Objetí noci

Sunshine už dávno po nikom tak netoužila. Na tom muži bylo něco zvláštního – od první chvíle, kdy se potkali, si byli kromobyčejně blízcí... Když vychází najevo, že ten tajemný smyslný cizinec je její manžel z minulého života, na chvíli uvěří, že by ji snad mohl milovat. Ale je to pravda, anebo v něm jen probudila city k jiné – dávno mrtvé – ženě? A může si jím být vlastně někdy vůbec jistá? Dokud nepochopí, že je jedno, zda se probouzí vedle Drápa, nebo Speirra a zda v ní on vidí Sunshine, či Nyniu, dokud neuvěří, že jsou spřízněné duše napříč všemi věky, dávnou kletbu se jim prolomit nepodaří. A i kdyby to dokázali, sešlou tím na sebe jen hněv starověkých bohů... Třetí kniha Sherrilyn Kenyonové ze světa nočních lovců. -- zdroj: www.legie.info --...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/19_/193269/nocni-dravec-objeti-noci-pYo-193269.jpg 4.1174

Noční dravec 2.

Romány, Fantasy
Vydáno, Ikar (ČR)

Night Embrace, 2003

Kniha Objetí noci

Killlerka3031
12.12.2019

Kniha byla skvělá už se těším na další.

ketvin
06.11.2018

Moc se mi to nelíbilo a se sérií už dál nepokračuji. Něco mi prostě na autorčině stylu nesedí. Julián a Kyrián se mi líbili (ve smyslu postav), ale Talon byl jiný. Sunshine mě neoslovila nějak vůbec. Příběh roztahaný. A prostě ten způsob, jak autorka píše... :/ V jedné kapitole uvede, jak si Sunshine nikdy nechce zranit ruce, no je jasný, že v další kapitole se to nějak stane -- a to dělá pořád, ničím nepřekvapí, všechno "uvede...". Nevím jak to jinak vysvětlit, je to prostě vše prvoplánové, jako by nad ničím moc nepřemýšlela a prostě psala a psala - "ono to nějak dopadne". Možná se k sérii někdy vrátím, zajímá mě Acheron... ale ne brzy...

havrmoni
30.10.2017

Dala jsem 5* i když prostředek byl trochu natahovaný a nudný. Jinak se mi to líbilo. Spousta nových jmen okolo slibují další bezva příběhy. A že jich màm spoustu před sebou. Začalo mě to bavit.

Leena
25.08.2017

Po knihách Milenec snů a Noční rozkoše, kde hlavní hrdinky skoro na každé stránce vzdychaly nad krásným tělem a tváří, tato měla aspoň nějaký děj a líbila se mi z nich nejvíce. Mělo to spád a konec byl dost dobrý:-)

Kešu1981
07.02.2017

Takže v tomhle dílu se objevil poprvé i Vane a Bride...a od té doby jsem čekala na jejich příběh...radši nekomentuji překladatelský um, to bych totiž musela být zlá :o)

CHESS
04.06.2016

Sérii mám moc ráda, i když je to někdy na stejné brdo. Knihu jsem četla už předtím a když jsem si jí koupila v češtině, abych si trochu oživila paměť, musela jsem jí zahodit. No vážně, co to překladatelku napadlo? Proč je z Talona najednou Dráp? To mi hlava nebere. To příště rovnou může přeložit i Sunshine, zvláštní, že ta se vyhnula jejímu překladatelskému umu :D Zkazila mi tím chuť na čtení a pokud se někdy k sérii vrátím, tak asi zase radši v ajině :)

Janičta
27.04.2016

Dočetla jsem do půlky a zavírám.
Příběh mě moc nezaujal a mám jiné oblíbené série, které tuhle bohatě nahradí.
Je to pořád to samé dokola, už vím jak to dopadne a ani vedlejší postavy (které se docela povedly) my potřebnou dávku koření nepřinesly. Scény podobné si jako vejce vejci... to byl poslední hřebíček do rakve.
Nedočetla jsem, tudíž nehodnotím

Lenny33
24.04.2016

Z tohoto dílu jsem tedy mírně zklamaná. První polovina knihy skvělá, ale pak se děj nějak táhl a celkem jsem se nudila. Navíc se najednou během pár stran objevilo v knize strašně moc nových postav a nakonec vlastně úplně zbytečně. Možná to bude mít souvislost s dalšími díly, ale zde jsem nepostřehla účel, mě jako čtenáře, se s nimi seznámit. Konec zase skvělý, promyšlený. Velmi jsem si oblíbila Zareka a Acherona. A Sunshine, aspoň na začátku, byla správně střelená a opravdu dokázala rozesmát. Nakonec 3,5*.

Krev elfů
Krev elfů