Snění

Letitia Olivie Hornsbyová potkává svůj ideál v okamžiku, kdy jej srazí do řeky. Kudrnatá, modrooká dívka, které je teprve jedenáct let, se v tom okamžiku rozhodne, že Richard, skvělý, pohledný a naprosto nepočestný syn hraběte z Downe, je rytířem z jejích snů. Teď, dospělá a nepředstavitelně krásná, kuje plán, jak zachránit Richarda před ním samým, pochopitelně tak, že se za něj provdá......celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/19_/19858/sneni-19858.jpg 3.224

Okouzlující (2.)

Dreaming (1994)

Vydáno:, Levné knihy

Kniha Snění

LilianaFalcon
21.07.2017

Hlavní hrdinka byla prostě otřesná...

Hebrey
05.12.2016

Trochu příliš naivní na to, aby to byl seriózní román. Na ruhou stranu, jako oddechovka na jedno poklidné odpoledne, je to docela dobré.

*Pájuše*
29.08.2014

Vzhledem k tomu, že první díl odstartoval s vysokou laťkou, tahle kniha nastavenou laťku nepřekonala. :-(

Nibiru
21.08.2014

No tenhle příběh mě moc neoslovil, na rozdíl od knihy Báječná Clio a Hříšná Sofia. Ale asi to záleží na vkusu. Já prostě ty naivně hloupé ženské hrdinky nemusím, ani v červené knihovně.
Příběh taky nic moc, kniha je zbytečně obsáhlá, na to, že se tam celkem nic neděje.

Pedruska01
21.08.2014

Moc hezká knížka, dostala jsem jí jako dárek a opravdu jsem děkovala. Zábavná a poutavá. Krásná romantika. :)

mariva
15.11.2012

Docela dobrý ženský románek. Zatímco jeho humornou stránku oceňuji, přimíchání čarodějnic a kouzel do děje považuji za zbytečné a úplně nesmyslné. Myslím, že kniha by byla dost zajímavá a zábavná i bez toho.

Shakespeare
03.05.2012

muž by nikdy neměl říkat tebe nechci, protože tím víc ještě upoutá ženinu touhu...

Anglie 19. století romance

Jill Barnett