Žena, po které se slehla zem

Žena, po které se slehla zem https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/378052/bmid_zena-po-ktere-se-slehla-zem-QXn-378052.jpg 3 279 95

Novinářka Nora Sandová série

Brutální deportace nelegálních imigrantů, mezinárodní korporace, pokusy na lidech, zázračný lék na nadváhu a dokonce iránský jaderný program… Tyto události spojuje více, než se může na první pohled zdát. Nora Sandová stojí před největší výzvou své kariéry. Iránský nositel Nobelovy ceny, který se řadu let brání mediální pozornosti, nyní usiluje o azyl v Dánsku, a proto souhlasí s poskytnutím jednoho jediného rozhovoru právě jí. Má jeden požadavek: Nora musí najít jeho milovanou ženu Aminu, která zmizela kdesi v Londýně během útěku z Iránu. Pátrání po spisovatelově ženě zavádí mladou novinářku do míst, jaká by si nedokázala představit ani v tom nejhorším snu…... celý text

Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Ikar (ČR)

Den blå digters kone , 2016

Leniii
31.01.2019 3 z 5

Dost se to táhlo, ke konci to nabralo grády...ale "Dívky z trajektu" byly určitě lepší...

Termina
23.01.2019 3 z 5

Dokážu si představit že se na základě této knihy natočí nějaký akční film a možná i úspěšný. Na mě osobně to byl ale opravdu až moc velký ,, Akčňák"

nicole1990
14.01.2019 4 z 5

Četlo se to celkem dobře. Do poloviny nic moc pak to nabralo trošku grady. Určitě si přečtu i dívky z trajektu

Ivka14
09.01.2019 3 z 5

Knížku jsem začala číst,protože mě hodně bavila knížka Dívky z trajektu,ale toto mě moc nebavilo. Ze začátku jsem vůbec nevěděla o co jde a pak se konec rozjel.

zelenoockaa
07.01.2019 3 z 5

Přečteno během dvou dnů, knížka se četla skvěle, děj mě zaujal ALE strašně ale opravdu strašně mě zklamal konec knížky. Čekala jsem prostě něco víc...

L.Helena
18.12.2018 3 z 5

Tři čtvrtiny knihy spíš nuda. Jen popis událostí bez toho pravého napětí. Teprve poslední čtvrtina nabrala grády.

Summer7
17.12.2018 3 z 5

Kniha se cetla dobre. Zajimava zapletka a dej utikal opravdu rychle, zadne zdlouhave natahovani a obkecavani, tak to mam rada. Knihu jsem cetla na dovolene u more, nic narocneho. Ke konci uz si kazdy dal dohromady 1+1 a doslo mu jak to asi bude ... Doporucuju nenarocnym ctenarum. Hlavni hrdinka je symposka :-)

Medunka22
15.12.2018 3 z 5

Těšila jsem se na novou knihu, protože Dívky z trajektu se mi moc líbily, ale byla jsem zklamaná.

Hadroska
11.12.2018 2 z 5

Bohužel kniha nedotčena,dala jsem ji 100 stran a děj me nezaujal.

astina
24.11.2018 5 z 5

Kniha se četla pohodově, příjemný styl, za mě plný počet hvězdiček

dooby
23.11.2018 5 z 5

Poutavě napsáno, zajímavá zápletka jak osobní tak detektivní. Líbila se mi

Peetullka
13.11.2018 4 z 5

Svižně napsané, zajímavé téma i když mi přišlo, že Noře šlo tak vše na ruku.
Osobní zápletka dodávala příběhu ten správný švih a obohocoval děj.

Jamra
11.11.2018 4 z 5

Svižný děj, trochu předvídavý děj, ale celkově se to četlo dobře.

tereza8418
04.10.2018 5 z 5

Tahle autorka mi vyloženě sedí, žádné velké plkání okolo, dobře vystavěný příběh. Její knihy se krásně čtou, těším se na další. :)

Kekik
01.10.2018 5 z 5

Opět bravurní. Skvělé. Stejně jako u prvního dílu, i tady velmi oceňuji až detektivní postupy Nory. To, jak opravdu krůček za krůčkem pátrá po pravdě. Bravo, autorko, bravo!!!
A ten konec ??? Nejdříve jsem byla trochu naštvaná, ale poté jsem si uvědomila, že tohle je život. Takto to prostě chodí. Bohužel.
Moc se těším na další příběhy novinářky Nory Sandové.

alzbeta4340
30.09.2018 5 z 5

Moc dobře vymyšlená i napsaná zápletka. Co čtenář, to jiný názor a mě se tohle líbilo ještě více než první díl. Početla jsem si výborně.

Vendulik
15.09.2018 5 z 5

První díl mi teda přišel lepší. Ale závěr knihy bombastický.

ArwenAragorn
09.09.2018 3 z 5

Nemůžu si pomoci, kniha mě nijak zvlášť nezaujala. Za mě je to průměr. Dívky z trajektu se mi líbily o hodně víc.

Janaves
06.09.2018 2 z 5

Dívky z trajektu byly super. Toto mě nebralo a nedočetla jsem.

Toňula
04.09.2018 4 z 5

Ačkoliv mě kniha Dívky z trajektu až tak neoslovila, byla jsem zvědavá na další dobrodružství Nory Sandové a byla jsem mile překvapena. Příběh měl spád, napětí, žádná hluchá místa, také Nořin osobní příběh byl zajímavý a obohacoval děj. Velká spokojenost.

thrillery pro ženy

Lone Theils
dánská, 1971
2017  73%Dívky z trajektu
2018  69%Žena, po které se slehla zem
2020  70%Posedlé dítě
2022  86%Mlčet jako hrob

Kniha Žena, po které se slehla zem je v