Polib mě

Polib mě https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/492199/bmid_polib-me-kOa-492199.jpg 4 494 110

Osobní strážce série

Ivy by nikdy nečekala, že hned první den na Floridské univerzitě přejde přes cestu svému muži snů. Ryan MacCain není jen sexy, drzý a tajemně potetovaný – k tomu všemu ho na koleji ubytují ve vedlejším pokoji… Každý pohled jeho zelených očí, každý náhodný dotyk jí rozbuší srdce. Ale stejně jako Ivy není ani Ryan tím, za koho se vydává. Jako bohatá dědička je totiž Ivy na univerzitě inkognito. A Ryan je její tajný osobní strážce.... celý text

Literatura světová Pro ženy
Vydáno: , Red

Kiss Me Once , 2019

MisaDud
23.07.2023 4 z 5

Nejsem cílovou skupinou této knihy, už dlouho. Mladí lidé jistě budou velmi nadšení. A i mě velmi bavila, byla vtipná, hlavní hrdinka mi byla sympatická, potetovaný a piercingy ozdobený mladý muž taky. Lidé s předsudky k těmto ozdobám těla si aspoň uvědomí, že né každý potetovaný je pitomec a né každá bohatá a hezká holka to má v životě lehké a je "kráva". Kniha výborně boří výchovná dogmata mých rodičů.

Monni
12.06.2023 4 z 5

Je to velice příjemná oddechovka. Je pravda, že je to určitě pro mladší věkovou skupinu a do té já už nepatřím, ale věděla jsem s čím do toho jdu a co od toho mám čekat, takže sem si čtení užila. Občas jsem zakroutila hlavou nad tím, že se chovali jako děcka, ale pak jsem si řekla, že to vlastně ještě děcka jsou a zasmála jsem se.

wee_n
19.05.2023 4 z 5

Ve svých téměř třiceti letech nejsem úplně cílovka téhle knížky, ale i tak jsem měla chuť na nějakou přeslazenou YA romanci. A tu jsem dostala. Knížka mě bavila, postavy jsem si oblíbila okamžitě a člověk nemusel nad ničím přemýšlet.

1259
16.05.2023 5 z 5

Taková lehká romantika do deštivého počasí nikdy neurazí. Bylo to velmi příjemný počteníčko.

Marfuška89
14.05.2023 2 z 5

No.... jak to mám říct? Kolem této série je velké nadšení, jak je boží atd... Moc jsem se na knihu těšila...
Asi takto.... Do doby než hlavní hrdinové zjistili, kdo vlastně jsou mě ta kniha bavila. Smála jsem se a byla fajn (proto 2*), ale to bohužel trvalo jen chvíli.... Pak pro mě příběh byl nudný a celkově o ničem.... Četla jsem tuto knihu přes měsíc a musela jsem se do čtení doslova nutit.... Konečně mám dočteno a vůbec nevím, zda se pustím do 2 dílu...
Velké očekávání, ale bohužel obrovské zklamaní...

tyna_01
03.05.2023 4 z 5

Když sahám po knize tohoto typu, tak si nikdy nejsem jistá, kdy přijde ten moment, že si řeknu: ,,Aha, na tohle čtení už jsem stará. Berte mne s nadsázkou, ale asi mne nebudou neustále bavit univerzitní milostné zápletky . Každopádně tady jsem se toho prozření naštěstí nedočkala .
Začátek knihy byl super, s jakou vervou Ivy nastoupila na univerzitu a možná i s určitou mírou naivity, To, jakým způsobem se seznámila se svým bodyguardem,.. Prostě mne to bavilo . Místy se mi zdálo, že příběh trošku zamrznul, mohl být akčnější, ale ve výsledku mne to vlastně nevadilo .
Námět knihy se mi taky líbil, Ivy určitě neměla lehký život, žít podle představ a norem rodičů muselo být šíleně náročné a vlastně se jí nedivím, že chtěla vyzkoušet život obyčejné holky.
Závěr příběhu mne trochu překvapil a děsila jsem se, jak to skončí, ale autorka příběh zakončila velmi dobře .
Takže příběh rozhodně pro náctileté, ale určitě i pro ty, jako já, které mají rády tyhle příběhy a rády si odpočinou u pohodového čtení .

Hypatia1010
30.04.2023 4 z 5

Čtivá romance se špetkou humoru i napětí. Předem jsem si o knize nic nezjišťovala, takže jsem vlastně neměla tušení, co mám očekávat. Autorka mě však svým příběhem dokázala snadno a rychle zaujmout. Opravdu příjemné oddechové čtení.
Ivy mi byla velice sympatická od samého začátku. Příliš nezapadala do škatulky bohaté dědičky. Svou bezprostředností, laskavostí a smyslem pro humor i tím, že ze sebe nedělala žádnou V.I.P. osobnost si mě hned získala. Ray byl trochu rozporuplný, ale na druhou stranu bylo pochopitelné, že se nechtěl podat svým vzrůstajícím citům vůči klientce. Jako její bodyguard měl jednoznačně dojem, že povinnost musí být na prvním místě. Navíc se potýkal s problémy plynoucími z události, která se stala v minulosti a v podstatě zničila vztah Raye s jeho starším bratrem Konstantinem. Nakonec si však uvědomil, že jeho city k Ivy stojí za trochu riskování, tím spíš, když jsou opětované. Hlavním hrdinům jsem moc fandila.
Autorčin styl mi sedl, takže se těším na další díl série.

Dizzy3
14.04.2023 5 z 5

Náhodou super romantika! Ještě, že jsem nečetla komentáře, které by mne s největší pravděpodobností odradily..a to úplně zbytečně. Kdo chce odpočinkovou knihu a má rád univerzitní prostředí, vtip a romantiku tak kápl na tu správnou knížku. Navíc námět s bodyguardem mi přijde dost originální :)

Lullina
11.04.2023 2 z 5

Tato kniha je vhodná spíše pro náctileté slečny nikoliv pro dospělé čtenářky ....bla bla bla prostě puberťaci co se do sebe zamilují a neustále se tomu brání že to není správné

JaAnička
08.04.2023 3 z 5

Takové, že nenadchne ani neurazí. Kniha je to příjemná, odpočinková, čtivá... Stella píše hezky, je tam sice pár bot, ale málokterá kniha je dnes bez jediné gramatické chyby, postavy jsou takové průměrné, svým způsobem zvráceně roztomilé ale hodně naivní, předvídatelné a hloupé, o tom žádná. A Ivy je teda strašně nešikovná...možná bych si to měla přečíst znovu a spočítat kolikrát spadla, zakopla, něco vylila nebo rozbila. Příběh se asi dobrý? Zápletka relativně taky, i když je chvílemi hrozně se vlečící a chvílemi zase až moc rychlá a doost předvídatelná - na druhou stranu, každá romantická kniha je vcelku předvídatelná, takže asi oukej.
Taková slowburn romantika pro teenegery, které to asi může bavit? Pro dospělé je to přece jen trochu nudné a něco tomu chybí, jenom nedokážu říct co přesně.

Ewe291
06.04.2023 3 z 5

To bolo miestami tak zle az to bolo dobre .....mozno je to vekom alebo niecim inym ale mne to trvalo kym som docitala a uvazovala ci knihu vobec docitam. Precitala som uz tolko knih, ze niektore mi pridu rovnake len pozmenene. Jedina zmena bola, ze osobny strazca bol iny ako byvaju vykresleny
Inak mi tam stale nieco chybalo
Kniha vsak za precitanie stoji ale s druhou castou pockam

Sarkak94
24.03.2023 4 z 5

Milý romantický příběh. Čekala jsem něco jiného, trošku víc, ale nebylo špatné.
Začátek a rozjezd knihy byl skvělý. Brzký příjezd Ivy na univerzitu, s tím spojená svoboda, a také "seznámení" s bodyguardem. Toto bylo úžasné..... Bohužel to za mě potom ztratilo energii a děj začal celkem táhnout. Nechci říct, že by byl vyloženě nudný, ale něco tomu chybělo.
I přesto jsem si hlavní hrdina oblíbila. Ivy byla trošku taková bláznivá, vše bylo pro ni takové nové a do všeho šla po hlavě. Ryan se mi taky líbil, jen teda nevím moc mě u něj neseděl ten věk. Jak mohl stihnout být semestr na vysoký a až pak se stát bodyguardem a přitom mu bylo jen 19 let? Byl sympatický. A hlavně takový jiný bodyguard než bych tipovala. Ti dva se k sobě moc hodili.
Trošičku mě mrzelo jak to celé na konci dopadlo, ale hold takový je život.
Trošku mi to připomínalo film: Láska na hlídání. Ale jinak se kniha čte moc hezky. Jen já už jsem na ní asi přeci jenom starší a je spíše pro mladší generaci čtenářek, takže asi proto mám já na to takový pohled. Takže rozhodně se mnou nenechte odradit. I tak věřím že každá romantická duše tuto knihu ocení

luzajickova
06.03.2023 5 z 5

Moc se mi libí námět na romantickou linku Bodyguard a klientka. Kniha mě ihned zaujala, i když mi možná trochu chyběli názvy kapitol, místo toho byli jen jména, ale nevadí, nakonec sem si zvykla. Ryan a Ivy, no co k nim napsat, to jejich první, druhé a třetí setkání mě dostalo, umírala jsem smíchy jak moc trapné to bylo setkání, ale nejen trapné i vtipné, tedy pro mě, a třešinkou na dortu bylo to, jak si Ryan spletl aligátora a užovku, no to mě extra dostalo. Z Alexe sem měla divný pocit, ale nakonec překvapil a byl skvělý kamarád pro Ivy, to samé Jeff, byl skvělou oporou Ivy, ale vlastně i nakonec pro Ryana. Celou dobu co sem hltala každičký kousek příběhu, jsem si říkala co to má Ivy za rodiče, který se zajímají jen o prachy a kdy se jim konečně postaví. Harry byl užasný otec pro Ryana, i když si to nemyslel, Ryan ho měl opravdu rád. Nějaké to drámo se samozřejmě událo a někdo na to doplatil bohužel. Bála sem se, že příběh zůstane otevřený nakonec mě překvapila autorka a zakončila to krásně. Ivy a Ryan mi přirostli k srdci, jsem zvědavá na druhý díl, který by měl být o nových postavách jménem Silver a Prescott.

Nale
23.02.2023 2 z 5

Možná kdyby mi bylo dvanáct, pohlížela bych na knihu jinak. Za mě teda ne. Připadala jsem si jak při sledování nějakého anime.
Krásná obálka, zajímavý náměť, ale hodně špatné zpracování. A je mi to fakt líto, protože jsem se na knihu těšila.

Lovana
14.02.2023 4 z 5

Kniha nepřináší žádný nový námět, téma bylo už hodněkrát zpracováno, ale mě to bavilo, kniha byl svužně napsaná, přesto, že má více než 400 stran tak jsem ji měla přečtenou hodně rychle.
Hlavní postavy mě ovšem chvílemi dost iritovali a hrozně mi přišlo, jako by nevěděli, co vlastně chtějí… Ale jinak byly hlavní postavy sympatické, líbilo se mi, jak to mezi nimi jiskřilo a občas jsem se i zasmála. Hodně mě bavily vedlejší postavy Alex a Jeff, ti byli skvělí.
Kromě toho mám ráda knihy odehrávající se ve vysokoškolském prostředí, takže v tomto ohledu jsem byla hodně spokojená.
Nenáročná pohodová knížka, pěkná romantická linka, asi spíše pro mladší čtenářky, ale pokud máte rádi romantiku z vysokoškolského prostředí, tak jí určitě zkuste.

Hodnocení 3,75*/5*

LenkaVes
06.02.2023 2 z 5

Já nevím, příběh mi přišel takový naivní. Ale dost jsem se při čtení zamýšlela nad piercingem. :-) Ten tam hrál důležitou roli. Zajímavé bylo nahlédnutí do světa bohatých lidí, člověk by je pomalu litoval :-)

Janulica
04.02.2023 2 z 5

Neurazi, nenadchne. Pribeh, ktery uz byl knizne i filmove zpracovan mnohokrat a vlastne jeste nikdy jsem necetla ani nevidela zajimave zpracovani. I toto je ten stejny pripad.

kacenka6144
02.02.2023 4 z 5

Téma už bylo zpracováno mnohokrát. Někdy hůře, jindy lépe. Toto byla taková zlatá střední cesta. Příjemná oddychovka na hnusné zimní dny. A ještě má první knížku do čtenářské výzvy.

Blanka29
31.01.2023 4 z 5

Tolikrat pouzity model bohata divka a bodyguard, ale pokud se to dobre cte, tak nemam problem. A nastesti v tomto pripade tomu tak je. Ivy byla sva a nedala si nic libit, sice si musela vybojovat pravo na vlastni zivot ale spolecne s Ryanem toho nakonec urcite dosahne :) A Alex s Jeffem tomu dodavali stavu....

petraLI
30.01.2023 3 z 5