Otoč se tváří ke slunci

Otoč se tváří ke slunci https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/405816/bmid_otoc-se-tvari-ke-slunci-B5D-405816.jpg 4 20 6

Když Alice potřebuje udělat tlustou čáru za minulostí, přesídlení na venkovský statek se zdá být skvělý nápad. Dům je však zatížen věcným břemenem – útulkem pro opuštěná zvířata, což přináší řadu nečekaných potíží. Navíc se kromě citů k místnímu veterináři musí vypořádat i s výpady mstivého souseda, který je pro splnění svých plánů schopen zajít nebezpečně daleko.... celý text

jarkaska
20.02.2022 4 z 5

Kniha se mi četla dobře. Krátké kapitoly a tak jsem přidávala jednu a ještě jednu až jsem byla na konci knihy. Takové odpočinkové čtení.

sabca
29.10.2019 3 z 5

Tak podle obálky jsem taky čekala, mže půjde o zajímavější román. Bylo to jednoduché, předvídatelné a něco tomu chybělo. Už se asi touto autorkou nenechám zlákat.

krevetka79
10.06.2019 3 z 5

Odpočinková knížka, od které jsem čekala trošku víc.

domina
26.05.2019 3 z 5

Obyčejný příběh. Kniha milá, čte se dobře, ale není to nic světoborného. Neurazí, nenadchne.

alnahu
12.04.2019 3 z 5

Odpočinkový, jednoduchý příběh,kterému scházelo napětí .Mě nalákal název i pěkná obálka ,ale dějově slabší.

alzbeta4340
16.03.2019 2 z 5

Autorku jsem neznala, knihu jsem si vybrala vysloveně kvůli názvu, který se mi líbil. Bohužel obsah už byl slabší. Jedná se o tuctovou romanci napsanou stylem, který mě nezaujal.

2021  79%Deník Marie K.
2018  70%Otoč se tváří ke slunci
2018  73%Křehký slib
2019  70%Zeptej se moře

Kniha Otoč se tváří ke slunci je v