Easy?

Easy? https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/216102/mid_easy-216102.jpg 4 1155 256

Obrysy srdce série

1. díl

Dívka, která se domnívá, že lidem nelze věřit, na sliby se nedá spoléhat a věrnost je pouhá iluze. Chlapec, který věří, že pravda je relativní, že lži dokážou skrýt nesnesitelnou bolest a vina je neodpustitelná. Potvrdí si navzájem svá přesvědčení, nebo je naopak jeden druhému definitivně vyvrátí?

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Jota

Easy? , 2012

Katka313
01.05.2015 5 z 5

Skvělá knížka, jen škoda, že nakladatelství se nechystá vydat Breakable z pohledu Lucase :-(.

nikkifinn
16.04.2015 4 z 5

Nepochopila jsem rozhodnutí počeštit autorce příjmení a nechat název knihy v angličtině. Obvykle mi ani nevadí v knize pár chyb, ale tady jich bylo zase nějak příliš - chybějící písmena, špatné skloňování nebo časování... fakt mi to vadilo.
Avšak, co se týče příběhu, nebylo to tak špatné. I když první polovinu knihy jsem četla často s nadzvednutým obočím. Nesedlo mi pár dialogů a myšlenek, druhá půlka knihy byla vynikající, šlo o skvěle zpracované citlivé téma, i když, kdo já jsem, abych měla nárok knihu hanit, kritizovat nebo rozebírat :-)

Je to spíše 3,5, ale dám 4*

Beerushka
04.04.2015 5 z 5

jedna z mych nejoblibenejsich knizek

Tarrei
28.03.2015 4 z 5

Knížka mě velmi potěšila.
Byla vtipná, romantická i realistická!

adelaska
01.03.2015 5 z 5

Vůbec poprvé se mně teď stalo, že nevím jak začít psát ...
Kniha se mi neskutečně moc líbila. Líbilo se mi, že Lucas nebyl jeden z těch super školních frajírků, ze kterých omdlévá nejedna holka. (Alespoň ne v takovém měřítku jako v ostatních knihách) Jejich vztah byl velice zvláštní a to se mi právě nejvíc líbilo.
Mimo jiné se kniha dotýká dost citlivého témata (jak je ve většině YA knihách zvykem), ale bylo to napsané opravdu poutavě.
Svým způsobem to nebylo nic výjimečného, nic co by tu už nebylo, ale je to jedna z těch knih, kterou si ráda přečtu znova.

NikinkaFantasy
21.02.2015 4 z 5

Byla to taková krásná oddechová četba na víkend a především jarní prázdniny. :) Potetovaný krasavec ale nebyl jako většina hlavních hrdinů tohoto žánrů. I tak ale došlo na provolávání jeho jména všemi dívkami na koleji. A nakonec měl i pořádné hnusnou minulost. A Jacqueline mu vděčí za život. No... všechno špatné je k něčemu dobré, jak se říká, i když v tomhle případě je ta špatná věc znásilnění. Takže hodnocení? Krásně se to čte, zápletka je celkově malilinko ohraná, ale jinak má v sobě i pořádnou dávku originality a příjemně jsem si odpočinula.

Karčíís
20.02.2015

Když jsem začínala tuhle knížku číst, pomyslela jsem si, jakou příšernou knížku jsem si to koupila, ale po pár dalších stránkách, jsem svůj názor změnila. Tahle knížka bude na poličce mezi mými oblíbenými knihami už napořád.

Petrulelll
18.02.2015 5 z 5

Jedna z mých nejoblíbenějších knih :-) Strašně moc se mi líbila. Už po pár stránkách, co se mi moc dobře četla jsem se rozhodla, že si ji výjimečně budu "šetřit", aby mi pár dnů vydržela. No, povedlo se mi čtení natáhnout na den a 3/4. Dýl jsem to nevydržela :-)
Jediné co mě mrzí je, že si od autorky nemůžu přečíst víc knížek.

EvaSupovic
12.01.2015 5 z 5

Jedna z nejlepších Young adultek, co jsem četla :-) Doporučuji všem :-)

hatuli
27.12.2014 5 z 5

Moc hezká,dobře napsaná.Realistický poutavý příběh :-) .DOPORUČUJI !

illca2
06.12.2014 4 z 5

Knížku jsem přečetla za 4 hodinky. Je to krásné oddechové počtení:)

levra
05.12.2014 5 z 5

Úžasná kniha, nemohla jsem se od ní odtrhnout, přečetla jsem 2x a doporučuji, stojí za to:-)

KatnissLavender
01.12.2014 5 z 5

Mám pocit, že jsem už hrozně dlouho nečetla opravdu pěkný milostný příběh určený náctiletým. Vlastně jsem takový asi nečetla nikdy...Většina knih s touto tématikou je spíš brak. Proto jsem neskutečně nadšená, že v tomto případě tomu tak rozhodně není! Tento příběh je velice čtivý, příjemný, nevtíravý, opravdový a hlavně NORMÁLNÍ v tom nejpozitivnějším slova smyslu! Bože, jakou já mám radost, že jsem se trefila a že mne nezklamal! Ode mne má rozhodně plný počet a mohu všem vřele doporučit!

josephinn99
08.11.2014 4 z 5

Hodnotím velmi pozitivně. Děj měl spád, bylo tam několik čekaných a několik nečekaných událostí. Kniha mě bavila a jednoznačně stojí za přečtení.

Petra28
02.11.2014 3 z 5

Příjemná víkendová oddechovka.

soltera
12.10.2014 5 z 5

Pekný príbeh.

trynitrix
08.10.2014 5 z 5

Krásný příběh, i když klasika a hlavně svým způsobem i realný, emoční prostě jak má kniha být.

Maybee
29.09.2014 4 z 5

Navzdory tématu bych tuhle knihu zařadila spíš jako oddechovku. Z tohohle pohledu svůj účel splnila, četla se lehce. Body navíc přidávám za postavu Erin (její charakter mi přirostl k srdci) a pasáže s hodinami sebeobrany. Jsou určitě lepší knihy, ale i tahle stojí za přečtení :)

kacaaba
29.09.2014 5 z 5

Už jsem četla podruhé a zase mě to vtáhlo do děje. Moc pěkný příběh.

Laf
28.09.2014 3 z 5

Děj knihy je zajímavý a poutavý, takže se to četlo skoro samo. Další oddychovka... :)