Okouzlující čarodějka

Anglie 1813 Okouzlila nejváženějšího, povýšeneckého a hezkého anglického vévodu. Joyous MacQuarriová, uličnická zelenooká kráska, se zjevila odnikud a nestydatě mu přistála v náručí. Jeho přátelé z vyšší společnosti o této záhadné dámě věděli jen to, že je Skotka a její babička byla Locksleyová. Přestože Joy postrádala tu správnou vznešenou vévodskou krev, hrdý a noblesní Alec, vévoda z Belmore, si vzal krásnou a žádoucí dívku za ženu. Brzy však zjistil, že nemůže s Joy Fionou MacQuarriovou nakládat podle své vůle. Tato dívka plná života a překypující smíchem obrátila majestátní Belmorské sídlo vzhůru nohama svou veselostí…a podivnými úkazy. Alec, po polibcích jejích jemných rtů plný ohně, se proměnil v kus ledu, když prohlédl, že jeho okouzlující dáma je ve skutečnosti čarodějka. Čarodějka, jejíž bílá magie není vždy dokonalá a plně pod kontrolou… Příliš pozdě Joy zjistila, že je zoufale zamilovaná a že již nic nedokáže odvrátit její osud. Vášeň je oba spojila jako kouzlem v zakázaný a neodvolatelný svazek dvou očarovaných srdcí… více na http://www.renatac.cz/1443/okouzlujici-carodejka/...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/46167/okouzlujici-carodejka-46167.jpg 4.162

Okouzlující 1.

Vydáno: , Levné knihy

Bewitching, 1993

Kniha Okouzlující čarodějka

Jája92
06.06.2021

Romantický příběh z dávné doby o nešikovné za to ale houževnaté čarodějce a zatvrzelém vévodovi.
Kniha mě bavila,spisovatelka umí čtenáře rozesmát, obzvláště nad nepovedenými kouzly Joy a bručounstvím Aleca. Do toho umí vykreslit erotické scény velmi decentně.

petraj30
02.04.2021

Tento příběh byl pro mě velkým překvapením. Byla jsem úplně unešená. Něco tak pěkného jsem hodně dlouho nečetla.
Joy byla tak trochu nešikovná a poněkud impulzivní kouzelnice, ale velice milá a se srdcem na dlani. To slovo nešikovná bych brala s rezervou, protože ta její kouzla se vždy vyvedla, jen poněkud jinak, než doufala:-). Ale Alec to byl suchar od A do Z. Ani nevím, jestli měl nějakou kladnou vlastnost, protože jen bručel a reptal až do poslední kapitoly.
Ale jeho vlastnosti bych nezměnila, protože by ten příběh potom byl úplně o něčem jiném.
Vážně moc krásný a dojemný příběh, u kterého jsem se popadala za břicho.

katkaq
23.03.2021

Pohádka pro dospělé s občasnými podařenými vtipy, u kterých jsem se smála nahlas a to se mi u knih nestává. Chvílemi to pro mě bylo až moc naivní a ztřeštěné. Nenáročná přeslazená oddechová kniha.

Lembac
09.06.2020

Moc vtipně napsaná knížka, což je v tomto žánru celkem nezvyklý úkaz. Joy je sladce naivní čarodějka, která se zamiluje do výrazně tuhého a humoru prostého vévody z Belmore. I když nadpřirozené jevy moc ráda nemám, tady mě moc nerušily. Někdy nechtěná kouzla jen podtrhovala Joyinu nevinnou ztřeštěnost a Alecovu schopnost velmi rychle vybouchnout jako věčně přetlakovaný papiňák.

LenkaWal
12.11.2014

Souhlasím s předchozím komentářem. Tahle knížka byla opravdu skvělá. Doporučuji.

*Pájuše*
29.08.2014

U této knihy jsem se smála, až mi tekly slzy z očí. :-D Jill Barnett umí psát vskutku bravurně a je jedna z mála autorek, která zkombinovala romantiku s komedií. Knihu jsem si užívala od začátku do konce. Doporučuji nečíst ve veřejné dopravě. ;-)

Shakespeare
03.05.2012

úžasné, okouzlující, překrásné, nádherné a mnoho více, prostě to nejokouzlivější