Okouzlující čarodějka

Anglie 1813 Okouzlila nejváženějšího, povýšeneckého a hezkého anglického vévodu. Joyous MacQuarriová, uličnická zelenooká kráska, se zjevila odnikud a nestydatě mu přistála v náručí. Jeho přátelé z vyšší společnosti o této záhadné dámě věděli jen to, že je Skotka a její babička byla Locksleyová. Přestože Joy postrádala tu správnou vznešenou vévodskou krev, hrdý a noblesní Alec, vévoda z Belmore, si vzal krásnou a žádoucí dívku za ženu. Brzy však zjistil, že nemůže s Joy Fionou MacQuarriovou nakládat podle své vůle. Tato dívka plná života a překypující smíchem obrátila majestátní Belmorské sídlo vzhůru nohama svou veselostí…a podivnými úkazy. Alec, po polibcích jejích jemných rtů plný ohně, se proměnil v kus ledu, když prohlédl, že jeho okouzlující dáma je ve skutečnosti čarodějka. Čarodějka, jejíž bílá magie není vždy dokonalá a plně pod kontrolou… Příliš pozdě Joy zjistila, že je zoufale zamilovaná a že již nic nedokáže odvrátit její osud. Vášeň je oba spojila jako kouzlem v zakázaný a neodvolatelný svazek dvou očarovaných srdcí… více na http://www.renatac.cz/1443/okouzlujici-carodejka/...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/46167/okouzlujici-carodejka-46167.jpg 4.251

Okouzlující 1.

Vydáno, Levné knihy

Bewitching, 1993

Kniha Okouzlující čarodějka

Lembac
09.06.2020

Moc vtipně napsaná knížka, což je v tomto žánru celkem nezvyklý úkaz. Joy je sladce naivní čarodějka, která se zamiluje do výrazně tuhého a humoru prostého vévody z Belmore. I když nadpřirozené jevy moc ráda nemám, tady mě moc nerušily. Někdy nechtěná kouzla jen podtrhovala Joyinu nevinnou ztřeštěnost a Alecovu schopnost velmi rychle vybouchnout jako věčně přetlakovaný papiňák.

LenkaWal
12.11.2014

Souhlasím s předchozím komentářem. Tahle knížka byla opravdu skvělá. Doporučuji.

*Pájuše*
29.08.2014

U této knihy jsem se smála, až mi tekly slzy z očí. :-D Jill Barnett umí psát vskutku bravurně a je jedna z mála autorek, která zkombinovala romantiku s komedií. Knihu jsem si užívala od začátku do konce. Doporučuji nečíst ve veřejné dopravě. ;-)

Shakespeare
03.05.2012

úžasné, okouzlující, překrásné, nádherné a mnoho více, prostě to nejokouzlivější