Snění

Letitia Olivie Hornsbyová potkává svůj ideál v okamžiku, kdy jej srazí do řeky. Kudrnatá, modrooká dívka, které je teprve jedenáct let, se v tom okamžiku rozhodne, že Richard, skvělý, pohledný a naprosto nepočestný syn hraběte z Downe, je rytířem z jejích snů. Teď, dospělá a nepředstavitelně krásná, kuje plán, jak zachránit Richarda před ním samým, pochopitelně tak, že se za něj provdá......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/19858/sneni-19858.jpg 3.230

Okouzlující 2.

Vydáno, Levné knihy

Dreaming, 1994

Kniha Snění

Lembac

Nebylo to tak vtipné jako první díl, bohužel. Hlavní hrdinka Letitia měla asi představovat nemotornou naivku se zlatým srdéčkem, ale častěji se chovala jako děva poměrně silně na hlavu padlá. Škoda.

Aaaannnn

Nádherný příběh. Myslím ze před další knihou si dovolím trošičku toho..... snění. :)))

LilianaFalcon
21.07.2017

Hlavní hrdinka byla prostě otřesná...

Hebrey
05.12.2016

Trochu příliš naivní na to, aby to byl seriózní román. Na ruhou stranu, jako oddechovka na jedno poklidné odpoledne, je to docela dobré.

*Pájuše*
29.08.2014

Vzhledem k tomu, že první díl odstartoval s vysokou laťkou, tahle kniha nastavenou laťku nepřekonala. :-(

Nibiru
21.08.2014

No tenhle příběh mě moc neoslovil, na rozdíl od knihy Báječná Clio a Hříšná Sofia. Ale asi to záleží na vkusu. Já prostě ty naivně hloupé ženské hrdinky nemusím, ani v červené knihovně.
Příběh taky nic moc, kniha je zbytečně obsáhlá, na to, že se tam celkem nic neděje.

Pedruska01
21.08.2014

Moc hezká knížka, dostala jsem jí jako dárek a opravdu jsem děkovala. Zábavná a poutavá. Krásná romantika. :)

mariva
15.11.2012

Docela dobrý ženský románek. Zatímco jeho humornou stránku oceňuji, přimíchání čarodějnic a kouzel do děje považuji za zbytečné a úplně nesmyslné. Myslím, že kniha by byla dost zajímavá a zábavná i bez toho.

Nevěsta
Nevěsta