Věčná hrobka

Věčná hrobka https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/139192/vecna-hrobka-139192.jpg 4 60 8

Oliver Nocturno série

< 5. díl

Blíží se svátek ubývajícího slunce a pro Olivera to znamená, že by měl získat démona, otevřít bránu Nexie a naplnit tak svůj strašlivý osud. On tomu však za každou cenu chce zabránit. A možná že už našel cestu. Ale všude kolem něj působí protikladné síly a nepřátelé osnují ďábelské úklady. Oliverovy plány se rozpadají. Dokáže mladý upír zachránit své přátele a zachránit svět? Budoucnost celého lidstva závisí jen na něm! Upíří sága vrcholí! Nenechte si to ujít Oliverovo rozhodnutí…... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , CooBoo

The Eternal Tomb , 2009

Liduka
27.12.2021 5 z 5

Opět skvělá kniha o dobrodružství Olivera a jeho kamarádů. Pěkně mě naštvalo, že poslední díl není vydaný. Je sice jasné jak to skončí, ale když už tedy nakladatelství začalo vydávat knižní sérii a poslední díl nevydá, no co to jako je?

any333
06.01.2018 5 z 5

Za mě asi nejlepší díl, protože se tady skoro všechno objasnilo. I když, stále se mi to nezdá jako ukončené a jak jsem četla níže, už se to ani nedozvím, když další díl není přeložený. No nic, budu doufat v jen to nejlepší zakončení.
Nejvíce mě překvapily dvě skutečnosti; Nathan a to, ke komu je zavedl a také návrat mé nejoblíbenější postavy. Tedy, návrat je špatné slovo. Spíš taková chvilková radost, náhle zničená Desirée. V prvních dílech jsem ji měla docela ráda, ale teď už tomu tak není. A taky jsem trochu změnila názor na Lythiu. Jistě, nic nemusí být takové, jak se v minulých dílech zdálo.

KTera
16.05.2017 5 z 5

Moc hezká série, škoda že nevydali poslední díl.

klarinet02
28.02.2017 5 z 5

Úžasná série. Moc jsem si jí zamilovala. Všem moc doporučuji.

Jaehyun
07.10.2016 4 z 5

Tahle serie se mi líbila ale bože!!!! To už je asi 5 knížka co nemá přeložený poslední díl do češtiny. Přeloží všechny díly ale poslední ne???? Tak co to jako je???

MartasMartas
30.09.2016

také jsem přečetla všech pět dílů a NÁDHERA..U pátého dílu je otevřený konec , že je ještě šestý díl? A myslíte že bude někdy přeložen do češtiny?

Hoshi
13.04.2015 5 z 5

Jedním slovem .. Nádhera. Celý příběh se čte velmi rychle, nejsou v něm žádné těžké pasáže... Byla jsem velmi nadšená :) Jenom mě mrzí, že poslední díl není přeložený do češtiny .. Ten závěr tomu moc chybí... Ale třeba se mi poštěstí jej někde sehnat v angličtině :)
Jinak Ollie se stal mojí srdeční záležitostí :)

Elisabet
27.06.2013 5 z 5

Strhující rozuzlení. Rozhodně dobrý konec ;)

Kevin Emerson
americká