Easy?

Easy? https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/175674/bmid_easy-x21-175674.jpg 4 1155 256

Obrysy srdce série

1. díl

Sledoval ji, ale neznal ji. Až do chvíle, kdy se stal díky náhodnému setkání jejím zachráncem... Dívka, která se domnívá, že lidem nelze věřit, na sliby se nedá spoléhat a věrnost je pouhá iluze. Chlapec, který věří, že pravda je relativní, že lži dokážou skrýt nesnesitelnou bolest a vina je neodpustitelná. Potvrdí si navzájem svá přesvědčení, nebo je naopak jeden druhému definitivně vyvrátí? Když Jacqueline následuje svého kluka na vysokou školu, kterou si vybral, rozhodně nečeká, že se s ní dva měsíce po začátku druhého ročníku náhle rozejde. Dva týdny stráví v naprostém šoku, aby se pak probudila v jiné realitě: je nezadaná, místo na výběrovou hudební konzervatoř chodí na státní univerzitu, bývalí přátelé ji najednou ignorují a poprvé v životě jí hrozí, že z nějakého předmětu propadne. Při odchodu z večírku je Jacqueline na opuštěném parkovišti napadena klukem ze studentského spolku, do něhož patří i její bývalý přítel. Zachrání ji neznámý mladík, který byl ve správný čas na správném místě, a ona chce jen jediné – vymazat útok a celou tu noc z paměti. Ale její zachránce Lucas chodí na stejné přednášky z ekonomie jako ona, sedí v zadní řadě, skicuje si něco do bloku a při tom se na ni dívá. Její kamarádky ho ohodnotí jako dokonalý materiál na nezávaznou divokou známost, která jí pomůže vzpamatovat se po rozchodu. Když se z útočníka, který ji napadl, stane stalker, má Jacqueline na výběr: zhroutit se, nebo se začít bránit. Lucas nad ní drží ochrannou ruku, ale sám má svá vlastní tajemství. Najednou je těžké odhalit, co se skrývá za vnějším zdáním, a není jasné, komu se dá věřit.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Jota

Easy? , 2012

beata0528
16.07.2014 5 z 5

Tahle knížka se mi také moc líbila,nemohla jsem se od ní odtrhnout.Už jsem nedoufala ,že bude další díl. Nevíte náhodou kdy přibližně bude ten další? A jak víte ,že bude vůbec další díl?Děkuju :)

fidáš
10.07.2014

Doporučuji, četla se pěkně. Příběh poutavý a dobře napsaný.

Werie05
09.07.2014 5 z 5

Moc pěkný příběh. Po dlouhé době to pro mě byla knížka která nemá nadpřirozenou tématiku a moc dobře se četla. Rozhodně bych ji doporučila každému je skvělá i na oddech takže si ji určitě přečtěte :)

paja0903
09.07.2014 odpad!

Knížka mě moc nezaujala - moc mě nebavila

Tina 243
06.07.2014 4 z 5

Knížka se mi líbila námět se mi líbí děj je poutavý a takový oddechový - čte se dobře. Jen si ji přečtěte a uvidíte.

Sádina
06.07.2014 4 z 5

Za mě palec nahoru :). Sice je to trochu opakované téma bad boy, znásilnění, atd.. Ale to, že Landon je Lucas, by mě nenapadlo :D. Určitě si knihu ještě někdy v budoucnu přečtu :).

Michaela241299
04.07.2014 5 z 5

Úžasná knížka :)
Dobře čtivá
Dobře promyšlený děj :3

angelbooks
03.07.2014 5 z 5

Výýýýbornáááá kniha.
Skvěle napsaná. Nevšimla jsem si ani chyb ( nejspíš jsem se nesoustředila ).
Zdálo se mi jakoby kniha byla napsaná způsobem, který někdo prožil. Myslím tím, že jsem si doopravdy dokázala ten příběh představit jakoby se stal někomu v mém okolí.
Opravdu skvělá kniha.
100% Doporučuji :)

SindyEM
01.07.2014 4 z 5

Krásna kniha, ľahko sa čítala....hoci preferujem čítanie z pohľadu oboch hlavných hrdinov (pričom takmer vždy sa teším viac na mužský pohľad), v tomto prípade som rada, že tomu tak nebolo. Hlavná hrdinka ma svojimi myšlienkovými pochodmi nejako neštvala, a keďže celý príbeh stál na Lucasových tajomstvách, bola som rada, že sa odhaľujú pekne pomaly a postupne, a že mu do hlavy jednoducho nevidíme... Žiadne zdĺhavé popisy, všetkého tak akurát. Pekne vyvážené nudnejšie pasáže typu "ticho pred búrkou" a náhlych akčných scén...Určite jedna z lepších kníh tohto žánru :)

KikiZ
28.06.2014 4 z 5

Přestože už jaksi věkově nezapadám do kategorie čtenářů či spíše čtenářek jimž je kniha primárně určena, tak musím říci, že mě bavila a přečetla jsem ji za dva dny. Hlavní hrdinka Jackie mi byla celkem sympatická, jen ten Lucas se mi zdál tak nějak příliš "vysněný" a maličko nereálný. Kvůli té jeho dokonalossti se mi taky někdy chtělo dát mu jednu do zubů. I když samozřejmě - která holka by nechtěla takového kluka?

bookcase
27.06.2014 5 z 5

Dobře napsané, ocení i čtenářky, které už mají náct dávno za sebou.

mmmisulka.r
24.06.2014 5 z 5

Tak tuhle knížku jsem přečetla jedním dechem. Až jsem na sebe byla dost naštvaná jak moc rychle.
Je to moc pěkné a příjemné čtení, nudit se určitě nebudete, je dost poutavá na to, aby jste hledali tu správnou stránku, u které vám nebude vadit, tu knížku na chvilku odložit.
Hezký příběh a to nejen pro mladší čtenářky. Jsem ráda, že jsem si knížku koupila, rozhodně nelituji.
Takže já vřele doporučuji...

Brambram
22.06.2014 4 z 5

Líbila se mi moc, krásná oddychovka.

gossipavlina
22.06.2014 3 z 5

Napsané celkem čtivě, ale obsahově průměr. Kniha měla pravděpodobně přinést i něco jako poselství a upozornění a zároveň výzvu, ale na toto téma existují jiné knihy a lepší.

Lenka.Vílka
07.06.2014 5 z 5

Prave jsem docetla...bylo to hezky a celkove strasne sladoucky (az na ty mene sladke casti...)...knihu bych hodnotila na 99% pozitivne...uvedomila jsem si to az casem, jak sel pribeh, ze by tehle knize sluselo vypraveni jak jaq tak lucase (chtela jsem se o nem neco dozvidat prubezne, ne to postupne bum a konec obrovske bum a taky pochybuju, ze by z jeho pohledu byl velke bebicko, takze by to podle me proste mohlo byt zajimave)...jo, to by vedlo ke 100% spokojenosti, ale 99% je taky fajn...

anibeni
07.06.2014 5 z 5

Skvěle napsaná kniha.... Ač se jedná o zamilovaný příběh, není to klasická slaďárna... V knize je napětí, romantika, všední život i nečekané obraty... Líbilo se mi, že hlavní hrdinka nebyla pojatá jako hloupá puberťačka a stejně tak ani ON nebyl Pan bezchybný.... tento příběh stojí za přečtení, ke konci si ovšem připravte kapesníky, protože i když tušíte, jak to dopadne, stejně se rozbrečíte..

Michaluška
06.06.2014 4 z 5

Pěkně se to četlo :)

lenda123
01.06.2014 5 z 5

Výborná knížka... Moc hezky se četla... Můžu jedině doporučit... Knížka je romanticky sladká, ale ne přeslazená, tajemná a zároveň je v ní napětí... Hodnotím 5* a to se mi moc často nestává....

ElisR1
29.05.2014 4 z 5

Pěkná, oddechová knížka. Jen po dvou dnech zase nebylo co číst :).

Galaty
27.05.2014 4 z 5

Po červené knihovně moc často nesahám, ale tohle stálo za to. Moc hezky se to četlo a děj mě oslovil a příjemně překvapil. :)