Lovec démonů

Lovec démonů https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/108860/lovec-demonu-108860.JPG 4 65 5

Oliver Nocturno série

Oliver a jeho bratr Zlocius k sobě nikdy neměli blízko, ale v poslední době se vztahy mezi nimi ještě zhoršovaly. Ovšem když je nalezen zavražděný člověk a stopy vedou k jaguárovi, který utekl ze zoo – a do nějž se kritické noci přímo před Oliverovýma očima vtělil jeho bratr – začíná se Oliver o Zlociuse bát. Vraždění pokračuje a Zlocius nechodí domů, a tak Oliver zahájí nebezpečné pátrání – pátrání, jež odhalí mnohé nečekané souvislosti… a při němž je v sázce víc, než je Oliver ochoten ztratit.... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , CooBoo

Oliver Nocturne: Demon Hunter , 2008

Liduka
03.12.2021 5 z 5

Další skvělé pokračování Oliverových dobrodružsví. SPOILER: Jen ten konec byl dost smutný. Moc se těším na zakončení této ságy a na to jak se Oliver rozhodne a jestli se nakonec dá s Emalií dohromady nebo ne.

any333
31.10.2017 5 z 5

Někdy si vážně myslím, že mi to autoři dělají schválně, protože téměř vždycky umře má nejoblíbenější postava. Že bych měla prostě jen špatný vkus na oblíbence? Možné to je, ale to neodčiňuje to, co s jedním charakterem stalo na konci. A ta scéna byla tak krásně melancholická a najednou si přijde ona a všechno zkazí! Vážně skvělé, ale těším se, až s ní Oliver v posledním díle zamete(doufám v to).
A taky vlastně v to, jak to dopadne s jeho rodiči a vůbec celým proroctvím. Autor si dával až doteď zatraceně pozor, aby nám dal co nejmíň indicií k tomu, abychom si tvořili teorie.

japan25
09.02.2017 5 z 5

Podle mě nejlepší knížka z ságy Nocturno

Hoshi
12.04.2015 5 z 5

Tak jsem právě dočetla čtvrtý díl této ságy a mám z toho smíšené pocity. Na začátku knihy jsem neměla v lásce Zlociuse, ale to se na konci knihy změní, i je mi ho líto a dokonce ho mám aj ráda. Škoda ho... Kniha je čtivá, příběh dokáže zaujmout a i když většina lidí tuší, jak to dopadne, vrhám se na poslední knihu této série s velkou chutí :)

jajaja136
31.12.2013 5 z 5