Báječná Clio

od:


KoupitKoupit eknihu

Anglie, 1275 Lady Clio, schovanka anglického krále Edwarda I., tráví svůj život v klášteře a čeká dlouhých šest let, až se z křižáckých výprav vrátí její snoubenec rytíř Merrick. Za tu dobu si vysnila romantického kavalíra, místo něj však přijíždí drsný voják zvyklý udílet rozkazy. Hrabě Merrick o své nevěstě v daleké cizině nikdy nepřemýšlel, cítí jen, že by se rád usadil, a očekává ženu poslušnou a mírnou. Místo toho nalézá samostatnou a tvrdohlavou snoubenku, která je však tak krásná! Záleží jen na něm......celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/28_/28798/bajecna-clio-28798.jpg 4.342
Série:

Středověká trilogie (1.)

Orig. název:

Wonderful (1997)

Žánr:
Literatura světová, Romány, Pro ženy
Vydáno:, Levné knihy
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (5)

Přidat komentář
Lembac
14.08.2017

Clio si proste bude delat, co se ji zachce, bez ohledu na to, jestli ohrozi sebe nebo jeste nekoho jineho. Chapu, ze Merrick z jejiho chovani neni nadseny, kdyz ke vsem starostem o rozvoj hradu a ochranu pred najezdy Velsanu se musi jeste starat o vybojnou manzelku. Sice by mohl s manzelkou vice komunikovat - namisto pouhych povelu, ale jinak se mi jevi jako spravny chlap. Clio mi k srdci neprirostla.
Knizka se cetla dobre, trosku mi nesedl popis cinu Zucha a Bucha - asi to melo byt vtipne, me to spis otravovalo.

LilianaFalcon
18.07.2017

Hlavni hrdinka mi vetsinu deje hrozne vadila. Pripadala mi zbytecne palicata a hloupa.

moudivlacek
02.07.2016

Tato kniha je prostě super, láska jako taková tu je také, ale mně přitahovaly vtipné scénky mezi hlavními hrdiny, cvičení sirotků a jejich přeměnu v panoše, hrdinka, která zjistí, že opravdu miluje svého muže, i když mu někdy dává jména dle situace, hrdina, který ze začátku nevěří, že láska a krása ženy je důležitá. Čím víc se snaží ovládat, tím víc ho žena dokáže rozčílit. I přesto je do ní pořádně zamilovaný. Oba si projdou svým, o to víc si váží své lásky.

havrmoni
13.11.2015

5* dávám za to jak jsem se nasmála. Smála jsem se až jsem brečela při popisu jejího zpěvu a pak když Buch a Žuch cvičili. Jinak hl.hrdinka mě moc nenadchla,naivní divoška až na ten konec,tam se mi líbila.

MrsFantasia
30.08.2011

První díl série a pro mě jednoznačně nejlepší. Clio je tak krásně naivně chormá, její průšvihy jsem hltala jako pominutá. Pokaždé, když si vymyslela nějaký plán, tak jsem spolu s polovinou postav v knize trnula. Žuch a Buch byli geniální. XD
Merrick mi byl velmi sympatický, měl to v hlavě hezky srovnané, i když doma bych ho mít rozhodně nechtěla.
Velmi čtivá četba.