Dívky z trajektu

Dívky z trajektu https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/347609/bmid_divky-z-trajektu-x1h-347609.jpg 4 1000 1000

Novinářka Nora Sandová série

Novinářka Nora Sandová má zálibu ve sbírání starých kufrů, a když jeden obzvláště podařený exemplář objeví v malé anglické vesničce, ani ve snu by ji nenapadalo, že krom nového úlovku dost možná natrefila i na pořádného sólokapra. Na těch starých polaroidových fotografií, které z něj vypadnou, se jí totiž od první chvíle něco nezdá A pak si konečně vzpomene: ta dvě děvčata na fotkách jsou přece ty holky z dětského domova, co se před několika lety beze stopy ztratily na trajektu z Kodaně do Anglie! Když navíc na kufru objeví jmenovku, jež avizuje, že toto zavadlo dříve patřilo známému sériovému vrahovi Billu Hixovi, pustí se do pátrání v dávném případu, který nebyl nikdy vyřešen. Vynikající temná prvotina, která hned po vydání atakovala první příčky dánského žebříčku bestsellerů.... celý text

Literatura světová Romány Thrillery
Vydáno: ekniha , Ikar (ČR)

Pigerne fra Englandsbåden , 2015

Martiiiik
26.08.2018 5 z 5

Velmi čtivá detektivka, zajímavý námět.. není nijak výjimečná, ale určitě neurazí :-) doporučuji :-)

lucievach
22.08.2018 4 z 5

Zůstala spousta nezodpovězenych otázek a nejasnosti...

princesse
13.08.2018 5 z 5

Hned jsem začala číst další knihu od této autory. To určitě mluví za vše. Rozhodně mě Dívky z trajektu nezklamaly. Rozuzlení - síla. Asi mě stále nepřestane překvapovat zvrácenost a úchylnost některých jedinců, ale bohužel jsou mezi námi. Za mě určitě povedené čtení a začátek další knihy také čtivý a těším se na volnou chvíli až se opět začtu.

pet_pet
08.08.2018 5 z 5

Super čtení na léto :-)

Beky
08.08.2018 2 z 5

... Velice slabé a do bestselleru to má hodně daleko ...
Zklamalo mne celé postavení knihy a podání příběhu ...
Na můj vkus zbytečně rozvláčné a protahované, některé pasáže, ba dokonce kapitoly, tam být vůbec nemusely a co se napětí týče ... dostavilo se až k samotnému konci a to na nějakých pár stránkách ...
Celé to bylo takové nijaké, místy jsem nabývala dojmu, že je snad hlavním dějem milostný život Nory ... ?
Jsem zvědavá, zda druhá kniha této autorky bude stejné NIC jako tento "thriller".

Ashlee86
04.08.2018 1 z 5

Knihu jsem ani nedočetla. Za mě velká nuda. Navíc jsem se ztrácela v jednotlivých hrdinech.

Toňula
02.08.2018 3 z 5

Nebyla to úplná bomba, ale vzhledem k sympatické hrdince a zajímavému příběhu poměrně čtivá, i když místy trochu zdlouhavá. Jsem zvědavá na další díl série.

Bustedka
01.08.2018 4 z 5

Čtivé, přišlo mi, že to má i nějaký spád, ačkoliv konec jako všude jinde. Takže žádný wau efekt.
Je to kniha, která vám zpříjemní pár večerů, ale brzy na ni zapomenete

Aimee1
30.07.2018 3 z 5

Zaujala mě anotace, která byla asi to nejlepší z celé knihy. Samotný příběh byl takový přímočarý, ale na druhou stranu se to zase strašně vleklo. Ve výsledku jsem se musela hodně přemáhat, abych knihu neodložila dřív a dočetla ji.

mariva
30.07.2018 4 z 5

Trochu jsem se sice ztrácela v nezvyklých severských jménech, ale jinak se mi kniha líbila. Zajímavý příběh, napínavá detektivka.

sporran
29.07.2018 3 z 5

Poutavě psaná detektivka, čtivá. Jen ten konec byl takový rychlý a laciný. ALe je podle skutečnosti, tak zřejmě i ten konec patří ke skutečné události.

Ivka14
21.07.2018 4 z 5

Příjemně mě kniha překvapila. Jedna z nejlepších detektivních knížek,které jsem četla. Knížka byla čtivá a zajímavá. Doporučuji.

bulda3
14.07.2018 3 z 5

Nebylo to ono. Hlavní hrdinka byla sympatická, ale čtení příběhu už mě tolik nezaujalo. Tuto knižní sérii ukončím u prvního dílu.

annettka1098
12.07.2018 3 z 5

Čekala jsem od obálky a od upoutávek asi více. Pro mne málo napínavé, čekala jsem strhující příběh, ale bohužel skutečnost byla jiná.

Kočičáci
08.07.2018 4 z 5

Dobrá kriminálka, četlo se to samo, napínavé to bylo, Nora byla sympaťačka... co víc si přát? Snad jen další díl... uvidíme, jak bude autorka zrát, věřím, že jako víno :-)

CHezunka
02.07.2018 5 z 5

Naprosto fantastický příběh, který má skvělý spád, člověk se ani chvíli nenudi a je napjatý do poslední chvíle.

Illyria88
24.06.2018 3 z 5

Zas až tak mě to neoslovilo. Ale četlo se to hezky a poměrně rychle.

Arwen777
24.06.2018 3 z 5

Dívky z trajektu jsem si chtěla přečíst už dlouho, ale bohužel mě zklamaly. Příběh byl slabý, zápletka nebyla dostatečně promyšlená, spousta až neuvěřitelných náhod, nevysvětlených a nereálných situací. K tomu nešťastná láska hlavní hrdinky... Sice se kniha četla snadno, ale za mě velmi slabé.

Miruš
22.06.2018 5 z 5

Dobré, napínavé..

Zuzana08
13.06.2018 1 z 5

No....dočteno, uf! Posledních 50 stran jsem se vyloženě nutila. Kniha mě nudila, nechytla. Asi jsem těch "pseudothrilleru" za poslední dobu přesycená. Ale věřím, že někomu se líbit může.