Nikdy

Nikdy https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/117860/mid_nikdy-vuQ-117860.jpg 4 240 68

Po dvadsiatich rokoch spoločného života Peter jedného krásneho nedeľného rána Katke oznámi, že miluje inú. Zbalí si veci – a je preč. Spolu s ním láska, v ktorú Katka verila, spoločné sny, plány, budúcnosť. Ako to má povedať Liv, sedemnásťročnej dcére, ktorá otca miluje? A ako má žiť? Dokáže to? Prehltne bolesť a zradu? Zo začiatku sa to zdá nemožné, no ako plynie čas a Katka si rekapituluje život, manželstvo, zisťuje, že... Zvyšok sa dozviete na stránkach tejto knihy popretkávanej láskou, vierou v samu seba, priateľstvom... Je v nej všetko, čo napĺňa náš život.... celý text

Morsie
22.04.2013 4 z 5

Mně se tenhle příběh líbil asi nejvíc ze všech, které jsem od autorky četla... ani nevím proč. Prostě mi příjde, že je až moc skutečný a reálný, to mám na knihách a příbězích ráda, když čtu a říkám si, že tohle se mohlo stát kdekoliv vedle mě a třeba i mně. Je to oddechové, klidné čtení na podvečer, nebo i odpoledne, no podle toho, kdy rádi čtete. Až si jí dočte maminka, možná se do ní pustím znovu :)

cocci_nella
12.04.2013 4 z 5

mě se kniha líbila... i ten konec... nevím proč, ale po knihách, které jsem již od autorky četla, jsem podobný konec čekala... takže mě to nepřekvapilo... prostě oddychové čtení pro dnešní uspěchanou dobu... :-)

bookcase
21.03.2013 4 z 5

Typická keleovka, když potřebujete číst něco nenáročného. Nezklame, ale ani nepřekvapí ničím novým.

evasamankova
05.03.2013 2 z 5

Pro mě je kniha zklamáním. Autorka mě svým popisem nedokázala vtáhnout naplno do děje. Dlouhé pasáže vnitřních myšlenek hrdinky mě začaly nudit, neboť se neustále opakovaly. Samotného děje bylo pomálu. A konec knihy... Všechno převrácené naruby -( Nějak se mi to tam nehodilo.

Lidka
09.01.2013 2 z 5

Nemohu si pomoci, ale kniha mne příliš nezaujala. Vím, odchod partnera je velmi bolestný, trochu mi tam více chyběl ten vnitří prožitek, tahle žena ale podle mne zase až tolik nestrádá nebo jsem to prostě z textu necítila....no a ty její aktivity ... takové to do fitka , na kávu, na Floridu... tak to mne po odchodu partnera teda nečekalo. To bylo opravdové zhroucení, apatie, nezájem o cokoliv... nevím. A konec? Ten mne spíše vyrazil dech než překvapil... nevím, jsem fakt hodně na rozpacích, ... autorka umí psát i lepší knížky.

kika 13
04.01.2013 4 z 5

Knížku jsem dočetla a přemíšlí, o ní celou dobu přiznávám se,že já čekala jiný konec.

alnahu
22.11.2012 4 z 5

I když je tato kniha docela smutná, je protkaná láskou,a vírou sama v sebe Je vní vše co naplňuje náš život.

Jaička
30.10.2012 3 z 5

Typická Keleová,mám její knihy ráda,jako oddechové,třeba po Simmelovi nebo Kingovi. Trochu úsměvné mi přijde,myšlení hlavní hrdinky o její skoro dospělé dceři. Myslím,že toto platí u mnohem mladších ročníků :)))))

partnerské vztahy rodinné vztahy

2011  82%Dva životy