je jasné, že musí jednat. Jestli ho totiž u námořní pěchoty něco naučili, pak určitě to, že za některé věci se vyplatí bojovat.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Shelter Mountain , 2007

-Sinéad-
07.05.2018 5 z 5

I druhý díl mě nezklamal. Velmi pěkná knížka.

rosalindaaa
24.07.2017 5 z 5

hezká knížka , skoda ze neni i treti dil :(

polly43
25.05.2017 4 z 5

Bylo to mé seznámení s autorkou.Oba díly se mi moc dobře četly.Líbil se mi styl jejího psaní.

Jajina555
13.08.2016

Hezká kniha určitě stojí za přečtení.

biki
06.04.2016 4 z 5

Lepší a dramatičtější než první díl. V tomto příběhu ne úplně všechno dobře dopadlo.

lenyleny
02.02.2016 5 z 5

Trochu jsem se bála že druhý díl nebude tak dobrý , ale byl ještě lepší. Jsou knihy, které můžete číst víckrát a stále z nich čerpáte pohodu a dobrý pocit ze života i z lidí samotných. A to jsou obě knihy o městečku Virgin River.

Lenka.Vílka
28.01.2016 5 z 5

Už v prvním díle mě dostala ta přátelská atmosféra. V tomhle mě přejel vlak přátelské atmosféry. Skoro se mi zdálo, že Útěk byl lepší. Pokračoval příběh z dílu prvního a potom ten druhý, ten nový. Kdo by si nezamiloval Johna?! Opět dobře napsané, příběh mě bavil a četlo se dobře, najednou jsem byla na konci a ani nevěděla, jak jsem se tam tak rychle dostala...dokonalý příběh :)

alnahu
30.11.2015 5 z 5

Pokračování příběhů v kalifornském městečku Virgin River, opět krásné čtení .Velmi pěkně popsaný příběh ( i když smutný)Paige a jejího 3 letého syna Christophera , která zabloudí právě do totohoto městečka,kde potká spoustu báječných lidí,kteří si navzájem pomáhají a najde zde také svoje štěstí.Dopručuji oba díly, jsou úžasně čtivě napsané.

HedušKoč
09.11.2015 5 z 5

Obě knihy jak Městečko tak Útěk jsem přečetla opravdu v rekordním čase, velice čtivé, krásně napsané. Knihy jako tyto, malé městečko, úžasní lidé a jejich příběhy, mám moc ráda.

vlastus52
08.11.2015 5 z 5

velmi pěkná kniha, tak jako první díl i tento byl velmi čtivý. I slza ukápla :-)

Jaruce
06.09.2015 5 z 5

Tak jak jsem psala o prvním díle že je to výborný román pro ženy, tak ani tento díl není jiný, spíš mi přišel ještě víc přeložený emocemi, které nešlo udržet pod kontrolou. Hezky spisovatelka popsala i vývoj z předchozího dílu.Výborný romantický příběh.

makke
28.07.2015 5 z 5

Dva dny, dva díly Virgin River. K dokonalosti mi schází jen další díl.

helenkan
12.01.2015 5 z 5

Možná o chlup lepší než první díl,ale vážně jen o chlup.:)))) Oba díly jsou fakt čtecí. :)))))
Dávam pět hvězdiček.

sabca
16.11.2014 5 z 5

Oba díly jsem se mi moc líbily. Řekla bych že druhý o trochu více. Bylo moc pěkné, jak si v městečku Virgin River obyvatelé vzájemně pomáhaly. Doporučuji oba díly k přečtení

muchomurka
18.10.2013 5 z 5

Hrozně moc jsem se těšila na pokračování a rozhodně mě nezklamalo. Bylo mi sympatické, že se děj nezaměřil jen na Pastora a Paige, ale že jsem se dozvěděla i o postavách z prvního dílu. Chvíli jsem si říkala, že je děj příliš roztříštěný, ale pak jsem zjistila, že mi to nijak nevadilo :-) Styl autorky, městečko Virgin River, postavy v knize - všechno dohromady dělá skvělou knihu a už se opět nemůžu dočkat dalšího dílu, doufám, že vydavatelé neskončí u těchto dvou.

Spiritka
12.07.2013

Právě jsem dočetla. Těžká romantika, ale snad ještě hezčí než první díl.

modranka
02.07.2013 5 z 5

Séria príbehov od Virgin River si zaslúži plnú dávku hviezdičiek. "Zoja" veľmi pozorne doplnila oficiálnu anotácia, takže ja len doplním informácie. Po preskúmaní autorkinej webstránky sa zdá, že každý príbeh je o druhých šanciach, o rôznych podobách lásky a rodinného života, o tom, ako bývalí vojaci nepotrebujú k ďalšej existencii hlučné mestá, ale uspokoja sa s tichým horským prostredím, kde je núdza o ženy, ale oni si vedia poradiť aj tam. V tejto časti 18-ročný Rick po smrti "nenarodeného" syna odchádza utopiť svoj žiaľ medzi vojakov. V príbehu sa vyskytla literárna postava "Dan" - stretneme sa s ním opäť v 7 príbehu. No, skutočne sa máme na čo tešiť, takže aj ja sa prikláňam k Zojinej prosbe, aby Ikar nestratil guráž a vydal celú sériu.

UPOZORNENIE: Knihy treba čítať bezprostredne po sebe. Ak by ste omylom začali čítať druhú časť, nerozumeli by ste ani deju ani postavám.

zoja
22.06.2013 5 z 5

Opět nádherná kniha. I když jsem nevěřila, že u tohoto druhého dílu uroním slzu, opět se tak stalo. V knize se odehrává nejenom příběh Johna (Pastora) a Paige, ale dovídáme se i pokračování vztahu mezi Mel a Jackem z prvního dílu. Také se na pozadí odehrává v obou dílech další příběh Ricka a Liz. Celá série Virgin River má v originále 20 částí a pevně věřím, že Ikar neusne na vavřínech, jak některá jiná nakladatelství při vydávání sérií, a vydá všechny části. Myslím, že můžu prozradit, že třetí díl bude o bývalém mariňákovi a kamarádu Jacka a Pastora, Maikovi. Ten se vlastně už ve druhém díle ocitá ve Virgin River, kde se léči z těžkého zranění. A na druhé straně jeho protějšek, Jackova nejmladší sestra Brie, která je prokurátorka, také přijede do Virgin River. No a jak se to bude vyvíjet, na to si budeme muset počkat. Příběhu nechybí ani humor a hrozně ráda bych pochválila překlad. Myslím, že je bezvadný.

láska rodina USA (Spojené státy americké) domácí násilí

Robyn Carr