Americká královna

Americká královna https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/427703/bmid_americka-kralovna-phf-427703.jpg 4 342 78

Nový Kamelot série

Začalo to polibkem ukradeným pod anglickou oblohou a skončilo cestou k oltáři. Začalo to tím, že americký prezident vyslal nejlepšího přítele, aby mě pro něj získal, a skončilo to mým srdcem rozeklaným vedví. Začalo to pohřbenými tajnostmi a nebezpečnými touhami… a skončilo u nás tří. Spojila nás láska plná nenávisti, láska ostřejší než břitva. Jmenuji se Greer Gallowayová a sloužím k potěše prezidenta Spojených států. Tohle je příběh americké královny.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Baronet

American Queen , 2016

hana1039
30.11.2020 5 z 5

Já bych tuto knihu zhodnotila asi tak... Ten, kdo je puritán a má něco proti,, jinému životnímu stylu,, by si ji neměl kupovat ani číst... Pro lidi, kteří vyznávají tento jiný životní styl to je prostě normální... Námět je zajímavý, čte se dobře a já se už těším na další díly :-))

Arsi007
25.11.2020 2 z 5

Celou knihu jsem přečetla na jeden zátah a skončila v 5 ráno. Nebylo to proto, že to byl takový nářez, ačkoliv i obtisklý pásek na pozadí se zde objeví, ale byl to vážně bizár. Začalo to slibně. Do nějaké tuším 50. strany to mělo zajímavý děj, přímá řeč i příběh byly naprosto reálné a i postavy byly vcelku sympatické. Pak ale přišlo první setkání Greer a Ashe (budoucího pana prezidenta) a byl konec. Jako by to začal psát někdo jiný. Přímá řeč u prvního polibku a okamžitá proměna sladké, nevinné holčičky v submisivní panenku s ostrovtipem byla vážně divná. Hodně divná..

...pokračování i s pikantními spoilery na IG @hanybooks. Sem to raději psát nebudu, aby mi nezablokovali účet :D

Zuzana207
16.11.2020 3 z 5

Zaujímavý námet, dokonale prepletené vzťahy, veľa tajomstiev a intríg - to všetko zaliate riadne pikantným sexuálnym nálevom. Čítanie tohto dielka vo mne vyvolávalo rozporuplné pocity - už len stretnutie Greer s Ashom bolo divné. Stretnú sa na pár minút a potom roky nič. A zrazu po rokoch sa k nemu doplazí a stane sa jeho hračkou. Žiadne rande, žiadne spoznávanie - skrátka nenormálna osudová príťažlivosť a hupsneme na to!
Miesto farbistých sexuálnych scén by som v niektorých častiach prijala viac dialógov medzi postavami. Aj napriek určitým výhradám ma však dej zaujal a nútil pokračovať v čítaní. Knihu by som neradila medzi odpad, má zaujímavý námet a pútavý dej. Autorka postupne odhaľuje rôzne prepojenia, čím drží čitateľa v strehu. Myslím, že ak sa čitateľ "presexuje" až ku koncu prvej série, určite siahne aj po pokračovaní. :-)

ivetapl
07.11.2020 4 z 5

Zajímavá kniha. Není asi pro každého, mě ale bavila. Čtivé, zajímavý, ale nereálný příběh...

Durancie
05.11.2020 2 z 5

Tohle je děsná prdel. Kam se hrabe uslintaných Padesát odstínů. Navíc namísto ústřední dvojice je zde ústřední trojice. A nikoli svatá. Oba muži mají samozřejmě pevná svalnatá těla, řasy, které jim vrhají stíny až na břicho, dokážou bušit dvacetkrát za noc, a přivádět onu šťastnou ženu k mnohonásobným orgasmům.

Tento jejich vztah dominant x subka mě zpočátku šokoval. A postupem čtení ho už pokládám za vyloženě směšný. Chovat se takhle Ash ke mně, tak žádná kniha není, jelikož by dostal přes hubu a možná i přes prdel. A ty jeho sexy postelové promluvy na mě měly opačný efekt - už dlouho jsem se u knihy tak neřezala smíchy.

Na druhou stranu to zase úplná slátanina není. Dost se mi zamlouvá postava Merlina. Trochu v něm vidím Magnuse z Nástrojů smrti (promiň, drahý). A z nesvaté trojice mi je nejsympatičtější Embry, který se jediný chová dejme tomu normálně. I když být s ním sama v jedné místnosti bych taky nechtěla.

Za tyhle dva dávám dvě hvězdičky, a možná si i přečtu pokračování. Snad to taky bude prdel.
Ehh, nepřeháním to se slovem prdel??

Damonka12
28.10.2020 4 z 5

Skvělý originální námět, i když uznávám, že kniha není pro každého.

lusitta05
16.10.2020 3 z 5

No čo dodať. Rada si prečítam takéto skoro porno, ale toto ma až tak nebavilo ani neoslnilo. A žeby ma to nejako šokovalo sa nedá povedať. Tak som si vravela, že nech už je radšej koniec. Druhý diel si prečítam iba zo zvedavosti, ako to zvládne ďalej Embry. Tí ostatní dvaja mi nie sú vôbec sympatickí.

Ditules
08.10.2020 4 z 5

Někde mezi E.L. James a Amo Jones se nachází tato autorka. Pri čtení a po přečtení si říkáte: ,,Co to sakra bylo?" Ale přečtěte to skoro na jeden zátah. Přiznám se, jedno z mých několika guilty pleasure.

silenzio
01.10.2020 odpad!

Ach, bože, toto nebolo dobré, vonkoncom to nebolo dobré. Ona, on a on, toto mi absolútne neprekážalo, avšak kniha bola zbytočne zmlátená, ubitá a dokopaná vyhrotením sexuálnych scén do takej miery, že človek si povedal, tak toto nie slečna a páni. Ona - citová a fyzická panna, on - americký prezident s praktikami v sado-maso bordely, on - viceprezident túžiaci po tom, aby mohol dýchať rovnaký vzduch ako on. Mám pocit, že v poslednom čase sa napíšu najvulgárnejšie, najhorúcejšie, jednoducho najtelesnejšie opisy sexu, a potom sa doplní už zvyšok, mená osôb, miesto, všetci účastníci, a nejaký príbeh, ktorý by plnil funkciu tmelu. Najsmutnejšie je to, že cena elektronických kníh začína stúpať, a je mi neskutočne ľúto, keď si kúpim knihu, ktorá ma neskutočne sklame. A žiaľ, táto kniha patrí medzi ne. Zbytočne vyhodené peniaze. A čo sa všetkým dosiahlo? Že pri kúpe už budem opatrnejšia, a nebudem bezhlavo kupovať každú novinku.

oolinkaa
27.09.2020 1 z 5

Co to k sakru bylo ?

JitulHa
06.09.2020 4 z 5

Když jsem se dala do čtení téhle knihy, měla jsem různá očekávání, rozhodně jsem ale ani v nejmenším nečekala, že to bude až takovéhle... Na příběh Americké královny vás totiž nic nedokáže dostatečně připravit! Protože ve srovnání s ní vám všechny ty pikantní erotické romány, které jste četli předtím, budou připadat pouze jako neškodné pohádky na dobrou noc! Vážně, osudy Ashe, Greer a Embryho vás šokují, omráčí a nepustí dokud nebudete u posledního slova na stránce. Poté si možná řeknete, že tohle už přesáhlo veškeré pomyslné hranice, dokonce i v samotném žánru, a že toho bylo na vás za jednu knížku opravdu příliš, zároveň si uvědomíte, že skutečně potřebujete vědět, jak tenhle propletenec jejich vztahu pokračuje a zkrátka budete chtít víc...

Ewwe
04.09.2020 1 z 5

Co tohle je sakra za knihu? Dočetla jsem ji jen do poloviny a musela jsem ji vyřadit. Zvrácená a úchylná kniha, kde z hlavní hrdinky je kus hadru. Snesu hodně, 50 odstínů byl čajík ve srovnání s touhle knihou, ale tohle mě vážně nebavilo. Tu jednu hvězdu dávám za obálku a anotaci, protože díky tomu je kniha aspoň prodejná.

mac.martina
04.09.2020 5 z 5

Nevím přesně co si mám o téhle knížce myslet ale když jsem jí začla číst nemohla jsem se odtrhnout. Děj mě dost překvapil i vzájemné vztahy mezi hrdiny... A konec mě dostal... Nedočkavě vyhlížím pokračování abych věděla co se bude dít dál...

Majuš333
25.08.2020 5 z 5

Priznám sa, že som sa do tejto knihy púšťala skepticky naladená...neverila som, že by sa v nej mohlo objaviť niečo nové... A po jej dočítaní som bola naozaj v šoku... Už dlho som nečítala niečo až takéto zvrátené... Bolo to zvrátené a zároveň parádna jazda :) Neviem sa dočkať Embryho pokračovania :)

DomenicaRisa
22.08.2020 1 z 5

Tak jo, co má tohle společného s Kamelotem? Až na pár jmen...
Tahle knížka je těžce vyšroubovaná do extrému. Ano, jsou muži co mají rádi ovládání, ale nutit někoho plazit se jako pes k pánovi už je přehnané.
Hlavní hrdinka jak už bylo psáno v jiných komentářích, je strašně ale strašně neverohodna. Jeji chování mě vyloženě iritovalo. Je to vzdělaná žena s univerzitním vzděláním nebo praštěná puberťačka?
Konec jsem čekala. A protože BDSM román, nelze se vyhnout srovnání s 50 odstíny. Které z toho vychází vítězně, protože Christian měl alespoň důvod se chovat daným způsobem. Ash je jen chlap, kterého baví ponizovat. Každopádně další díl si přečtu, možná u nějaké postavy objevím aspoň špetku sebeúcty.

NicaCola
15.08.2020 1 z 5

Dávám jednu hvězdičku za obálku......:-D

Evka3814
15.08.2020 5 z 5

Ačkoli dle názvu si člověk myslí, že to bude cukrová romantika,tak hned na začátku to přehodnotí;) Ano,je tam taky něco z romantiky,ale jinak je to vášnivá jízda. Je to tak ujetě vzrušující příběh který vás pohltí (teda aspoň já se od něj nemohla odtrhnout ) Ale SAKRA ten konec!!! Už se nemůžu dočkat pokračování a že to bude dlouhé čekani
PS:kam se hrabe 50 o.š.;) a rozhodně to není čtení pro puritány

Mistylady
14.08.2020 1 z 5

Americká královna kraluje tak maximálně pornoprůmyslu.
Tuto knihu jsem měla už delší dobu, zlákala mě obálka i anotace. Pořád jsem se k ní nějak nemohla dostat a teď lituji, že jsem si ten čas nakonec našla. Většinou knížku dočtu, i když se mi moc nelíbí, ale tady jsem váhala už po pár stránkách. Ale říkala jsem si, že když vydržím, třeba se to ještě zlepší.
Nezlepšilo. Podle anotace jsem čekala romantickou zápletku, dva muže milující jednu ženu nebo ženu, co miluje dva muže. Že půjde o tvrdé porno, kde souloží všichni se všemi a ještě to bude proloženo bolestí, sado-maso hrátkami jsem nečekala. Skousnu hodně, knížky o BDSM jsem už četla, ale tady se mi z toho zvedal žaludek. Možná ani ne tak ze sexuálních praktik jako z hlavní hrdinky. Zpočátku představena jako vzdělaná žena, vyučující na univerzitě, později totálně hloupá, poslušná loutka, která si nechá líbit vše, co Ashe napadne.
Říkala jsem si, že tohle už přece nemůže skousnout, že tohle je moc už i na ni, ale holka má teda výdrž. Něco jako důstojnost a hrdost jí je naprosto cizí.
Nedokážu si představit, že muž, který ženu miluje, s ní nakládá jak se psem. Že ji řekne, jak moc ji miluje a pak ji neuvěřitelně mučí.
A kdo by v knize hledat třeba i nějaký příběh, tak bude hodně zklamán.
Prostě za mě totální zklamání a aspirace na nejhorší knihu tohoto roku.

Nuttelka
11.08.2020 5 z 5

Tak tohle byla jízda, už jsem si říkala, kdy narazím na knihu, kde bude peprný milostný trojúhelník. I když chování Ashe je kopírováno od Christiana Greye, což mi trošku štvalo, tak Embry mi to vše vynahradil. Kniha plná sexu, ponižování, podřizování, ale i hluboké lásky a kdo na to není, ať to ani nečte... A Greer? No, šťastná to žena :-)
A já tedy potřebuju pokračování!

maryzka
24.07.2020 1 z 5

Chtěla jsem nějak dát do odpadu, ale nevím proč jsem se rozhodla alespoň jednu hvězdičku- snad proto, že kniha není nějak duchaplná, ale u této knihy jsem si říkala, že by se z člověka stal e,,,,,,,,n neno o,,,,,,,,,,,ista, ale radši si to domyslet.

sex láska vláda touha BDSM bisexualita

Sierra Simone
americká