Šachové figurky ekniha

od:


KoupitKoupit eknihu

Jedna z nejlépe hodnocených kriminálních sérií posledních let je nyní kompletní. Nový začátek vlije Finu Macleodovi optimismus do žil. Znovu se usadil na ostrově Lewis v souostroví Hebridy, kde kdysi žil jako dítě. Jakožto bývalý policejní detektiv je najat místním majitelem rozsáhlých pozemků coby šéf ostrahy. Pro muže Finových zkušeností by to měl být snadný úkol. Při vyšetřování nezákonné činnosti, k níž na hospodářství dochází, se setkává s místním pytlákem Piskořem Macaskillem, se kterým kdysi chodil do školy. Když Fin Piskoře dopadne při pytlačení, stanou se oba svědky bizarního přírodního jevu, při němž se samovolně vyprázdní nedaleké jezero a na jeho dně se objeví malé letadlo s důvěrně známým nápisem na boku. Oba muži vědí, co najdou uvnitř — tělo svého kamaráda, muzikanta Roddyho Mackenzieho, jehož letadlo zmizelo před více než sedmnácti lety. Když Fin v Piskořově tváři zahlédne kromě šoku z pohledu na Roddyho ostatky i něco jiného, zmocní se ho mrazivá předtucha. Fin postupně odhaluje Piskořovo tajemství, není však ani zdaleka připraven na to, že pravda o minulosti může ovlivnit i budoucnost....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/222967/big_sachove-figurky-222967.jpg 4.41310
Série:

Ostrov Lewis 3.


Žánr:
Literatura světová, Thrillery

Vydáno: (ekniha), Host
Originální název:

The Chessmen, 2012


více info...
Nahrávám...

Komentáře (277)

Kniha Šachové figurky

NannyOgg24
dnes

Jedním slovem perfektní. Líbila se mi celá trilogie, určitě si přečtu i něco jiného od autora.

borupet
04. října

Tato trilogie mě dostala. Opravdu cítím smutek a lítost, že už je konec. Člověk má pocit, že přečetl dokonalou knihu a najednou je ta další ještě lepší a další zase ještě lepší.... Teď mám pocit, že trilogie z ostrova Lewis je snad úplně to nejlepší, co jsem kdy četla.


čtenářP
22. září

Fajn. Snad bude pokračování :)

VendulaB
10. srpna

Výborné zakončení skvělé série. Čtenáře nepotěší jenom dobře vyprávěná detektivní část příběhu, ale atmosféra a popis krajiny ostrova je (opět) naprosto úžasný. Číst takovou knihu je potěšení.

kahoma
05. srpna

I já jsem nerada, že tato trilogie už končí! Mám je ,,jenom,, naposlouchané, ale velmi mě to nadchlo! Zcela jistě si od Petra Maye opět něco přečtu.

evineckY
22. července

Jak silné dokáže být přátelství a co jsme schopni a ochotni pro něj udělat ?!
A tajemství, kolika lidí se dotkne a změní život.
Zase posloucháno, načteno tím nádherným hlasem Jiřího Dvořáka.

tinka1974
20. května

I třetí díl byl úžasný. Tato trilogie je pro mě zatím nepřekonatelná. Poslouchala jsem audio, představovala si přírodu, soucítila s postavami. Život nám připravuje velká překvapení a nakonec se všichni vracíme ke kořenům. A když máme štěstí, napravíme i zpřetrhaná pouta. Hondě štěstí v dalším životě Fine

PaníLenka
19. května

Výborná trilogie. Zase jsem o něco bohatší....

1 ...