Než jsme se poznali

Než jsme se poznali https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/263360/bmid_nez-jsme-se-poznali-263360.jpg 4 142 51

Hannah se nikdy nechtěla citově vázat, ale pak potkala Marka, dokonalého muže, se kterým závazky najednou nevypadaly tak děsivě. Následovala svatba a osm měsíců pohádkového soužití… po kterých se Mark najednou nevrátil ze služební cesty. Hannah, která se kvůli němu vzdala úspěšné kariéry, začíná pátrat a z minulosti se vynořují nečekaná tajemství. Spletla se, když si myslela, že o člověku, s nímž se rozhodla strávit život, ví všechno. Musí se ptát, jaký Mark vlastně byl, než se poznali…... celý text

Literatura světová Romány Thrillery
Vydáno: , Beta-Dobrovský

Before We Met , 2014

lenuskav
01.11.2017 5 z 5

napínavé od začátku až do konce :)

K.a.a
05.07.2017 4 z 5

Napinavé čtení. Nejsem náročný čtenář, ale knížka naprosto splnila mé očekávání. Měla jsem ji u moře a za 2 dny byla přečtená :-)

tess.de.veles
26.06.2017 4 z 5

Dobra knizka......nezklame :)

hellena1523
03.06.2017 3 z 5

Začátek se poněkud vlekl, ale nečetla se špatně. Příběh celkem předvídatelný, asi po 20 stranách jsem tušila, jakým směrem se bude příběh ubírat a od půlky už jsem jen čekala, kdy to přijde. Ale to je spíš asi problém žánru, v němž není lehké být až tak originální.
Musím ale říct, že postavy mě neskutečně vytáčely. V podstatě všechny jsou nepopsatelně ufňukané. Skutečně. V té knize snad není jedna jediná postava, která by si furt na něco nestěžovala, nebo neměla přetěžký osud (bože, kdo z nás má na růžích ustláno a je to jediné vaše životní téma?!). Že by snad nějaký autorčin mindráček? Každopádně by bylo fajn se tomu vyvarovat, protože to je neskutečně protivné.

Leniiis
08.02.2017 5 z 5

Tak to byla jízda. Nebyla ani jedna jediná stránka na které bych se nudila. Pořád jsem četla dál a dál s touhou dozvědět se jak to dopadne a jaký bylo moje zklamání, když jsem došla na konec knížky a uvědomila si, že se budu muset s hrdiny tohoto příběhu rozloučit. Konec jsem nečekala, ale sedl tam jak se říká jako prdel na hrnec. Kdybych mohla, hvězdiček dám i více.

alnahu
26.01.2017 5 z 5

Výborný psychothriller, příběh manželství Hannah a Marka ,je napínavý od začátku až do konce. Jaké bylo pro Hannah překvapení , co se z dokonalého Marka vyklube za osm měsíců manželství . Kniha je čtivá s nepředvídatelným koncem. Doporučuji všem, kdo má rád tento žánr.

zdehan
21.12.2016 5 z 5

Kniha se mě moc líbila byla napínavá až do konce.

sima176
16.11.2016 4 z 5

Byla jsem mile překvapena :) Čtení jsem dlouho oddalovala a nelituju, že jsem si ji přečetla. Moc se mi líbila, i když už tak v polovině jsem začala tušit, jak to vůbec je :)

sabca
11.11.2016 5 z 5

Kniha se četla moc dobře. Hlavní hrdinka sympatická. Děj byl zajímavý a konec jsem vůbec nečekala. Obdivuji čtenáře, kteří už od poloviny vědí jak to dopadne. Konec byl napínavý, že nešlo knihu odložit. Určitě si přečtu i druhou knihu této autorky, která u nsá vyšla. Doporučuji

kristina2861
22.10.2016 5 z 5

Knihu jsem narychlo sebrala z knihovny a rozhodně nelituji. Většinou čtu romány pro ženy, takž toto byla příjemná změna. Konec byl alespoň pro mě dost nepředvídatelný, nemohla jsem se odtrhnout.

DatabazeKnih100
31.08.2016 3 z 5

Celkem zajímavý příběh, děj napínavý, závěr ne úplně předvídatelný. Já jsem celkem spokojená. Je to průměrné dílo, které neurazí. Ale mám trochu problém s označením psychothriller. Uznávám, jakýsi pokus o vykreslení psychologie hlavních postav tam byl, ale to zdaleka nestačilo na to, aby se tato kniha pyšnila titulem psychologický thriller.

Scathia
06.07.2016 3 z 5

Oddechovka, která se dobře četla. Výsledek jsem očekávala už od půlky knížky, ale nijak mi to nevadilo. :-)

Hella
05.07.2016 3 z 5

Víceméně průměrný, poněkud rozvláčný příběh s detektivní zápletkou. Rozhodně na hony vzdálený označení psychothriller.

Macinka-a
30.05.2016 3 z 5

Doporučuji, zajímavý příběh, který překvapí.Jen škoda,že je konec tak rychlý. Za mne ***

Jia
30.04.2016 5 z 5

Knížka začíná příjemně a poklidně, ale napětí se pomalu stupňuje a brzy je jasné, že nic nebude tak růžové jak se zpočátku zdálo...
Mně se to líbilo - 4 1/2 *

jasmína
10.04.2016 5 z 5

Pro mě byla kniha milým překvapením - thriller se vším všudy, žádná kýčovitá romantika, jak působí, aspoň, na mě obal. Kihu mám z knihovny, nevěděla jsem, do čeho přesně jdu, ale výběr byl správný.... pořád napětí, až do samého konce knihy.

Terka18
31.03.2016 2 z 5

Pro mě knížka byla do poloviny o ničem. Pořád jsem čekala, kdy se konečně začne něco dít a až od druhé poloviny jsem se začetla a trošku mě knížka začala bavit. Očekávala jsem, ale mnohem víc. Není špatná, ale ani jedna z nejlepších ke kterým bych se vracela. na konci byl zvrat, což je jediné co bych na knížce ocenila.

terissa
30.03.2016 2 z 5

Knihu jsem zuby nehty přelouskala. Pomalý rozjezd, nic moc zápletka. Bohužel musím konstatovat, že jsem od knihy čekala daleko více, ikdyž jsem přesně nevěděla o co v ní půjde. Sám přebal knihy toho moc nepoví. Souhlasím s recenzemi pode mnou, psychothriller bych to rozhodně nenazvala. Za mě moc valné hodnocení kniha nedostane, přečetla jsem ji jednou a víckrát už asi nebudu. Do poloviny jsem vysloveně trpěla, ale pak už to nabralo rychlý spád. Celkový dojem 2/5.

konzervářka
30.03.2016 5 z 5

psychothriller který mě pohltil, knížka je velice překvapivá, napínavá a čivá.

Jana77
23.03.2016 1 z 5

Tak psychothrillerem bych to asi nenazvala, spíš detektivka. Dala se číst, konec trochu překvapivý, ale už jsem četla mnohem lepší knížky.

anglická literatura psychologické thrillery

Lucie Whitehouse
anglická, 1975
2015  78%Než jsme se poznali
2017  59%Nablízku

Kniha Než jsme se poznali je v