Odvrácená strana matky

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Kniha časopisecky úspěšných fejetonů Moniky Valentové, doplněná kresbami jejího muže Martina Veselovského ukazuje z humorného úhlu pohledu temné kouty mateřství. Kojení nemusí být vždy nádherné, strava nemusí být vždy zdravá a matka nemusí být vždy šťastná. Pokud občas míváte pocit, že jste jako rodiče selhali, knížka vám potvrdí, že v tom nejste sami....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/31_/310149/odvracena-strana-matky-jkP-310149.jpg 3.797
Žánr:
Fejetony, eseje, Humor, Literatura česká
Vydáno:, Ikar (ČR)
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (32)

Kniha Odvrácená strana matky

Přidat komentář
zdazilek
25. ledna

pro oddych doporučuji, není to žádné složité čtení.

Verkavcelka
18. ledna

Příjemné, vtipné oddechové čtení.

PaniWiga
06. ledna

I přes silnou vrstvu nadsázky a humoru jde vidět, že každý fejeton má reálný základ. Tak život s dětmi vypadá a člověka potěší, že "je to všude stejné", a že se v radostech a strastech neplácá sám. Jak řekl manžel: "Proč to čteš? Nedozvěděla ses tam nic nového, to všechno jsi už viděla a zažila s našimi dětmi."

jaja10
01.11.2018

Příjemné a vtipné čtení.

Chytuš
05.10.2018

Fejeton: Vtipně zpracovává zdánlivě nevýznamné, ale zajímavé téma a ukazuje všední věci v novém světle, přičemž je autor hodně subjektivní a vychází z vlastních zážitků.
A to tam všechno je... Já musím oběma manželům Veselovským pogratulovat. Monice za vtipný vhled a Martinovi za skvělé ilustrace. Náramně jsem se bavila (co na tom, že některé fejetony byly k popukání, jiné "jen" úsměvné). U některých fejetonů jsem si říkala, jestli náhodou Monika Veselovská nemá u nás doma tajnou kameru a nepíše náhodou o nás :-)
Líbilo se mi, že fejetony jsou z různých časových období - od těhotenství až po pubertu drahých potomků, takže každý si najde to svoje (případně zavzpomíná :-) Skvělá oddechovka, která zvedne náladu.

KláraH.
21.09.2018

Ze života. Více či méně, ale ze života.

Markushka
31.08.2018

Krátké, vtipné fejetony, které se mohou zdát místy nereálné. Nicméně se v nich objevovaly mnohé situace z mého denního života s dětmi :-) Bavily mě ilustrace. Kniha vhodná na občasné čtení, než čtení v zátahu.

Anna 13
08.05.2018

Tohle čtení se opravdu povedlo!

Monika Valentová dává hlas všem normálním matkám a baví svým jedinečným humorným vyprávěním. Je uvolněná, skutečná, lidská,... úplně normální. A myslím, že zrovna tohle maminky na mateřské potřebují číst. Musí vědět, že na to nejsou sami, a že ideál supermámy je právě jen ideál. Budete s autorkou souznět a budete se bavit.

Chytlo mě to a bavilo natolik, že jsem to dala za večer. Což je trochu škoda, protože teď musím najít knížku v podobném duchu.

Všem maminkám a jejich drahým polovičkám toto nenáročné a odpočinkové čtení ze srdce doporučuji.


Štítky

rodičovství mateřství

Autoři knihy

Monika Valentová

Monika Valentová
česká, 1972

Martin Veselovský

Martin Veselovský
česká, 1972

Podobné knihy

Kniha Odvrácená strana matky je:

v Právě čtených1x
v Přečtených117x
v Čtenářské výzvě38x
v Doporučených5x
v Knihotéce20x
v Chystám se číst39x
v Chci si koupit8x