O pejskovi a kočičce: Jak si myli podlahu (adaptace)

O pejskovi a kočičce: Jak si myli podlahu (adaptace) https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/494113/bmid_o-pejskovi-a-kocicce-jak-si-myli-po-bMg-494113.png 5 50 10

O pejskovi a kočičce série

Zpracováno podle kresleného filmu Eduarda Hofmana na motivy Josefa Čapka. Pohádková knížka pro malé čtenáře.

angloumene
10.01.2024 4 z 5

Synova srdcovka to zatím není. Ale hodně pejsků a kočiček nikdy nezklame (1,5 roku).

MinaHawke
28.09.2021 5 z 5

Pejska a kočičku mám ráda. Jsou to takové milé příběhy, člověk by je mohl číst pořád.

Radka1911
03.04.2020 5 z 5

Nádherná pohádka. Milovala jsem ji já, moje děti, moje vnučky. Nestárnoucí krása. Děkujeme, pane Čapku!

EvikU.
30.11.2019 5 z 5

Srdcovka. ❤

konicekbily
01.07.2017 5 z 5

Pohádky o pejskovi a kočičce mne zaujaly, nejenom mě, ale i moje děti a vnoučátka. I Dášenka je nezapomenutelná.

Zuzvil
19.05.2017 4 z 5

Klasika klasik od pana Čapka, která má poměrně nové vydání, řekla bych povedené vydání. S dcerou velmi rády čteme pořád dokola :-)

RADOST
07.11.2013 5 z 5

Pro mně má stálé kouzlo, ale dnešním tří a čtyřletým mrňatům jsem musela mnohé vysvětlovat. Maminka podlahu vysává nebo má mop, pere v automatické pračce, prádlo se suší v sušičce. Mýdlo tuhé sice znají, ale k mytí čehokoliv jsou přece tekuté přípravky! Přesto pozorně poslouchaly mou četbu i má vysvětlení a obrázky se jim líbiliy.

Ikkju
20.03.2012 5 z 5

Mě zas v paměti utkvěl trik se vzájemným věšením se na prádelní šňůru. Jako děcku mi tam něco nesedělo, tušil jsem že mě autor nějak šikovně oblafnul.

Skallarix
16.08.2011 4 z 5

Zvláštní... V paměti mi utkvěla nejvíce zrovna ta lehounce brutální scéna o tom, jak čistili podlahu vlastními kožichy, až si je málem prodřeli. Nemluvě o tom, že sami se sebou navzájem zacházeli jako s hadry.

WEIL
10.08.2011 3 z 5

Kolik jen dřiny ti dva zakusili, než vykonali běžnou práci.