Nic netrvá věčně

Nic netrvá věčně https://www.databazeknih.cz/img/books/86_/8663/nic-netrva-vecne-Bh7-8663.jpg 4 216 33

Poutavý román z lékařského prostředí. Příběh sleduje osudy tří mladých lékařek, které se záhy přesvědčují o tom, že jejich osudem není pouze bílý plášť a slušné postavení ve společnosti, ale především každodenní konfrontace s bolestí, utrpením, se smrtí i s vlastním svědomím. Nic netrvá věčně je román o odpovědnosti lékařů, o etice, o životě a smrti.... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , Alpress

Nothing Lasts Forever , 1994

Mruskulka
26.12.2016 5 z 5

Nejde jinak než chválit. Já Sheldona prostě žeru :-)

hana4834
24.11.2016 4 z 5

pěkná kniha dobře se čte a jako vždy spravedlnost zvítězí
a začla jsem přemýšlet o eutanázii

Netopyr07
09.02.2016 5 z 5

Myslím, že tuhle mám od Sheldona nejraději.

pajuu
26.05.2015 3 z 5

Zajímavý příběh, hezky se kniha četla, ale na můj vkus mohl být příběh více rozepsán.

ovpana
04.12.2014 4 z 5

Nádherná kniha z lékařského prostředí,hezky se čte

verunka4670
11.09.2014 5 z 5

Nádherná kniha,otevřela jsem a nemohla přestat . :)

modranka
26.08.2014 5 z 5

Román som čítala v slovenčine pod názvom "Lekárky". Hlavnými hrdinkami sú tri mladé lekárky, s ktorými autor vytvoril tri menšie námety bravúrne spojené do jedného celku. Tri lekárky, ktoré spolu žijú aj pracujú v jednej nemocnici, do ktorej chodu zasiahnu svojim konaním. Jedna zabije pacienta, druhá narušuje svojim správaním chod nemocnice a tú tretiu nájdu mŕtvu. (nič som neprezradila, čo by ste si nemohli prečítať v prvých vetách knihy)
Text je jednoduchý, prehľadný, námety vás držia v pozornosti od začiatku po koniec. Hoci viete dej dopredu, musíte knihu prečítať celú na jeden záťah. Postavy sú reálne, i keď pri "nezákonnej eutanázii" som si musela položiť otázky, či by to skutočne taká výborná lekárka urobila.

amysa
18.08.2014 3 z 5

Moje první setkání s autorem, příběh nebyl špatný, ale některé pasáže mi přišly jakoby useknuté, zbrklé, některé naopak zase zbytečně protahované a vícekrát opakované a ani dialogy nebyly vždy povedené... Vzhledem k častým gramatickým chybám v textu to přičítám špatnému překladu, určitě se nevzdávám a někdy, s odstupem času, si zkusím přečíst i nějaký další příběh. Láká mě Mistrovská hra a nebo Hněv andělů, tak věřím, že budou přeci jen povedenější...

Ankavi
15.08.2014 4 z 5

Svižná kniha z lékařského prostředí. Příjemné zpestření dne, děj je sice trochu předvídatelný, ale kniha má i tak spád a čte se sama.

Toňula
16.04.2014 4 z 5

Stejně jako ostatní ze Sheldonových knih nezklamala, ale děj mi oproti jiných připadal poněkud jednoduchý a postavy méně prokreslené,ale příběh byl čtivý,prostředí zajímavé.

Linu
27.02.2014 5 z 5

Kniha se mi moc líbila, byla zajímavá tím, že autor na začátku částečně prozradil děj knihy.

petra106
20.08.2013 4 z 5

Nelíbilo se mi, že už na prvních stránkách autor prozradil, kdo zemře.

lucinka12
07.03.2011 5 z 5

moje poslední přečtená Shel. a opět super

lékařské prostředí

Sidney Sheldon