Pac & Pussy 3

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Albrecht Smuten, autor komiksu Terapie masem, je zpět s třetí sbírkou stripů o sarkastických chlupáčích Pac & Pussy. Kocourek Pac a kočička Pussy se tentokrát bez skrupulí otírají o masmédia a sociální sítě, ale především čtenáře stále motivují k nadhledu ve světě plném hloupých lidí. Knížka obsahuje speciální, na internetu nepublikované bonusy....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/484640/big_pac-a-pussy-3-BAu-484640.jpg 4.614
Nahrávám...

Komentáře (5)

Kniha Pac & Pussy 3

knihovniceVS
19. ledna

Smuten je sázka na jistotu.
Jen doporučuju číst o samotě. Protože když vyprsknete každou půlminutu, fakt to nevypadá dobře... :-D

teratera
18. ledna

Opět boží!!!! Kočičáci nám nastavují drsné zrdcadlo, moc se snámi nemazlí a jsou děsně vtipní. Hrozně mě baví jak autor dokáže jednoduše vyjádřit změny ve výrazech a pocitech pár čárkami.

"Tady jsem narazil na obrázek dálnice, na kterým je napsáno...
...jestli najdeš v životě cestu bez překážek, určitě nikam nevede."
...
Ten kdo to psal, zjevně nepochopil smysl dálnic."


yaoiyuri
27.12.2021

Pussy: Co tě nezabije, to tě posílí.
Pac: Nebo oslabí.
Pussy: Nebo zmrzačí.
Pac: Nebo nakonec přece jenom zabije.
(O__o) ( o___O )

Skvělý díl plný trefných, jízlivých, sarkastických a servítky si neberoucích stripů, které míří (nejen) na nešvary současnosti. Oproti předchozím dílům jsou stripy tematicky jednotnější a přijde mi, že i „aktuálnější“ – i když spousta kočičích „mouder“ je dokonale nadčasová. Knize nemám co vytknout, skvělý dárek, který jsem si pod stromeček nadělila. :D

Shindo
21.12.2021

Čakal som, dočkal som sa a nebol som sklamaný. Poriadna dávka sarkastického ("občas" nihilistického) humoru, na aký som u autora zvyknutý a k tomu kritika masmédií reprezentovaná napr. upútavkami TV Nula. V porovnaní s predošlými dielmi mi tento príde opäť o niečo lepší a zrelší.

Morbidus
13.12.2021

Troufám si tvrdit, že každý svazek těchto komiksových stripů je lepší a lepší. Donutí čtenáře zastavit, zamyslet se a možná (záleží na nátuře) se i zasmát. Tento díl mi přijde tematicky i obsahově ucelenější (anotace nekecá). A přestože Jednonohej Pete (ze dvojky) evidentně odletěl někam do teplých krajin, reklamní upoutávky z TV Nula prostě baví.
Pokud vás unavuje prázdnota lidského společenství, zkuste tuto felinoterapii...