Pan Pracháč

Pan Pracháč https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/474668/bmid_pan-prachac-2UN-474668.jpg 4 469 79

Drzý bastard série

S Biancou jsem se potkal ve výtahu. Když jsme uvízli, jela se mnou pořídit rozhovor. Kvůli mému oblečení mě krásná novinářka s havraními vlasy považovala za poslíčka. Neměla ani ponětí, že ve skutečnosti jsem Dex Truitt, bohatý, úspěšný obchodník, jehož pojmenovala “Pan Pracháč”― jehož jela odpoledne navštívit. Bianca mi řekla, jak moc nemá ráda lidi Dexova typu―snobské, přechytralé, nažehlené muže, kteří nedokáží ocenit ty nejjednodušší věci v životě. Takže když se výtah konečně rozjel, zrušil jsem rozhovor a zanechal ji v domnění, že jsem někdo úplně jiný ― cyklistický kurýr jménem Jay. Líbilo se mi, jak se dívala na toho chlapíka, a nechtěl jsem, aby to skončilo. Začal jsem s ní chodit jako “Jay”― a její rozhovor s mým skutečným já jsem s ní vyřídil po e-mailu. Nečekal jsem, že naše vzájemné jiskření bude stejně silné i přes internet. Nečekal jsem, že z toho vzejde takový blázinec. Nečekal jsem, že Jay a Dex se do ní zamilují. A že ona se zamiluje do těch dvou. Až na to, že oba dva jsem byl já. A když to zjistila, oběma nám hrozilo, že ji ztratíme. Na ten den mě nemohlo nic připravit. A já jsem nebyl ani zdaleka připraven na to, co přišlo potom. Všechno krásné musí jednou skončit, že? Až na to, že blížící se konec mezi námi jsem nezaznamenal.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Mister Moneybags , 2017

adela2230
06.09.2022 5 z 5

Velmi dobře napsaná kniha. Ze začátku jsem měla problém s dvojí osobností, ale pak se to rozjelo a jako vždy to splnilo očekávání. Opět povedené dílo

Rossalie572
01.09.2022 5 z 5

Moc pěkný příběh. Čtivé, vtipné a i ta slza ukápla.

Marci_Vaj
27.08.2022 5 z 5

Všechny tyhle knihy od Vi a Penelope co jsem četla mě nutí odsouvat ty od jiných spisovatelů co mám již dlouho v plánu si přečíst…nemůžu s jejich knihami přestat. Jsou úchvatné :) Sladké, nereálné, popelkovské, ale tak skvěle psané….i tento pan Pracháč neměl chybu :)

Š.Ala
19.08.2022 3 z 5

Bohužel jsem se od poloviny nudila. Škoda, začátek byl slibný.

knihomolkaJani
08.08.2022 4 z 5

Opět velmi pěkný příběh! Velké plus je, že se u knihy určitě i nasmějete. Do cca 3/4 je kniha bez nějaké hlubší zápletky, ale čte se dobře, takže to ničemu nevadí.
Pokud si u knihy chcete opravdu jen bez přemýšlení odpočinout, je Pan pracháč přesně pro Vás.
Milé, svižné a se špetkou humoru.

Lee7
27.07.2022 4 z 5

Scéna ve výtahu a po chatu byla nejlepší, hodně jsem se nasmála a když jsem si představila jak by to bylo na živo :) Za mě lehké, svižné čtení k vodě, konec byl trošku přitažený, ale mě se líbí, že se spisovatelky nebojí přijít s něčím takovým.

aquaver
17.07.2022 5 z 5

Hodně jsem se u této knihy nasmála. Za mě parádní a ideální oddechovka. Myslím, že víc k tomu dodávat už ani nemusím :)

janina66
24.06.2022 4 z 5

Vtipná a velmi čtivá oddychovka. Celá kniha byla fajn, ale nejvíce se mi líbilo seznámení ve výtahu a snaha Dexe něco vyřezat. To jak měl pošmikaný prsty, to jsem se smála i nahlas. Ovšem obálka je hrozná.

uminaa
19.06.2022 4 z 5

Z tejto knihy som trochu rozpačitá. Autorky to poriadne premiešali a podľa mňa už trošku tlačili na pílu.
Ale čítanie tejto knihy splnilo účel ;)

prcek19
06.06.2022 4 z 5

Opět mě autorky nezklamaly..u těchto knih vždy vypnu a užívám si čtení..přesně to, co očekávám..i když sem si říkala, proč se Dex nepřizná, že by to bylo lepší, tak se ten příběh tak příjemně vyvíjel, až mi to nakonec nevadilo..no a to vyřezávání, to mě dostalo :-D

Lucika002
27.04.2022 3 z 5

Na tuto knihu jsem se hodně těšila, ale nakonec jsem ji zařadila do kategorie - neurazí, nenadchne. Byly momenty, kdy jsem se pobavila, ale převažovalo nutkání přeskakovat řádky. Souhlasím s již napsaným komentářem, není to asi nic, co by mi utkvělo v paměti na delší dobu.

kraibiska
27.04.2022 5 z 5

Knihy od těchto autorek prostě zbožňuju. Celý příběh mě pohltil tak, že jsem ho přečetla během jednoho dne a nejvíc bych si přála, aby ještě pokračoval. I když se dalo předpokládat jak tento příběh skončí, tak i přes to mi to nevadilo.

Ivuska.09
26.04.2022 3 z 5

Nejprve jsem byla nadšená, ale postupně mi příběh přišel už lehce překombinovaný, což mi vadilo. Nicméně i tak to bylo čtení do nepohody, u kterého jsem mohla naprosto vypnout a jen se nechat unášet láskou hlavních hrdinů. A příště prosím více scének s Banditou!

Jita160
26.04.2022 5 z 5

Když se začtete do knížky těchto autorek tak se vám chtíc nechtíc objeví na tváři úsměv a neopustí vás po celou dobu čtení .
Prostě milý, vtipný se špetkou erotiky naladěný příběh.
Pobavilo mě originální seznámení ve výtahu Bianci a Dexe.
...no jak říkávala moje babička,lež má krátké nohy a ,že tady na ty dva těch lži bylo????

luzajickova
13.04.2022 5 z 5

Ví a Penelope samozřejmě mají, jak jinak, úžašné příběhy, které se mi báječně čtou, nejspíš proto jsem si je opět zvolila. Též mě hodně zaujala anotace.
Tento příběh byl zajímavý, přímo báječný. To, jak se seznámili, mě odrovnalo a chytala jsem záchvaty smíchu. Bylo to opravdu něco, hlavně to o čem se bavili, prostě pecka. Dex mi přirostl k srdci okamžitě, i když si hrál na Jaye se kterým se jakoby hádal, takže se hádal sám se sebou, u toho jak se jedna osoba hádá sama se sebou a žárlí na sebe jsem prostě nemohla. Bianca mi také padla ihned do oka, líbila se mi její kuráž a celkově její charakter. Ve vztahu je důležitá důvěra a Bianca s tím bohužel měla problém, jelikož už jí jednou zalhal, ale bavilo mě, jak se Dex snažil, aby získal Biancu a její důvěru zpátky. Když jsem přečetla jméno Caroline, už automaticky jsem si říkala že to nebude nijak hodná osůbka a už v tu chvíli jsem jí neměla ráda. Dexík si adoptoval Banditu, který byl úžasný, dodal tomu příběhu tak nějak šmrnc či jak to nazvat, bez něj by to nebylo ono. Příběh byl vtipný, zajímavý, čtivý, taková oddechovka.

Laf
03.04.2022 5 z 5

Kniha splnila má očekávání. Je poutavě a vtipně napsaná, díky čemuž mne hned vtáhla a čtení jsem si užívala do poslední stránky. Povedená kniha, která se mi líbila a vřele doporučuji :)

astra3
02.04.2022 5 z 5

Vtipný, lehký, romantický, přiměřeně dlouhý.

janaky
01.04.2022 5 z 5

Knihy od týchto autoriek sa čítajú samé. Je to téma, ktorá je momentálne častá. Netuším, kde autorky zbierajú inšpiráciu, ale som rada, že ich knihy možem čítať.

Kniha je previazaná ejom plným zápletiek a zároveň je tam veľa vecí, ktoré sa podobajú s inými knihami, ale človek si nájde svoje zákutia, ktoré mu doprajú náladu. :)

Myška43
15.03.2022 5 z 5

,,Ať je to cokoliv, musíš přijít na povrch s pravdou. Lepší je dostat pohlavek s pravdou, než polibek se lží"

Vždy píšu komentáře ihned po dočtení knihy. Tohle je vyjímka, neboť mám za sebou náročné období a nebyl holt čas. Kdo už se několikrát v životě stěhoval ví, co je to za fušku, že?
A teď ke knize. Jako vždy plný počet. Zásadně knihy těchto autorek nesrovnávám. Každý je pro mě originál. Ano, některé scénáře jsou si dost podobné, předvídatelný děj a klišé, ale vždy mě dokážou překvapit něčím, co nečekám a nikdy se při četbě ani chvilku nenudím. Takže za mě super!

,,Přiznat své chyby ve vztahu je důležité"

johana3160
07.03.2022 3 z 5

(SPOILER) Uz jsem od autorek cetla lepsi. Stylove zapada do tvorby autorek, ale pribeh me moc neoslovil. Prislo mi, ze se to mota v kruhu a furt natahuje a to byla teprve polovina knihy.

POZOR SPOILER:
Sice bylo jasne jak to dopadne, ale musim priznat, ze incest byl na me trochu silny kafe. Tohle pro me dost prestrelilo, i kdyz to nedotahli “do konce”. Tohle proste nebyl tak docela muj salek kafe.

Autoři knihy

Vi Keeland