Zeptej se moře

Zeptej se moře https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/422676/bmid_zeptej-se-more-LRl-422676.jpg 4 20 3

Sofie pracuje jako recepční v luxusním vídeňském hotelu. Noční směny a neshoda s kolegou vyústí v hysterický výstup, proto odjíždí na měsíc k moři. Zde ji proud vžene do náruče charismatického Martina. Jejich začínající vztah je však narušen jeho bývalou přítelkyní, která mu oznámí, že je těhotná. Rozhodne se Martin pro povinnost, nebo dá raději šanci lásce?... celý text

janina66
29.05.2020 3 z 5

Klasická červená romantická knížka. Čekala jsem od ní trochu více. Anotace mě namlsala. Vcelku byla kniha čtivá. Také bych nepohrdla malým domkem u moře s vlastní pláží. Jako relax dobrý.

alnahu
12.05.2020 5 z 5

Mě se tento romantický příběh naopak líbil- a to mi ještě 80 není.Příběh Sofie, recepční která má pod sebou několik lidí a dohlíží ,aby v tomto luxusním hotelu bylo vše OK. Ovšem i mezi zaměstnanci panuje závist a po jednom nepříjemném výstupu dostane Sofie nucenou dovoleno.A právě to ji změní život ,když tráví nádherný čas v strýčkově domu u moře,kde potká svou velkou lásku Martina.Jejich vztah je však přerušen vypočítavou bývalou přítelkyní Martina.Je to taková příjemná romantická pohádka-ale jen pro ty kdo mají rádi tento žánr.

Pralinka1910
30.12.2019 odpad!

Po přečtení mi zůstala z knihy nepříjemná pachuť. Mimo poměrně zajímavý začátek, kuli kterému jsem si koupila jako eknihu, je to neuvěřitelná slatanina podana bez jakéhokoli vypravecskeho umění. Občas nechápu, jak někdo muže něco takového vydat, ale hlavně, jak muže někdo něco takového číst. Možná, ze k podobně literatuře dospěji, až mi bude 80+. Pokud je toto cílová skupina - pak se autorce omlouvám.
PS: absolutně nechápu název - v cele knize se moře nikdo nic nepta.

2021  79%Deník Marie K.
2018  70%Otoč se tváří ke slunci
2018  73%Křehký slib
2019  70%Zeptej se moře

Kniha Zeptej se moře je v