Easy?

Easy? https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/216102/mid_easy-216102.jpg 4 1155 256

Obrysy srdce série

1. díl

Dívka, která se domnívá, že lidem nelze věřit, na sliby se nedá spoléhat a věrnost je pouhá iluze. Chlapec, který věří, že pravda je relativní, že lži dokážou skrýt nesnesitelnou bolest a vina je neodpustitelná. Potvrdí si navzájem svá přesvědčení, nebo je naopak jeden druhému definitivně vyvrátí?

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Jota

Easy? , 2012

Karolína18
27.09.2014 3 z 5

Nemůžu si v hlavě srovnat, jaká tato kniha vlastně byla. Přečetla jsem ji téměř bez přestávky, takže mě vlastně zaujala. Odpočinula jsem si u ní. Měla spoustu zvratů a zajímavých rozuzlení. Autorka píše rozhodně dobře a velmi poutavě, ale přesto mi na tom něco chybělo. Snad mi nesedla hlavní hrdinka, která mi někdy přišla moc zmatená, takže jsem vůbec nechápala její chování. Ale knihu určitě doporučuji, je to dobrá oddechovka.

Zlodějka knih
25.09.2014 5 z 5

Knihu jsem přečetla jedním dechem. Po přečtení mě nenapadla žádná vhodná slova, jak bych knihu popsala.
Příběh byl napínavý, plný skrytých tajemství a obav, bylo tam dokonalé přátelství a láska mezi dvěma odlišnými postavami. Líbila se mi zápletka i rozuzlení. Slovo od slova vystihla autorka dokonale. Každý řádek, každá věta a slovo ve mě vyvolávalo takový maličký film, který mi probíhal hlavou při čtení.
Jacqueline a Lucas mě zaujali a vtáhli do děje od začátku až do konce. Věnovala jsem jim plnou pozornost a v jistých situacích jsem si přála být na jejím místě....líbil se mi ten vztah mezi nimi - jak se oťukávali, jak ji pozoroval a ona o něm nevěděla, jak ji chránil a přitom od sebe odstrkoval, jak ji miloval a přitom se bál - tohle všechno mělo určitý náboj, který mě dostal ještě víc...

barborelka
14.09.2014 3 z 5

Nevtáhlo mě to úplně, ale dalo se....bohužel mi přijde většina dnešních knih dost podobná tématem a dost často za pár dnů nevím o čem vlastně kniha byla nebo jak se vlastně jmenovala...

hlina
06.09.2014 4 z 5

Kniha se mi líbila. Sedla mi, Nečekejte žádné hluboké myšlenky, prostě pohádka.

elisabetth
03.09.2014 2 z 5

Po této knize jsem sáhla proto, že se mi nechtěla číst povinná četba. Vlastně nic se mi nechtělo číst. Ani se mi nechtělo učit, tak jsem si řekla, že si přečtu nějaký romantický bračínek.
To jsem si naběhla.
Hlavní hrdinka Jacqueline je pilnou studentkou a má dobré známky. Dva týdny... DVA TÝDNY nebyla ve škole, protože se s ní rozešel její přítel, se kterým byla tři roky. A z té dvoutýdenní absence má problém - nemusí splnit předmět. Já když vynechám dva týdny školy, tak se nic neděje, jen mám dvě absence, pokud si to neomluvím.
A jak jsem si tedy naběhla? Chtěla jsem utéct z reality do fikčního světa, protože se mi nechtělo nic dělat do školy. A já uteču do takové fikčního světa, kde takřka všichni pilně studují! To je jak za trest. Nemluvě o tom, že hrdina Lucas byl tak akční, že měl několik zaměstnání. Kde na to sakra bral čas? Energii? (Jo, právě teď jen závidím.)

Easy? mi přišlo dost předvídatelné. Každopádně jsem to přečetla rychle. Bylo to milé, místy přeslazené.

A ještě se mi líbí nápad, že v knize uvedou kontakty a internetové stránky, na které se můžou napadené ženy obrátit. Zatím jsem se s tím nikde jinde nesetkala. Otázka je, jestli to k něčemu bude, že.

A úplně poslední poznámka.
Na zadní obálce se objevilo ve spojitosti s touto knihou sousloví přelomová kniha. Když jsem si to přečetla, dost mě to zarazilo. Když si to přečetl můj muž, zarazilo ho to také. Tak jsme si říkali: "Odysseus Jamese Joyce, 1984 George Orwella a Easy? Tammary Webber." Muž poté řekl, že ho Easy? úplně zlomilo v pase. Podle mě trochu přehnané označení, ale co.

"Tak co, už ji tam přelomil?"
"Ještě ji ani nepřefiknul."

HedušKoč
31.08.2014 5 z 5

Moc hezky psaná kniha, odpočinkové a pohodové čtení. Akorát mi přišlo, že by měla spadat do kategorie dívčích románů nikoliv do ženských.

LilianaFalcon
30.08.2014 3 z 5

Pěkné. Neohromilo mě to, ale ani mě to neurazilo. Četlo se to hezky svižně... ale prostě jsem to postavám nevěřila. Nepřipadalo mi to dotažené.

bzdenca
20.08.2014 4 z 5

Krásná knížka, která se četla úplně sama :)

levra
18.08.2014 5 z 5

Super kniha, nemohla jsem se od ní odtrhnout, přečetla jsem jí za víkend, oddechovka, doporučuji:-)

Betnka81
17.08.2014 4 z 5

Tato kniha se mi moc líbila , četla se skvěle . :)

Er.es
13.08.2014 3 z 5

Kniha na pohodu. Žádné extra zvraty, které by nutily číst dál. Nic, co by nás čtenáře překvapilo. Charakteristiky hlavních postav průměrné, sympatické. Dvě hvězdy pro oddechové čtení, jednu navíc pro néééodolatelně charismatického zachránce :-P :-)

Renka142
13.08.2014 5 z 5

Nádherná knížka, od které jsem se nemohla odtrhnout, dokud jsem ji nepřečetla celou :).

klarik
10.08.2014 5 z 5

Tohle je podle mě spíše takové pohodové počteníčko. Nic moc, co by se nedalo předvídat. Moc se mi líbila. Zhltla jsem ji za chvilku. Určitě doporučuju.

drbohlav
07.08.2014 5 z 5

tady musím dát plný počet. kniha se četla velice dobře, přestože v ní nedochází k žádným šíleným zvratům. a navíc, oba hlavní hrdinové byli sympatičtí. jedna z mála knih, u které jsem si netrhala vlasy kvůli stupiditě hl. hrdinky.

Kočička7
06.08.2014 5 z 5

knížka se výborně četla :) moc jsem si ji oblíbila, četla jsem ji každou volnou chvilku a do dvou dnů už jsem ji měla dočtenou :)))

Adika
06.08.2014 5 z 5

Zbožnujem tu knihu :D precitala som ju na jeden dych :D nemohla som prestat dokym som neskoncila :)

kacaaba
03.08.2014 5 z 5

Úžasná knížka. Vtáhla mě do děle. Hezky se četla. Skvělý příběh.

novakovaterka22
02.08.2014 5 z 5

Zde najdete muj komentar http/supercoolstory22.blogspot.cz

Beni
28.07.2014 5 z 5

Skvělá kniha, která Vás prostě pohltí a nepustí, dokud nedočtete poslední řádek v knize :-) Všem mohu vřele doporučit :-)

Anna Žišková
22.07.2014 5 z 5

Skvělá kniha , za den sem ji měla přečtenou . Můžu jen doporučit :)