Snění

Letitia Olivie Hornsbyová potkává svůj ideál v okamžiku, kdy jej srazí do řeky. Kudrnatá, modrooká dívka, které je teprve jedenáct let, se v tom okamžiku rozhodne, že Richard, skvělý, pohledný a naprosto nepočestný syn hraběte z Downe, je rytířem z jejích snů. Teď, dospělá a nepředstavitelně krásná, kuje plán, jak zachránit Richarda před ním samým, pochopitelně tak, že se za něj provdá......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/19858/big_sneni-hG1-19858.jpg 3.236

Okouzlující 2.

Vydáno: , Levné knihy

Dreaming, 1994

Kniha Snění

Jája92
06.06.2021

Kniha nedosahuje takové kvality jako první díl bohužel,ale i tak se jedná o čtení na jedno odpoledne.

petraj30
07.04.2021

Jak jsem byla z prvního dílu nadšená, tak z tohoto jsem hodně zklamaná. Nevím, co se stalo, ale tohle byla bída.
Hlavní hrdinka byla naivní a hloupoučká, po většinu času otravná. Spíše se chovala jako třináctiletá puberťačka než jako 19ti letá dívka. Richard se mi líbil více v minulém díle, tady se choval každou chvíli jinak.
Od samého začátku to byla nuda. Přišlo mi to jen jako bezduchý dialog o ničem. Strašně jsem přeskakovala, nebylo to ani tak vtipné. Ale jsem ráda, že tu byli i hrdinové z minulého dílu.
Tohle pokračování se bohužel nepovedlo.

Lembac
11.06.2020

Nebylo to tak vtipné jako první díl, bohužel. Hlavní hrdinka Letitia měla asi představovat nemotornou naivku se zlatým srdéčkem, ale častěji se chovala jako děva poměrně silně na hlavu padlá. Škoda.

Aaaannnn
14.01.2020

Nádherný příběh. Myslím ze před další knihou si dovolím trošičku toho..... snění. :)))

LilianaFalcon
21.07.2017

Hlavní hrdinka byla prostě otřesná...

Hebrey
05.12.2016

Trochu příliš naivní na to, aby to byl seriózní román. Na ruhou stranu, jako oddechovka na jedno poklidné odpoledne, je to docela dobré.

*Pájuše*
29.08.2014

Vzhledem k tomu, že první díl odstartoval s vysokou laťkou, tahle kniha nastavenou laťku nepřekonala. :-(

Nibiru
21.08.2014

No tenhle příběh mě moc neoslovil, na rozdíl od knihy Báječná Clio a Hříšná Sofia. Ale asi to záleží na vkusu. Já prostě ty naivně hloupé ženské hrdinky nemusím, ani v červené knihovně.
Příběh taky nic moc, kniha je zbytečně obsáhlá, na to, že se tam celkem nic neděje.