Osudy duší - Smrt a zrození

Osudy duší - Smrt a zrození https://www.databazeknih.cz/img/books/64_/64873/bmid_osudy-dusi-smrt-a-zrozeni-6yQ-64873.jpg 4 33 4

Kniha přináší detailní a systematický popis duchovního světa, posmrtných stavů a existence duší v období mezi pozemskými životy.

Duchovní literatura Esoterika, astrologie, okultismus Literatura naučná
Vydáno: , Eugenika

Destiny of Souls , 2000

Filomena1961
18.02.2023 4 z 5

Tento druh literatury jsem vyhledala v období, kdy mi zemřel blízký člověk. V tom okamžiku si každý z nás uvědomí, jak je lidský život křehký a zároveň se vyskytuje otázky kdyby. Dnes už na kdyby nehraji, člověk nic nezmění a jen si prohlubuje bolest. V knize Osudy duší autor popisuje výpovědi velkého množství lidí v hluboké regresivní hypnóze. Člověk se při čtení dovídá o podivuhodných cestách duše a její reinkarnci. Na toto téma jsem rovněž četla knihy od dr. Foučkové, které mě více oslovily. Knížka osudy duší je určena pro lidi, kteří se o tuto problematiku zajímají.

Zirvith
18.11.2022 3 z 5

Celkem poučná kniha, ačkoliv úplně všemu přeci jen nerozumím a je tam i pár věcí, nad jejichž existencí trochu pochybuju. V některých věcech ohledně fungování duchovního světa mám prostě zmatek. Třeba zrovna výběr těla. Doteď jsem si myslela, že si duše sama vytvoří tělo i osobnost jaké chce, a ne že si jen vybere nějaké z těch existujících. Ale zaujalo mě, že se duše může rozhodnout, že se už nikdy na Zemi neinkarnuje. Pokud je to pravda, tak si akorát říkám, proč se moje duše vůbec inkarnovala... Protože do dalšího života už nechci.

Paganfairy
07.07.2018 5 z 5

Tato kniha mě velmi obohatila. Podává zcela jiný obraz toho, co se děje po smrti a před vstoupením duše do dalšího života, než nám bylo doposud vštěpováno. Jsou popsány procesy, kterými duše v duchovním světě prochází nehledě na zmínku o jiných světech, spřízněných duších, výběru těla a osudu a typy duší. Vypadá to, že si budu muset postupně koupit všechny knihy od tohoto autora, protože mě toto téma začalo velmi zajímat. :)

moničina
12.06.2017 5 z 5

ďalšia výborná kniha od tohto autora. Začínam chápať, ako to tam asi funguje. Takíto typ literatúry je nielen u nás ale aj vo svete ojedinelí.

Michael Newton
americká, 1931 - 2016