Cesty duší

Cesty duší https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/34782/bmid_cesty-dusi-uNJ-34782.jpg 4 57 7

Podtitul: Od konců k začátkům. Americký psycholog a duchovní regresionista seznamuje s posmrtným životem a reinkarnací. Kniha přináší detailní a systematický popis duchovního světa, posmrtných stavů a existence duší v období mezi pozemskými životy. Vychází z dlouholetého zpracovávání výpovědí velkého množství lidí v hluboké regresní hypnóze.... celý text

Literatura naučná
Vydáno: , Eugenika

Journey of souls , 1994

Zirvith
18.10.2022 3 z 5

V knize jsou sice zajímavé informace, ale nečetla se úplně nejlíp a také je poněkud složitější. Znám lepší knihy na tohle téma.

Katka_Malfoy
20.08.2022 3 z 5

Jsem tu jako 20 léta holka, která si přečetla knihu, protože ji rodiče doporučovali. Bylo to zajímavé, většinu jsem už znala, jelikož mi to táta řekl. Něco bylo ale zase nudné. Ale asi jsem jedna z mála, která se nebojí smrti.

Elea
28.01.2021 5 z 5

Nesmírně zajímavá kniha, která nutí k přemýšlení. Určitě se pokusím sehnat i další knihy autora.

capricorn__
23.11.2020 5 z 5

Četl jsem knihu "O Duších 1-4", ale ta na Databázi není, takže hodnotím tuto knihu, která byla součástí té větší.

Na knížce se mi nejvíce líbí, že je jedno, jestli vůbec věříte tomu, o čem autor píše, knížka - alespoň u mě, zarytého skeptika - pozměnila pohled na život, filozofii a vnímání našeho smyslu na Zemi. Některé pasáže mi připadaly trochu přetažené za vlasy a fakt mě zajímá, jestli to dotyční ve stavu hypnózy opravdu řekli (ale třeba mám špatnou představivost, nevím), ale kniha mě moc bavila a odnesu si z ní hodně dobrých myšlenek. Jen se na ni dívám spíš jako na filozofickou knihu než duchovní, ale to je asi jedno. :) Účel splnila. :)

moničina
12.06.2017 5 z 5

Opäť ďalšia kniha zo serie od M.Newtona.. Strašne ľutujem, že tu nemáme možnosť sa s nim osobne stretnúť. Láka ma to isť do života medzi životmi a zistiť aký som mala plán pre určité veci. Takýto typ kníh - t.j. o živote medzi životmi je ojedinelý. Som rada, že sme dostali možnosť si to precitať v slovenčine.

sauniere
29.09.2016 5 z 5

Velmi dobrá kniha která mi pomohla v pochopení osobních zkušeností a výběru další literatury tohoto žánru , doporučuji přečíst všechny díly.

Listicka.witch
31.08.2013 5 z 5

Tato kniha mi moc pomohla vyrovnat se se ztrátou svých blízkých... Děkuji za ni.

Michael Newton
americká, 1931 - 2016