Padlí andělé / Leviatan

Padlí andělé / Leviatan https://www.databazeknih.cz/img/books/91_/91636/bmid_padli-andele-leviatan-yEo-91636.jpg 4 326 68

První a druhá kniha série Padlí andělé. Aaron Corbet je celkem normální kluk, trochu samotář, sirotek s problematickou minulostí, který ale doufá, že konečně našel náhradní rodinu, přátele i smysl života. Vše se ale změní na jeho osmnácté narozeniny; začne najednou rozumět portugalštině, latině, a dokonce i svému psovi... Pak se objeví dva podivní muži, kteří mu prozradí, že je Nephilim - syn smrtelnice a padlého anděla. A tak začíná příběh plný zvratů, utrpení, andělů a odvěkého boje dobra a zla.... celý text

Literatura světová Romány Fantasy
Vydáno: , CooBoo

The Fallen / Leviathan , 2010

Calla2002
20.05.2017 5 z 5

DOKONALÝ !! Jestli chcete anděly a nefilim je to dokonalá kniha a ostatní díly se mi taky dost líbily já osobně radši čtu z holčičího pohledu ale u této knihy mi to vůbec nevadilo jsem moc ráda že jsem to přečetla i když byl začátek nudný :-)
Rozhodně Doporučuji!!!

Věrka256
06.05.2017 1 z 5

Nejsem sice příliš náročný čtenář a mám ráda anděly, mytologii atd... Ale tahle kniha byla pro mě děs. Od samotného začátku jsem se nemohla začíst. Sice jsem se ze začátku těšila, prostě "andělé", ale pak jsem zjistila, že se to ani nedá číst. Jsem ráda, že jsem si tu knihu půjčila v knihovně. Tuhle knížku osobně nedoporučuju. Sorry, ale ne.

Helena Lacková
09.01.2017 1 z 5

Ze začatku mě kniha pohltila. Postupem čteni na mě působilo rušivě změna děje. Pak už mě bavily jen pasáže s Aaronem a Gabrielem

hellena1523
11.12.2016 3 z 5

Hezká YA fantasy. Velmi pěkně se četla a kdo by mohl nemilovat psa Gabriela?! Sice už pomalu tomuhle žánru odrůstám, ale jako oddechovka je to příjemný průměr. :-)

Domyska
27.11.2016 5 z 5

Kniha se mi moc libila, fantasy, které neomrzelo a moc mě bavilo az do konce. Mám půjčené i další díly a už teď se na ně těším.

Mark.
17.11.2016 2 z 5

Četla jsem ji na můj vkus dlouho. Nestává se mi, abych zapojovala telku když mám co číst. Ale v některých částech se mi nechtělo pokračovat. Ne že by mne kniha nebavila, námět je zajímavý a málo kdy se najde, že danou tématiku píše muž, ale nepřijde mi natolik lákavá. Ani se mi nechce do dalších dílů.

Marla
15.08.2016 5 z 5

Zvláštní, trochu smutná a depresivní kniha o věčném boji dobra se zlem a o nacházení netušeného.....

CHESS
24.06.2016 2 z 5

Už je to dlouho, co jsem četla a pamatuju si, že jsem ze začátku do knížky byla dost zažraná, ale pak mě nějak pustila a já jí nedočetla. Dva roky mi leží doma a já se pořád přemlouvám, abych si na ní našla čas :(

juli2
08.02.2016 4 z 5

Kniha mě chytla od první stránky. Trochu jsem se bála s ohledem na to, že knihu psal muž - nějak mi téma andělé a muži nejdou dohromady. Ale nelituji, určitě si přečtu i pokračování. Pokud je toto slabší kousek (dle hodnocení na DK), tak se mám na co těšit :-). Jediné co mě překvapilo, bylo shrnutí faktů z první části na začátku druhé části. Když je to v jedné knize, tak se snad předpokládá, že ji čtenář přečte najednou a ne na pokračování. Jinak obě části jsou super a za mě mají jeden velký palec nahoru :-)

Karin_Kim55
16.11.2015

Začala jsem ji číst, přečetla jsem asi první 4 kapitoly a konec... nedala jsem to. Nebavilo mě to. Možná, kdybych četla dál, tak mě to chytí.. ale ted se k tomu asi dlouho nevrátím.

delatrix
30.09.2015 3 z 5

Už je to nějaká doba, co jsem tohle četla, ale líblo se mi to. Je to docela odpočinkové a díky příběhu se to hned přečte.

vikimi
18.09.2015 1 z 5

Knížkou jsem se neprokousala ani do třetí stránky. Vůbec mě to nebavilo.

NikyJuri
01.09.2015 5 z 5

Super knižka :-)

Evule114
12.08.2015 5 z 5

Půjčila jsem si celou sérii v knihovně a upřímě se mi do toho moc nechtělo, ale jakmile jsem se začetla, tak jsem nepřestala číst. Je to úžasná knížka plná smutku, napětí i nějakého toho vtípku. Byla jsem naprosto spokojená, že jsem po ní sáhla.

Vianescee
14.07.2015 5 z 5

Na knihu jsem čekala v knihovně snad celou věčnost a občas jsem si říkala, jestli to vůbec stojí za to. A rozhodně se vyplatilo si počkat. Od knihy jsem se nemohla odtrhnout a příběh Aarona mě naprosto pohltil. Už jsem četla docela dost knih s tématikou andělů a musím říct, že tato pro mě patří mezi ty nejlepší. Já osobně bych si klidně odpustila trochu toho odmítání andělské podstaty, ale co. Aarona jsem si oblíbila a stejně tak i Gabriela. Je fajn si občas přečíst něco, co není z pohledu dívky. Takže výborná kniha, kterou doporučuju přečíst.

Peeťa_
13.07.2015 odpad!

Jedna z velmi malého počtu knih, které jsem nedokázala ani dočíst a vzdala to už po půlce, hodně slabé a v podstatě divné..

maky11
12.07.2015 3 z 5

Skvělá kniha,jenže mi nikdo nechce koupit pokračování...má to asi 5 dílů

ellypusik
28.02.2015 4 z 5

Knihu jsem četla už před nějakou dobou, ale pamatuji si, že mě kniha velmi bavila a příběh jsem hltala každým řádkem víc, i když některé scény byli opravdu nechutné až odporné, celkově mě kniha připadala dost negativně napsaná...ale byla to zvláštní a možná i příjemná změna

Eponka
09.02.2015 2 z 5

Od této knihy jsem čekala mnohem víc děj byl nudný, zápletky byli vždy rychle vyřešený jediný co se mi líbilo na této knize bylo když Aaron konečně objevil svojí druhou andělskou polovinu a použil jí to bylo tak celé....jinak to bylo dost depresivní a některé části dost nechutné. S touto sérii to ale nevzdávám proto že na konci jsme se dočetla že Vilma je taky Nephilim tak že doufám a věřím že druhý díl mě nadchne více.

ver6874
05.01.2015

Tato kniha se mi líbila docela mě bavila
a docela mě to zajímalo.Určitě si přečtu další díly.

americká literatura andělé

Thomas Sniegoski