Vztahy duší - Nová setkání

Kniha přináší detailní a systematický popis duchovního světa, posmrtných stavů a existence duší v období mezi pozemskými životy.

https://www.databazeknih.cz/img/books/64_/64871/vztahy-dusi-nova-setkani-wUh-64871.jpg 4.521
Duchovní literatura, Esoterika, astrologie, okultismus
Vydáno, Eugenika

Kniha Vztahy duší - Nová setkání

jengibre
17.11.2020

Není úplně snadné takovouto knihu hodnotit. Některé části mi připadaly naprosto jasné a vnitřně jsem s nimi rezonovala. Jiné působily, jako by si je autor vypůjčil s nějakého fantasy příběhu. Čímž nekritizuji. Jde spíš o to, že tyto věci nemusí být vždy jednoduché uchopit a porozumět jim. Další knihy ze série jsem zatím nečetla, ale myslím, že se k nim časem dostanu.

moničina
12.06.2017

Dozvieme sa niečo o typov vzťahov duší, o rôznych úlohách, ktoré duše vykonávajú v živote medzi životmi. Pise sa tam aj o tom, že pred novou inkarnáciou si pozrieme náš novy osud, najdôležitejšie skúšky, ktorými budeme musieť prejsť a stretneme sa aj s hlavnými aktérmi v našom živote. To je niečo, o čom som nikdy predtým netušila, v žiadnej knihe s témou reinkarnácie sa o tom nepísalo. Zaujala ma v knihe jedna pekná veta, ktorú mam napísanú na papieri na pracovnom stole, aby som si ju stále pripomenula: Karma je príležitosť, ale vyžaduje mravnú silu a vytrvalosť.
Aké trefné!

Michael Newton