P.S.

P.S.
https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/267961/bmid_p-s-rvn-267961.jpg 4 1891 1891

Soubor fejetonů, kterými herečka Aňa Geislerová přispívala do magazínu ELLE, nyní vychází knižně. V souhrnném vydání vyvstává příběh, který mohl dříve čtenářům snadno uniknout; příběh části života, ve které jako by se odehrálo úplně všechno. Příchod nových členů rodiny, odcházení těch starých, lásky, pády, úspěchy, problémy. Pět podivuhodných let, k nimž autorka přidala ještě několik dříve nepublikovaných textů.... celý text

Anie94
02.05.2018 4 z 5

Od této knížky nemůžete čekat nějakou literární hloubku, ale přesto je to krásně napsané. Poodhalení roušky života známé osobnosti. Po přečtení zjistíte, že je to vlastně ženská jako vy, co má i stejné starosti jako vy. A určitě plusem jsou krásné ilustrace, které byste v knížce pro dospělé jen těžko hledali...milá, příjemná oddechovka.

evelýny
29.04.2018 5 z 5

Nechte se unášet fantazií Ani Geislerové do té vlastní souznějící, někdy zapomenuté.
Tato kniha dokáže s vaší fantazií vše: prohloubit, podpořit, objevit.
Fantastická je i proměnlivost témat a tím i pisatelčina. Ta nám v této knize nabídla své nitro, abychom objevili to naše, někdy hluboce zapadlé.
Ilustrace a celkový design knihy vaši fantazii ještě vybrousí.
Pro mě je tato kniha v mé fantazii krásným třpytivým diamantem.

P.S: Knedlíky mého tatínka byly též houskové a byly výborné
P.P.S: I když já se na recept stačila zeptat, nikdy jsem nedosáhla jejich dokonalosti
P.P.P.S: V mém snu mi verše nečte velmi známý herec, ale úplně někdo jiný
P.P.P.P.S: Děkuji setrám Geislerovým za vytvoření této knihy a děkuji celé jejich rodině
P.P.P.P.S: Děkuji opravdu, fakt... :-)))

Stoklaska
28.04.2018 4 z 5

Milá, příjemná kniha. Vyloženě odpočinková četba, která mozek čtenáře nijak zvlášť nezatíží.

Schary
26.04.2018 2 z 5

No asi to nejde hodnotit jako normal knihu....Tak ty me hvezdy berte s rezervou.Je to zamysleni se nad existenci cloveka, trochu reklama na materstvi a hlavne kniha o lasce ke svym bliznim...A jsou tam krasne obrazky!!!A jak psala Ana,taky me szira zavist a to nad tim,ze ji jde i psani...

Chesterton
25.04.2018 5 z 5

[audiokniha.autorské čtení]
Jiskřivá fantazie, jiskřivá upřímnost, pozorovací talent, smysl pro detail, radost a nadhled. Odvaha k odlišnosti, pravdivé lásce, pestré dětství. Aňa je dle mně introvertní, přemýšlivý exhibicionista se smyslem pro radostný řád života. Určitě nesouhlasím s tím, že je to jednoduchá holčičí četba!
P.S. Vyjma kapitolky Konec draka, se kterou se mi nepodařilo souznít
P.P.S. Audio v podání autorky má osobité kouzlo jemného jakoby zpočátku ostýchavého čtení :)
P.P.S. A velká část knihy probouzí něhu, vlévá životní energii a motivuje k obědování místo k obětování.
P.P.P.S A chuť na Porca de Murca a použití červené Chanelky na schůzku se strachem ze smrti :)
Geniální dílko.Díky

Havrnka
25.04.2018 4 z 5

Přestože fejeton nepatří mezi mé oblíbené žánry, knihu P.S. jsem přečetla s lehkostí. Jak již někdo napsal přede mnou, je to takové povídání o běžném životě, ve kterém se občas najdete. Nejvíc se mi líbilo povídání o dětech. Zcela souhlasím s tím, že dítě vás plně pohltí. Slovy paní Geislerové "..Mít dítě znamená, že dítě má vás.." A já dodávám : je jedno, jestli mu je jen pár dní nebo už čtyřicet !!!!

Měňavka
22.04.2018 3 z 5

Líbilo se mi, že kniha má moc pěkné obrázky a přitom není pro děti. Obsah je na jedno přečtení OK, ale jinak je na mě knížka asi až moc HAPPY. Překvapuje mne, že někdo má takové štěstí a proplouvá životem téměř bez starostí.....

helenkan
15.04.2018 3 z 5

Půjčila jsem si to do čtenářské výzvy a není to špatné. Takové normální povídání o běžném životě a ve kterém se občas i najdete.

marti7729
03.04.2018 3 z 5

Taková jednoduchá holčičí četba. Nic co by uchvátilo a mohli jste nad tím dumat, ale když máte chuť na něco milého,naivního, jednoduchého a občas i vtipného je to správná volba :) Knížka byla milá, ale narovinu bych si jí nekoupila, zas tolik mě neuchvátila. A tu jeden citát u kterého jsem se děsně zasmála a proto taky hodnotím tolika hvězdičkama aneb i jedna dobrá hláška dokáže zachránit celou knihu... "Promiňte můžu poprosit o fotečku ? No jasně, není problém. Kam si mám stoupnout ? Ne to je omyl, my jsme Vás chtěli poprosit, jestli by jste nás nevyfotila. AHA... "

Pilulka89
03.04.2018 4 z 5

Kniha plná zádumčivosti, nostalgie, zákonitostí tohoto světa a říkání věcí nahlas, o kterých někteří ani nepřemýšlí. A k tomu všemu, moc krásný kabátek :)

Ancze
31.03.2018 3 z 5

Třetí hvězdička jen za zajímavý vzhled a grafické provedení knížky. Neni to můj šálek kávy.

Marla
31.03.2018 5 z 5

Příjemný a zábavný soubor fejetonů. Čtivé a místy i dojemné kapitolky o životě, občas lehce chaotické, jak myšlenky skáčou. Celkově jsem s tímhle dílkem strávila velice příjemné chvíle. Ilustrace nádherné!
P.S. Aňa má ráda všechny druhy marmelády, zvláště pak meruňkovou.
P.P.S. Buclák je druh hrnečku.

michaela.97
26.03.2018 4 z 5

Příjemné letní čtení :)
Kapitolky krátké, přebal knihy pevný (vhodné pro cestování, kdy si chcete ve vlaku prostě jen odpočinout) a ilustrace nádherné ♡

Marta007
26.03.2018 2 z 5

Toto čtení bylo pro mě trochu úmorné. Musela jsem se do toho nutit. Přišlo mi to jako takové plácání, jak to autorku zrovna v tu chvíli napadlo. Jako herečka je skvělá, jako osoba moc sympatická, jako spisovatelka bez konceptu.

Kabátice
26.03.2018 3 z 5

Lehké, příjemné čtení, ze kterého si člověk udělá obrázek o Anině postoji k životu. Místy jsem se vážně bavila. Aňa je prostě živel! Nejvíc mě ale zaujalo celkové grafické zpracování knížky, které je tak trošku střelené, jako sama autorka.

kilometr
23.03.2018 3 z 5

Souhlasím s tvrzením,že ilustrace jsou opravdu moc pěkné(nádherné).Kniha si podobné hodnocení nezaslouží,i když místy byla vtipná i milá a názory žen si občas rád přečtu(hlavně tedy na muže),abych si jen potvrdil fakt,že žena je prostě ŽENA a nemám šanci ji nikdy pochopit.ILUSTRACE 100%.PSANÉ SLOVO 65%.

pravnik
21.03.2018 4 z 5

Krásná kniha, nádherné ilustrace. Geislerová v každé kapitole představuje kus vlastního životního poznání, nad kterými stojí za to se zamyslet.

Serenity
18.03.2018

Skvělá kniha. Smála jsem se, povzdechla si, zamyslela, dojala se. Krásně čtivé, věty plynou tak lehce, že než jsem se nadála, měla jsem dočteno. Moc se mi líbila

monte
18.03.2018 3 z 5

Oddychová, vtipná knížka

fruitbueno
16.03.2018 2 z 5

Věřím, že jako samostatné sloupky v časopise pro ženy texty dokázaly fungovat, jak měly. Jako knižní soubor ale na mě působily jako mlácení prázdné slámy. Netvrdím, že autorka neumí psát, že nejde do hloubky, nenabízí kus sebe a podobně. Spíš se se mnou kniha minula. Rušivě na mě působily hlavně dlouhé výčtové pasáže, které měly ilustrovat šíři čehokoli - opakovaly se, byly opravdu nadbytečné a podvědomě jsem je pak už "skákala očima". Oceňuji ale originální a krásné ilustrace i celkovou výpravu knihy.

prvotina česká literatura ze života Magnesia Litera

Aňa Geislerová (p)