Odkaz Dračích jezdců – komplet 4 knihy

Jeden chlapec… jeden drak… svět dobrodružství! Jeden chlapec… jeden drak… svět dobrodružství! Nechte se vtáhnout do příběhu chudého farmářského chlapce Eragona, který najde v Dračích horách modrý kámen, z něhož se vyklube dračí mládě – Safira. Spolu se vydají na nebezpečnou cestu Královstvím ovládaným panovníkem, jehož zlo nezná mezí… Kompletní vydání bestsellerové fantasy série, která nadchla miliony čtenářů po celém světě....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/388144/odkaz-dracich-jezdcu-komplet-4-knih-Mj0-388144.jpg 4.8107

Odkaz Dračích jezdců / Odkaz Dračích jazdcov

Dobrodružné, Romány, Fantasy
Vydáno, Fragment (ČR)

Inheritance Cycle

Kniha Odkaz Dračích jezdců – komplet 4 knihy

MegaH

Propracovaný příběh, ke kterému se jednou za čas vracím a nikdy neomrzí. Audiokniha v podání Martina Stránského je dokonalá. Vždy mě optimisticky naladí, je to takové "pohlazení na duši" :)

Marie022

Tuhle sérii jsem naprosto milovala a pamatuji si, jak jsem nedočkavě čekala na vydání třetího a čtvrtého dílu.

čtenář6363

Moc hezky napsáno. Doporučuji si to přečíst.

befel
16.12.2020

Dokonalý příběh, skvěle vykreslené postavy.. Je to přesně to čtení, které neomrzí ani napodruhé ani napotřetí..

gab72
21.07.2020

Velice pěkný fantasy příběh. Prvně jsem ho četla kvůli synovi, moc se mu líbil, pak jsem se začetla sama :). Je krásně vidět, že tetralogii píše mladý autor. S každým dalším dílem se prohlubují myšlenky i motivy hrdiny ( k lepšímu :)). Nevěřila bych, že mě takový příběh, tak moc nadchne :). Parádní dílko.

mina5465
10.07.2020

Krasne napisany pribeh o chlapcovi a jeho drakovi, ktory zmenil svet. Ziadna magicka bytost ma nikdy tak nezasiahla ako dracica Safira. Jedine co ma na knizke sklamalo je to, ze neviem kde najst vlastne dracie vajce :)

michaela.22
11.04.2020

Naprosto fantastický fantasy příběh ve 4 dílech. Autor dokonale vtáhne čtenáře do děje a nedovolí mu aby přestal číst než se dozví, jak děj dopadne. Doporučuji každému kdo má rád fantasy.

EduardVlach
22.02.2020

Knížky jsou čtivě napsané a hezky promyšlené i jině jazyky tomu dodávají šmrnc ale trošku mi to připomíná pána prstenů