Pán hor 4

Sebastianova jediná dcera Christina je samostatná dívka vychovaná v duchu nové doby, hýčkaná rodinou a střežená pěti bratry. Ani ti ji však nedokáží uchránit nepříjemného zážitku, který obrátí její život naruby. Christina se snaží najít ztracenou rovnováhu, odjíždí jako ošetřovatelka do Indie. Život v koloniích jí však nepřináší to, co hledala. Je dcerou svého otce. Divoká krev Pánů hor ji žene do nových dobrodružství, vášnivých lásek i tvrdých střetů s okolím. Po návratu do Francie nachází zcela jiný svět, v němž si znovu musí vybojovat svoje místo. Je chladnokrevná, rozhodná a zocelená životem v drsných podmínkách. Jedinou její slabostí je dospívající syn Gilbert, který má ještě tvrdší hlavu než ona sama. I Gilbert hledá nová, mnohdy ztřeštěná dobrodružství. Nejlepším společníkem a přítelem je mu bratranec Maxmillián de Braie. Ovšem jen do chvíle, kdy mezi ně vstoupí dívka, kterou celá léta odmítali brát na vědomí…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/36_/360278/pan-hor-iv-beq-360278.png 4.487

Pán hor (4.)

Romány, Pro ženy, Literatura česká
Vydáno:, Baronet

mariva

Díl byl opět velmi poutavý, jen osud Christiny nebyl právě šťastný.

martinaandulka

Další díl byl moc pěknej a zajímavej.Osudy jeho rodokmenu nás posouvá dál a ocitneme se i v Indii.

knihovnička007
12.12.2017

Další kniha této autorky. Opět hodně čtivá. Mít více času, byla by přečtená jedním dechem. Ke konci se příběhy Christiany a Lucie celkem dost opakovaly, ale ničemu to nevadilo. Trochu mne brzdilo líčení v Indii, to mi tam moc nesedělo.
Ale opět velmi příjemná kniha.

Tylinka
24.07.2017

Já jsem byla maximálně spokojená, líbilo se mi, že byl v knize pro lepší orientaci i rodokmen. Musím se přiznat, že jsem občas zabrousila na stránku abych se lépe orientovala. Jinak přečteno za 2 dny a těším se na V.díl.

Marika Vanova
31.03.2014

Před rokem jsem si přečetla první tři knihy a teď jsem se dostala k dalšímu pokračování. Je to někdy trochu na jedno brdo, ale celkem čtivé. Jdu na 5. díl.

LadyMichelle
20.11.2013

Moc zajímavé pokračování

VladkaBU
25.07.2013

Už od začátku knížky je jasné, že od přechozích třech dílů je tento, čtvrtý trochu vzdálen. Děj zprvu moc poutavý není, Christina je nemastná neslaná, hlavně pyšná. Nastane však zlom a děj nabírá na zajímavosti. Ač jsem chtěla jednu hvězdičku oblíbenosti ubrat, nakonec to neudělám, pak se mi to už moc líbilo.

Lena79
03.06.2012

Tak tenhle díl mě zatím bavil nejméně, ale dala jsem to za jeden den...