Krevní pouta

Krevní pouta https://www.databazeknih.cz/img/books/87_/87393/krevni-pouta-87393.jpg 4 77 5

Oliver Nocturno série

Nocturnovi mají namířeno na návštěvu svých příbuzných ze Starého světa, kteří žijí v podzemním upírském městě Morosia. Ale Oliver, Dean a Emalie mají na tuto cestu svůj vlastní plán. Trojice kamarádů je přesvědčena, že záhadná žena jménem Selene, jež žije v Morosii, by jim mohla pomoci zjistit pravdu o zmizení Emaliiny matky a Oliverově předurčení v upírském světě. A nesmějí ztratit ani okamžik – protože pokud zlověstné konsorcium Polosvětlo najde Selene jako první, všechny jejich odpovědi by mohli být navždy ty tam. Další příběh Olivera Nocturna, jehož osud se zdá být temnější a temnější…... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , CooBoo

Blood Ties , 2008

Liduka
21.11.2021 5 z 5

Další skvělé pokračování téhle série. Jsem zvědavá, jak to se Selen dopadne a jak se nakonec Oliver rozhodne. Jdu se vrhnout na další díl.

any333
09.07.2017 5 z 5

Tahle série patří k dalším, které mi neskutečně přirostly k srdci. Snadno oblíbitelné postavy a docela akční děj a tajemství v každém díle. Ale myslím, že tenhle se mi zatím líbil nejvíce.
Takže na začátku se dozvídáme, jak se vede Deanovi, jako zombie, u nich doma. Hm, taky to není žádný med, ale Oliver má větší problémy. Už předtím jsem fandila Zlociusovi, ale tady jsem si ho oblíbila ze všech nejvíc a doufám, že další díl vyjeví, co má starší bratr za lubem.
A taky už se začíná projevovat vliv proroctví. Jsem zvědavá, jak se to celé vyvine. A jak dopadne ten slibovaný souboj Olivera a Lythie? Jsem vážně zvědavá na čtvrtý, bohužel předposlední, díl.

Ailee
06.11.2016 3 z 5

Hrozně dlouho se nic zajímavého neděje a sáhodlouhé popisy míst a kudy hlavní hrdinové procházejí, mě už začaly docela nudit. Konec zajímavý, i když by mě zajímalo, jak se dozvděli, kdo doopravdy získal obojek Selene.

Hoshi
09.04.2015 5 z 5

Moc hezké pokračování. Oliver se se svými rodiči, bratrem a Deanem vydá do Starého světa za prarodiči, kde se dozví o proroctví, které bylo vyřknuto. Kniha se četla velmi dobře a rychle, ačkoliv jsem jí nerada odkládala, nakonec přečtena během dne :)

Veri
07.01.2012 5 z 5

bezvadná knížka.Skvěle rozvíjený děj a úžasné charakteri postav

Kevin Emerson
americká