Odvrácená strana matky

Odvrácená strana matky https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/310149/bmid_odvracena-strana-matky-jkP-310149.jpg 4 155 50

Odvrácená strana matky série

Kniha časopisecky úspěšných fejetonů Moniky Valentové, doplněná kresbami jejího muže Martina Veselovského ukazuje z humorného úhlu pohledu temné kouty mateřství. Kojení nemusí být vždy nádherné, strava nemusí být vždy zdravá a matka nemusí být vždy šťastná. Pokud občas míváte pocit, že jste jako rodiče selhali, knížka vám potvrdí, že v tom nejste sami.... celý text

Drgajda
15.03.2017 1 z 5

Jedna hvezdicka a to za pekne ilustrace pana Veselovskeho. Pri cteni se mi delalo az nevolno z toho, jak se autorka krecovite snazila byt vtipna, bohuzel to vyznelo akorat trapne. Nezasmala jsem se ani jednou, spis jsem se tesila, az to doctu, az to utrpeni skonci. Knihu jsem dostala a co nejdrive se ji zase zbavim.

Sablu
12.03.2017 5 z 5

Kniha mě pobavila, četla se svižně. Jako dárek mě skutečně potěšila a ráda se k ní budu vracet.

Souteska
28.02.2017 4 z 5

Pro zasmání a vyčištění hlavy. Podobné knihy na toto téma děti jsou na jedno brdo, ale člověku se uleví, že není sám, kdo má doma blázinec a pocit, že výchova a péče o dítě není zcela jeho parketa:-) Je to napsané svižným vtipným jazykem, kapitoly krátké, knížka tenká tak akorát, mně se to líbilo.

avalonek
28.02.2017 5 z 5

Jako čerstvou maminku mě moc potěšilo,že vše není jednoduché a úžasné a že nejsem jediná,která je z toho mimo a občas něco nezvládá.Ja jsem se pobavila a to byl asi hlavní účel knihy..

Ditules
07.02.2017 4 z 5

Vtipné momenty ze života slavného páru, který vychovává 2 dcery. Zasmála jsem se několikrát a musím říci, že pan Veselovský odkryl další zajímavou podobu, a to ilustrátorskou. Dobré vědět.

Květi62
28.01.2017 5 z 5

Tato útlá knížka mě skutečně hodně pobavila, i když výchovu svých dětí mám dávno za sebou. Při čtení mi vyskakovaly situace, které mi líčila dcerka nebo snacha, nebo které jsem přímo prožila se svými malými vnoučaty. Opravdu trefné a vtipné fejetony, které se budou určitě dobře číst všem maminkám. Za mě doporučuji.

Gurus
23.01.2017 4 z 5

Když manželka koupila Prdočas tak jsem se vždy jako první vrhal na sloupek o odvrácené strany matky :-). Tato knížečka byla dárek k vánocům. Knížka je super a některé fejetony jsem již znal z časopisu.

Není to knížka, kterou by jste měli přečíst na jeden zátah, ale měli by jste si jí vychutnávat.

Dáma s hrnstjm
02.01.2017 5 z 5

Půvabná kniha, která vzbuzuje v matce-čtenářce pocit, že to s ní není tak špatné a že může být i hůř... a to je opravdu cenné poselství! Fejetony asi plně docení jen ženy, které si mateřstvím a rodičovstvím prošly či procházejí. Mužům a nastávajícím rodičům tento pohled do zákulisí nedoporučuji, mohli by utrpět lehký šok. Na závěr bych ráda vyzdvihla krásnou práci s českým jazykem!

martinkaLLL
25.12.2016 2 z 5

Byl to dárek, sama bych si ji nekoupila. Přečetla jsem za jeden den, asi dvakrát jsem se zasmála, ale jinak to byla nuda.

IvetaHu
02.12.2016 5 z 5

Dlouho jsem hledala knihu, která by mě rozesmála. Tahle kniha to dokázala. Krátké kapitoly ze života matek..jsem taky matka, mám ráda tento typ humoru. Za mě tato kniha super relax