Jeho banán

Jeho banán https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/426978/bmid_jeho-banan-43m-426978.jpg 3 1639 440

Objekty touhy série

Můj nový šéf má rád pravidla. Jedno z nich si ale nikdo netroufne porušit... Nesmí se mu sahat na banán. Jako vážně. Tenhle chlápek je závislej na draslíku nebo co. Jasně, že jsem si na něj sáhla. Jestli to chcete rozebírat do detailu, ve skutečnosti jsem si ho i strčila do pusy. A co je ještě horší? Sežvýkala jsem ho… a polkla. Já vím. Pěkně zlobivá holka. A pak jsem ho uviděla. Možná byste tomu nevěřili, ale když se člověk dusí něčím banánem, neudělá to na jeho majitele zrovna ten nejlepší první dojem.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Kontrast

His Banana , 2018

Julinka679
08.11.2020 4 z 5

Milá a vtipná oddechovka nabitá romantikou a erotikou. Zpočátku jsem nevěřila, že může jít o banán jak již název a přebal napovídá ale opak je pravdou. Kniha je velmi čtivě a vtipně napsána, zhltla jsem ji jedním dechem takže jsem spokojená.
Hodnotím 4* a doporučuji těm, kteří chtějí knihu u které mohou "vypnout" a zasmát se :-)

Tesset
07.11.2020 3 z 5

Je fakt, že anotace byla o dost vtipnější než samotný příběh, ale i tak to nebylo vyloženě špatné. Řekla bych, že je to takový průměr, chtělo by to trošku víc propracovat příběh i postavy. Za mě ale rozhodně super obálka.

bergle
06.11.2020 4 z 5

Kniha se mi líbila, teda ne že bych se u ní smála na celé kolo, ale četla se pěkně a za 2 dny jsem ji měla přečtenou. Určitě si ji jednou, někdy přečtu znovu.

Beriynka
05.11.2020 2 z 5

Knížka mě bohužel nijak neobohatila, ale na druhou stranu se na rozdíl od jiných dala dočíst až do konce

JessieEx
03.11.2020 3 z 5

3,5*
Já vám nevím...
Začátek knížky mi přišel úplně nesmyslný. Autorka se snažila být od první stránky tak strašně vtipná, až jsem si říkala, jestli si vůbec uvědomuje, že je naprosto mimo!?

Za všechny jedna věta na ukázku: "Nastoupila jsem do několika špatných spojů, třicet minut jsem hledala klíčky od auta, co mi nepatřilo, a jednou jsem dokonce prošvihla večeři se svou nejlepší kamarádkou, protože se můj pes nervově zhroutil." Aneb hlavní hrdinka popisuje svou povahu a to, jak je nedochvilná a nešikovná. Snaží se tím pobavit a vyjmenovává jednu absurditu za druhou. Začátek úplně přepálila a v průběhu děje to není o moc lepší.
Je sexuálně prakticky nezkušená, ale s božským Brucem flirtuje na úrovni profesionálky, zároveň je drzá jak opice.
Bruce...ach Bruce...ten chlap má vážný problém, normálně jej podezřívám z autismu, tohle nejsou "lehké sklony k OCD" jak se sám popisuje.
Na druhou stranu se knize podařilo to, co jsem od ní potřebovala - úplně jsem při čtení vypla. Přečetla jsem na dva zátahy, odreagovala se a malinko i pobavila. Takže nemůžu být úplně negativní...

Teď si dovolím jít trochu do hloubky a upozornit na některé KONKRÉTNÍ nesmysly. Nehodlám spoilerovat, ovšem pro někoho, kdo knihu nečetl a opravdu nechce vědět nic předem to SPOILER může být:
- Bruce najal Natašu jako "svoji" stážistku a přitom to byl William, kdo výběrové řízení uspořádal
- Chtěli stážistku, která pro ně bude pracovat bez nároku na honorář a pak je (firmu) ještě vychválí v médiích
- Natašu najal jen proto, že mu snědla banán, nechal ji, aby mu prakticky sloužila, nedělala žádnou práci co se týče firmy a rozhodně by ho nemohla vychválit za to, že mu dělala osobního šoféra
- Co to bylo s těmi banány, sakra? To byla naprostá úchylka. Jakože: proč si koupit kilo banánů, když se jimi cpu jak opice? Koupím si každý den jeden kus zvlášť. Proč si schovat banán ke svačině do tašky, když ho mužů vystavit v odpočinkové místnosti a podepsaný?
- Proč Nataša nechávala svého psa srát v bytě a skoro vůbec s ním nechodila ven?
- A co ta strašná hrubka na str. 59?!

Omlouvám se, že jsem se tak rozohnila, ale na poště mě čekají Její třešničky a já mám pádné obavy :)

Ni.kk.i
02.11.2020 3 z 5

Ač na tenhle typ knížek moc nejsem, tak se mi to celkem líbilo. Situace které bych opravdu nečekala a ta chemie mezi hlavními hrdiny... To jejich neustálé popichování, jako dobře sehraná přestřelka.... Prostě super. Ale přiznám se, čekala jsem od knížky víc. První půlka byla úžasná, bavila mě a smíchy jsem se mohla potrhat... Asi od druhé poloviny už se nebylo čemu smát a po přečtení jsem byla trošičku zklamaná. Chyběl mi tam zkrátka nějaký ten hlubší cit. To se do sebe zamilovali vážně jen kvůli nadrženosti a sexu?... Zkrátka knížka na jedno přečtení.

Anett525
31.10.2020 1 z 5

Nechápu, jakto že jsou z toho všichni tak odvaření. To byla taková kravina,že to ani není možný :D

jasmína
27.10.2020 4 z 5

Na odreagování v této ne příliš dobré době asi ideál kniha, ale na mě až moc přeslazená, ale četla se dobře, taková jednohubka na nedělní siestu.

Páájinka
25.10.2020 4 z 5

Ze začátku jsem si myslela, že to číst nebudu, ale začalo mě to bavit. Nataša byla milá holka. A místy to bylo i vtipné. Sice je to taková romantická červená knihovna, ale občas to neuškodí.

UnicornsAreReal
25.10.2020

Hnůj. Totální a sprostej hnůj. Anotace na knizku byla jedina vtipna cast knihy. Vubec nedoporucuju.

klaraj093
22.10.2020 3 z 5

Nenadchne, neurazí.. Nic zvláštního...Kniha rychle utíkala, místy byla vtipná a to je asi tak všechno.

Saraken
18.10.2020 5 z 5

Parada ;) pacila sa mi kniha a dalsiu knihu si urcite precitam :)

DominaCZ
17.10.2020 odpad!

Trapný slaboduchý ohraný a dementní.

martina101
13.10.2020 2 z 5

Skvěle se četla, děj rychle utíkal. Jako erotiku bych ji neoznačila. Příběh mi velice připomínal knihu Božského bastarda, ale v romantičtějším podání.

sarka4699
12.10.2020 4 z 5

Super, fakt jsem se nasmála!

Tanya007
11.10.2020 4 z 5

Příjemná oddechovka. Žádné wau se nekonalo,ale bylo to milé, úsměvné, za mě pohodovka na odpoledne...

Ronny97
06.10.2020 4 z 5

I přes nepravděpodobný příběh dávám čtyři *. Kniha se moc dobře četla a byla jak vtipná, tak romantická.

Lussy239
02.10.2020 3 z 5

Kniha je napsaná hodně jednoduše, rychlý děj, respektive, chvilkami mi přišlo, že vlastně nevím jak se k něčemu dostali. Díky tomu se kniha četla velmi rychle a děj nebyl až tak extrémně zamotaný a překombinovaný. Plusové body kniha získala za vtipné hlášky. Určitě jsou mnohem lepší knihy s hodnotnějším dějem, i od této jsem očekávala trochu více, ale jako večerní oddechovka byla fajn.

lenkaabooks
28.09.2020 2 z 5

To je zavádějící název knihy, jistě mě příjemně překvapí, myslela jsem si. A ejhle, pohledný bohatý šéf a chudičká pohledná nasazená stážistka. Takže kniha plná chtíče a banánů a sexu a pro změnu banánových pohárů. Začátek byl aspoň vtipný, za druhou půlku a konec hvězdičku ubírám.

annettka1098
27.09.2020 2 z 5

Kniha je napsaná velmi, velmi jednoduchým stylem a ani rozsah není kdo ví jak velký. Díky tomu jsem ji zvládla přečíst v podstatě za 2 večery. Přirovnala bych ji asi k takové novodobé, moderní harlequence. Jestli hledáte knihu, u které nebudete muset přemýšlet a navíc je v ní láska a sex, překvapí vás Jeho banán i občas vtipnými hláškami.

sex pro ženy erotika

2020  66%Jeho banán