Pandořina skřínka

Pandořina skřínka https://www.databazeknih.cz/img/books/89_/8940/pandorina-skrinka.jpg 4 49 8

Na onkologickém oddělení městské nemocnice má být vyzkoušena nová metoda léčby rakoviny - genová terapie. V průběhu klinických zkoušek pozornost tisku uputají podivná úmrtí dvou dívek. Zprvu se zdá, že zemřely na virový zápal plic, ale pitva odhalí nádory na plicích, které jsou tak četné, že mohly vzniknout jen při intenzívním styku s neobyčejně účinným karcinogenem.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Apsida

Pandora´s Helix , 1997

m2056
13.09.2023 5 z 5

Dobrá kniha dejte se do čtení není třeba více psát.

Sabina335
30.05.2020 5 z 5

(SPOILER) Skvělý lékařský thriller. Má druhá kniha tohoto autora a opět jsem nadšená. Kniha se četla velmi dobře a rychle. Je plná napětí a zvratů, které vám nedovolí se jen tak odtrhnout.

Vyskytne se pár případů úmrtí na rakovinu plic, pro lékaře je to ovšem tak trochu záhada, jelikož oběti vykazovaly opouze příznaky zápalu plic. Dochází k vyšetřování, v rámci kterého se hledá společný činitel těchto nakažených. Nakonec se přijde na to, že se jedná o virus, který byl úmyslně vytvořen. Ukáže se, jak lidská závost, touha po úspěchu a penězích dokáže člověku natolik zatemnit mozek, že je schopen udělat vše, jen aby on byl tím vítězem.

Verika
02.01.2020 4 z 5

Napínavá knížka z lékařského a laboratorního prostředí. Četla se jedním dechem.

dominikB951
26.09.2017 5 z 5

Opět nezklamal...teď je to už jeho 20. Kniha co čtu :D

tuldas
16.09.2017 4 z 5

jako vždy dobré

lefa
07.06.2016 4 z 5

Zajímavá, napínavá, dobře se mi četla jako všechny co jsem zatím od autora měla.

ovpana
19.01.2015 5 z 5

Napínavá kniha z lékařského prostředí kde proti sobě stojí snaha o vyléčení a vědecká ctižádostivost.

kika 13
23.01.2013 3 z 5

Smutný obsah z oddělení onkologie.

Ken McClure (p)
skotská, 1942