Vražedný svit slunce

Nenechte si ujít strhující pokračování příběhů mladého upíra s tajuplným posláním! Oliver je přesvědčený, že ztratil své jediné dva opravdové kamarády, které kdy měl – Emalii a Deana. Ale Dean se náhle znovu objeví, sice stále mrtvý, ovšem teď je z něj zombie a očividně necítí žádnou zášť. Kdo přivedl Deana zpátky a proč? A co se děje s Emalií?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/77_/77167/vrazedny-svit-slunce-77167.jpg 474

Oliver Nocturno (2.)

Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno:, Albatros (ČR)

The Sunlight Slayings (2008)

Kniha Vražedný svit slunce

any333
24.04.2017

Asi se příště vyvaruji čtení anotace, protože mi prozradila jednu důležitou věc s Deanem a já pak nebyla vůbec napjatá. No nevadí.
Tenhle díl mi připadal slabší než předchozí, ale na konci se zase rozpoutalo něco, co v téhle sérii ještě nemělo obdoby, to bezpochyby. Trochu jsem čekala, že se už začne řešit otevření Nexie, ale s tímhle se Oliver příliš nepohnul. Zato však urovnal spor s jistou dívkou, co se trochu víc ponořila do poslání Orani a pak to málem skončilo popelem.
Jsem zvědavá, jakou bude mít ještě v příběhu roli Jenette. A na to si budu muset přečíst další díl.

japan25
10.04.2017

Podle mě druhá nejlepší kniha z ságy Oliver Nocturno první je lovec démonů

Ailee
21.09.2016

Na některé otázky z prvního dílu bylo odpovězeno a nové otázky vyvstaly. Čte se rychle a i když je děj jednoduší a chování některých postav se zdá trochu rozporuplné či nečekané, musela jsem poslední třetinu přečíst na jeden zátah.

Hoshi
30.03.2015

Druhý díl Olivera Nocturna ... Co o tom říct. Oliver si nejprve myslí, že zabil Deana, že navždy ztratil Emalii a vnitřně ho to zžírá, naopak jeho upíří rodina slaví jeho úspěch... Avšak za nějakou dobu se Dean znovu objeví jako zombie. Pro Olivera je to jako zázrak a společně se snaží vypátrat toho, kdo Deana znovu oživil. Mezitím se kolem Emalie dějí velmi záhadné věci - snaží se Olivera zabít ... Ale je to skutečně ona, kdo se ho pokouší zabít nebo za tím stojí někdo další? A co Oliverovi lidští rodiče?

Příběh se četl velmi rychle, pokud se do toho položíte, za odpoledne máte knihu dočtenou. Ačkoliv je to určeno spíše pro mladší čtenáře, i někteří dospělí si v tom najdou své a odpočinou si u toho. Pokud tento příběh chce někdo srovnávat s Harrym Potterem - nedělejte to.. Každý příběh má své kouzlo :)

upíři

Kevin Emerson