Nikdy

Nikdy https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/117860/mid_nikdy-vuQ-117860.jpg 4 240 68

Po dvadsiatich rokoch spoločného života Peter jedného krásneho nedeľného rána Katke oznámi, že miluje inú. Zbalí si veci – a je preč. Spolu s ním láska, v ktorú Katka verila, spoločné sny, plány, budúcnosť. Ako to má povedať Liv, sedemnásťročnej dcére, ktorá otca miluje? A ako má žiť? Dokáže to? Prehltne bolesť a zradu? Zo začiatku sa to zdá nemožné, no ako plynie čas a Katka si rekapituluje život, manželstvo, zisťuje, že... Zvyšok sa dozviete na stránkach tejto knihy popretkávanej láskou, vierou v samu seba, priateľstvom... Je v nej všetko, čo napĺňa náš život.... celý text

milepola
14.04.2018 3 z 5

Dobře napsaný příběh, kniha neurazila ani nenadchla.

marli58
02.01.2018 4 z 5

Nenáročná, ze života, dobře a reálně vykreslené postavy.

marketa9252
30.11.2017 5 z 5

V knize jsem objevila i poučení o životních situacích.

livana
18.10.2017 2 z 5

abych řekla pravdu, kniha nic moc. Jednotlivé línie jsou na mne moc zdlouhavé. Kniha nemá žádný spád. Už četla lepší knihy od této autorky.

Jirinamac
14.09.2017 3 z 5

V dnešní době realita z běžného života. Z uťápnuté ženy se stala samostatná osobnost. Knížku hodnotím jako průměr. Od spisovatelky jsem četla lepší knížky, ale i tak se mi četla dobře.

Ms.Iris
03.09.2017 3 z 5

Páči sa mi autorkina tvorba, ale táto kniha bola pre mňa taká priemerná. Mala síce svoje čaro, ale neustále rozpitvavanie ukonceneho vzťahu, pocitov z ex manžela, a samej seba vo vztahu, ..to bolo pre mna zbytocne a posobilo to velmi rusivym dojmom. Je pravda, ze každý sa "rýpe" vo vztahu, ktorý skončil, ale venovat tomu tolko stranok, tolko kapitol a stale to iste dookola...nieee to nie!

Danago
16.08.2017 5 z 5

Po dvaceti letech manželství Petr oznámí , že miluje jinou a bez varování odejde. Na Katce nechává , aby to oznámila jejich sedmnáctileté dceři Liv . Jak se jí podaří překonat bolest a zradu? Katka si počase začíná rekapitulovat život, manželství. A její život znovu nabírá na smyslu . Knížka je velice poutavě a čtivě napsaná. Je tu popsaná realita obyčejného života. Mě se příběh moc líbil. Rozhodně doporučuji.

knihovniceS
21.07.2017 5 z 5

Moc se mi kniha líbila, chvílemi ukápla i slza (v některých chvílích jsem se viděla). Jen mě mrzely překlepy v textu - nedostatečná korektura! Za to nemůže autorka - hvězdičky dávám za obsah .

perpe2a
10.06.2017 3 z 5

Moje první kniha od autorky. Za mě průměr, četlo se to dobře, ale je to spíše pro střední generaci, která už má něco odžito. Určitě zkusím i nějakou další knihu.

EvikU.
07.04.2017 5 z 5

Mě se kniha moc líbila i to jak se s tím po svém hrdinka vyrovnala. Super kniha.

Šánka
22.02.2017 4 z 5

To je ta správná kniha, která mě po napínavých detektivkách navrátí do reality běžného života. A tu realitu těch příběhů od Táni K.V. mám ráda, stále mě baví, i když mi přijde, že už jsem to někde četla nebo slyšela, vytváří je totiž život sám.
Rozpad manželství po 20 letech, který tady hlavní hrdinka řeší, nemusí nutně být jen ztrátou, ale může přinést i znovunalezení sebe a nového začátku dalšího životního příběhu.
Hezké odpočinkové čtení.

Aleh
16.02.2017 4 z 5

Rozchod po 20 letech. Je určitě těžké přijmout to, smířit se s tím a začít nový život. Katka přemýšlí, proč se to stalo, obviňuje i sama sebe, v jejích úvahách se střídají snad všechny emoce. Ale Katka ten čas potřebuje a musí si tím vším projít. A je to dobře, tato životní zkušenost ji posiluje a Katka stojí na prahu nového začátku... Ráda čtu takové příběhy ze života. Táňa Kelleová-Vasilková je umí poutavě vyprávět.

mariva
13.01.2017 5 z 5

Kniha je zajímavá, výborně se čte, stejně jako ostatní knihy autorky. Jen mám výtku na vydavatele, že si nedá víc práce s korekturami a nechá v knize tolik chyb. Poslední dobou mám pocit, že nejvíc chyb se najde v překladech ze slovenštiny, snad proto, že pro nás je nejjednodušším jazykem.

čohynka
12.12.2016 3 z 5

Zatím asi nejslabší knížka od této spisovatelky... A k tomu spousta chyb a překlepů v překladu....

HŠ
13.10.2016 3 z 5

Jsem trošku rozpačitá. Ze začátku se mi to líbilo, pak už mi to přišlo hodně přitažené za vlasy, moc růžové, těžko uvěřitelné. Překlepy v knize kazí můj dojem.

radus
08.10.2016 4 z 5

Tato knížka me mile překvapila, byla ze zivota a hlavni hrdinka mi byla sympatická. Libilo se mi, ze po odchodu manžela nefnukala, postavila se na vlastni nohy a konecne zacala zit podle svych predstav.

luciefeix
25.09.2016 5 z 5

velice silný příběh

popeluška
01.09.2016 5 z 5

Moc krásné čtení...

majík1
04.07.2016 5 z 5

Příběh ze života a pěkné čtení

monte
12.06.2016 3 z 5