Pac & Pussy 2

Pac & Pussy 2 https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/439968/bmid_pac-a-pussy-2-Kt7-439968.jpg 4 57 11

Pac & Pussy série

Kočičí sága pokračuje. Pac a Pussy si povolali na pomoc Jednonohýho Peta a také nasadili největší kalibr – barevné stránky a hromadu stripů, které nikdy nevyšly na Facebooku. Zkrátka a dobře, proti optimismu a potírání reality můžete bojovat jenom s depresivními kočičkami, které ví, že jediný smysl vaší existence spočívá v tom, aby měly plnou misku a abyste si koupili tuhle knihu. Druhý svazek sbírky sebraných stripů Pac & Pussy, které se během posledních let staly fenoménem sociálních sítí a nasbíraly desítky tisíc sdílení mezi mnoha tisíci fanoušků fascinovaných svébytným humorem jejich autora.... celý text

sgjoli
07.01.2024 4 z 5

Nějaké 2-3 roky zpět jsem četla první svazek s těmito kočičkami. A nyní nastal čas na to se posunout. A opět jsem se docela dobře pobavila.
Trefné, řízné, vtipné, občas se pohybující na hraně korektního humoru. To tady najdete. Autor si rozhodně nebere servítky a strefuje se do různých lidských neduhů a asi to nebude úplně čtení pro každého. Je to hodně svérázné a nedivila bych se, kdyby se někdo dotčeně v některých vtípcích našel.
Nakonec 4 hvězdy z 5. Některé vtipy jsou, pravda, trochu slabší. Ale s tím se tak člověk asi smíří, že mu nebude sedět úplně vše. Já se teda bavila docela dobře.

teratera
18.01.2022 5 z 5

Skvělé, výborná hra se slovy a opět zabijácky vtipní kocouři. Život je opět o něco krásnější :)

Irsaf
08.07.2021 4 z 5

Opět musím napsat chválu, jako u předchozího dílu...
I když první se mi líbil o maličko víc...

happy-smile
25.04.2021 4 z 5

Stejné jako předchozí, možná trochu lepší díky dalšímu Jednonohému Pepemu. Je to komiks od komiksu, některé jsou fakt vtipné, u jiného jen povytáhnete obočí. Pokud vás první sbírka nebavila, tak tuhle nečtěte, pokud se vám ale líbila nebo vám aspoň přišla neutrální, tak hurá do toho, je to jen pár stran.

momo01
03.10.2020 4 z 5

Místy je to vulgární, nekorektní, ujetý. A vtipný. Smíchem jsem se sice neklátila, ale většinou po ránu dobře pobavila a celkově za mě spokojenost.
9 z 10 čtenářů doporučuje jako čtení na záchod.

“Paranoia je výraz maximálního optimismu. Jestli si myslíš, že po to mě jdou, tak seš přesvědčenej, že na tobě nějak záleží.”

Shindo
14.09.2020 5 z 5

Druhá dávka nihilistických košišiek a k tomu Jednonohej Pete. Niet čo dodať, rovnako kvalitné ako predošlý diel.

Morbidus
19.06.2020 4 z 5

O fous a Jednonohýho Peta lepší než první díl! Opět jsem se musel několikrát pousmát či dokonce nahlas zasmát. Pac je svými hláškami a reakcemi stále blízký mému vlastnímu smýšlení, tudíž pro mne má tento kočičí komiksový strip stále své kouzlo.

Stejně jako u první části se mi i u pokračování vybavila hláška z Red Dwarf: „Pete mě schramstnul. Sežral mě. Musí být nějaký rozladěný. Nikdy dřív mě nesežral. Nikdy.“

orson
16.06.2020 5 z 5

Boží! Stejně jako první díl! Máme doma dva kocoury, takže jsem si knížku užil o to více. A za mě nejlepší je strip "Kdo se bojí sere v síni" :))))

iceVS
12.06.2020 5 z 5

Ta kočičí moudra jsou nejen ukrutně vtipná, ale navíc jsou i pravdivá a vyzařují rozumný přístup k realitě života.
Jako bonus je tu tentokrát i Jednonohej Pete.

Z těch publikovatelných mouder mě baví tohle: "...Rozhodla jsem se bejt šťastná. Jak se to dělá? Bohorovně se usmívám na lidi, furt jim vnucuju, jak jsem šťastná a hrozně je tím seru. Což mě dělá doopravdy šťastnou..."
Ale přiznávám, že ta nepublikovatelná moudra jsou ještě lepší :-D

eolaí
08.05.2020 5 z 5

Bavila se celá rodina (děti už odrůstají). Pac a Pussy stále skvělí, ale jak řekl můj starší syn, Jednonohý Pete to zabil :-)

rarášek
05.05.2020 5 z 5

Opět jsem se opravdu dobře pobavila :D

Albrecht Smuten
česká, 1984